11 Muži sdílejí okamžik, o kterém věděli, že to byla pravá láska

Když víte, víte jen ... nebo ano?

I když se zdá, že by to mělo být přirozené a snadné, někdy se snaží zjistit, jak víte, když jste v pravé lásce, může být neuvěřitelně matoucí. Co se lásky opravdu cítí?

Je tu něco krásného, ​​co se týká zamilování, které všichni cítíme během líbánky romantického vztahu. Nemluvím o doslovném líbánku, samozřejmě. Mluvím o tom blaženém jevišti, když jste se s osobou, se kterou jste se setkali v Tinderu, setkávali na více než pěti dnech a teď pokaždé, když se navzájem uvidíte, okamžitě začnete hýbat, nemůžete držet ruce z džínových kapes. Když se posměšně vydáváte jména zvířat a nemůžete přestat držet ruce. Když vybíráte všechny kolem sebe a není vám to jedno, protože se prostě nemůžete dostat dost.

To je líbánky a prokletí, pokud to není úžasná záležitost.

Ty a tvoje láska muffin se stále poznávají, spojuješ se stále víc a víc každý den, ale nemusíš se vypořádat s žádným takovýmto dlouhodobým vztahem, jako je rozdělení vašich snoubenců mluví o koupi dům nebo nějaký nesmysl. Všechno je čerstvé a nové a sexy a někdy ani nemusíte maznat! Skutečně, to nejlepší z těchto fází zmizí a buď si uvědomíte, že to nebylo. opravdu všechno a rozdělit se nebo chcete dělat všechno, co je možné, aby to bylo spojeno jako poslední.


Možná máte své vlastní myšlenky o tom, jak víte, jakým způsobem vaše srdce půjde. Pro mě je to založeno na pocitu střeva víc než cokoliv jiného, ​​nutkání vyhlásit své emoce, které jsou tak intenzivní, že musím nebo mé srdce vypadne z mého zadku. Pro mě, vím, že jsem zamilovaná, když celé mé srdce je plné tohoto pocitu.


Často jsem se divil, jestli je to stejné pro všechny ostatní. Jsem si jistý, že je spousta lidí, pro které "vědět", že jsou v lásce, znamená něco neuvěřitelně specifického, ale nemožného popsat pocit, ale pochyboval jsem, zda je to jediný parametr, který lidé používají ... zvláště muži!

vědí, muži a ženy často přistupují k různým vztahům. Jistě, my všichni chceme v podstatě to samé - nejlepší kamarád, kterého chceme i sexuálně - ale to neznamená, že víme, kdy jsme našli tehdy stejnou cestu.

Za tím účelem jsem se rozhodl, "

" Lidé reddit, jak víte, když milujete ženu? "

Tajemství, které tito muži sdílejí, jsou sladké a užitečné, obzvláště pokud víte, že jste zamilovaní do muže, který jste viděli a snažíte se zjistit, jestli se cítí stejným způsobem.

Podívejte se na tyto 11 způsobů, jak muži na Reddit AskMen říkají vědí, že jsou ve 100% čisté, pravé lásce.

1. Když chce s tebou trávit čas. " Protože nejen že ji miluju, ale ráda se kolem ní a chci ji v životě, protože mi přináší něco pozitivního. moje peněženka nebo plné dramatu Vztahy mohou být obtížné, pokud jste nezkušený, ale neměli by být tak těžké, pokud najdete správnou osobu.Pokud najdete někoho opravdu kompatibilního, měli by být mnohem jednodušší, ne "to je taková bolest hlavy "Ale hledání skutečně slučitelné osoby může trvat mnoho let, a někdy se lidé usadili. A někteří lidé si myslí, že není ani možné nalézt opravdu slučitelnou osobu."

2. Když si myslí, že vypadáš krásně bez ohledu na to, co.

"Někdo mi řekl, jestli si dokážete představit, že se do ní vchází, zatímco ona se snaží dostat masivní bič a stále ji najdeš atraktivní, to je láska. Směšil jsem se a myslel jsem si, že to je legrační, ale do toho je nějaká pravda." Když mu záleží na tom tolik, co má na sobě záležitost. " Jejich štěstí je rozhodující složkou mého štěstí. "

4. Když se nemůže přestat usmívat po tobě, lidé kolem sebe se budou divit, proč se budete usmívat, ale vůbec si je nevšimnete. Z vašich uší začíná hřejivý a fuzzy pocit a pohybuje se směrem k vaší přední straně. Když decháš hluboko, podíváš se do jejích očí. "

5. "Když jsem se k tobě vrátil, tak jsem ji skutečně odhodil a pak jsem udělal celou hedonistickou věc na jednu noc. Nakonec jsem si uvědomil, že každá dívka, s kterou jsem se setkala, jsem s ní okamžitě srovnávala, protože se nikdy nedokázali srovnávat.Přecházejte pár let, zase jsme se setkali, stali se přáteli, milovníky, udělali z ní mojí ženu. "

SOUVISEJÍCÍ: Pokud dělá tyto 7 věci, je opravdu šílený , Hluboce zamilovaná s vámi

6. Když mluví o tom, jak snadné je to být spolu.

"Dobrý vztah by neměl být bolestmi hlavy nebo extrémním množstvím práce."

7. Když se nedívá na jiné ženy, "když jí řídím, abych ji viděl, mě opravdu vzrušuje a mám hlubokou hlubokou spokojenost, jako by byla moje žena. Patříme k sobě velmi čistě a krásně. "

8. Když mluví o budoucnosti s vámi. " Dokážu si představit, že s ní budu mít děti a dělá mi to rád, že si to představuju. " Nechci ani děti, ale to je to, co vím. " Když zůstane kolem líbánky fáze

"Když se její nálady, které jste našli, byly roztomilé a roztomilé, stali se pro tebe naprosté kecy a ty se na to podíváš, protože chceš být s ní bez ohledu na něco jiného. fáze je u konce a stále máte zájem o sebe navzájem. "

10. Když chce dělat víc, než jen sex.


"Když se spíš než přemýšlet o tom, jak úžasné by bylo, kdybych ji na tomto stole poskládala, přemýšlím o tom, jaká je báječná osoba a jak chci jen žít s je po mé straně. "


11. Když se vás zeptá na to, co jste včera v noci snívali. " V okamžiku, kdy jsem si uvědomil, že jsem včera v noci dělal sračky o tom, o čem snívala. "

SOUVISEJÍCÍ: 15 Surefire Způsoby, jak vědět, Pravda, dlouhotrvající láska

Rebecca Jane Stokesová je spisovatelka sexu, humoru a životního stylu žijící v Brooklynu v New Yorku s její kočkou Batman. V každé utorok a ve čtvrtek v 10:15 východní strany hostuje sexuální, milostné a datové poradenské představení Becca After Dark na Facebooku stránky YourTango. (9 obrázků)

Emily Ratay

Redakce

Buzz

Přečtěte si později

arrow