11 Zprávy Kluci posílají na Tinder, když se jen zajímají o sex

myšlenka dostat vás do své postele?

Když jste žena na datování aplikací jako Tinder nebo Bumble, je to často těžké se snažit zjistit, jak zjistit, zda člověk má rád, nebo jestli jen hledá příležitostný sex a snadné připojení. Může se mi opravdu líbit, že se s vámi setkáme. Hej může být zábavný a zábavný a zdá se, že se s vámi velice potýká, ale stále se cítí téměř nemožné s jistotou říci, jaké jsou jeho záměry, aniž byste ho přímo požádali.

A pojďme být skuteční. Kdo to chce udělat ještě předtím, než se s ním setkáte?

Když moji přátelé žádají o radu o svých profilech s daty aplikací, vždycky jim říkám, aby obsahovali přesně to, co hledají, ať už je to sex, příležitostné datování nebo dlouhodobá, čestná k dobru, skutečná láska jednou za život. Spousta mužů, kromě osob, které jsem osobně doporučil, to také dělá, samozřejmě, ale tento svět je tím, čím to je, tam samozřejmě existuje řada dalších, kteří místo toho píší to, co si myslí ženy, abych se v nadějích dostal do svých kalhotek a pak zpět ven dveře co nejrychleji, jak je to lidsky možné.


S VZTAHEM: Jak zjistit, zda chlap má rád, nebo když jen hraje s vaší hlavou


Pokud chcete vědět, jestli potenciální chlapeček hledá jednu noční stánek, existují ve skutečnosti některé věci, které můžete hledat. Pokud náhodou hledáte jednu noční stánek, tento seznam je neocenitelný a totéž platí i tehdy, pokud pojem jednoho nočního stánku pošle vás do kopce!

Vezměte si například celou plnou nit "pánů" na Reddit sdílejí tipy, které si navzájem odvádějí, aby si podváděli ženu do postele.

"Moje úroveň hry je v pořádku, ale je to jediná věc, kterou prostě nemůžu zjistit, jak se přiblížit. od Tinder pěkně, nejvíce se mění na více dat a sex a příležitostně to je sex na první rande. Jako každý, užívám si honičku, takže všechno je v pořádku, ale ... někdy prostě chci (free) sex, aniž by prošel všemi že možná že můj názor je jen špatný, ale v mé hlavě, mám pocit, že jít rovnou na sex na Tinder je prostě uvidí mě ignorovat.Takže pro ty z vás, kteří to dělají, co to vaše přístup / hra / proces vypadat?

Jsem dost dobrý v oddělení vypadá, prezentuji dobře a vím, že jsem zajímavý, takže se soustředím na budování intrik a com pevnost. Funguje to, ale není to rychlé a přímo nestanovuje očekávání sexu (protože nemám žádné očekávání. Setkávám se s ženami, které považuji za atraktivní, dělám mě a vidím, kam skončíme). Já prostě nevím, jak zamířit na příležitostný sex a to se mi zdá divné.

EDIT: Cítím, že je důležité zmínit, že mám také 30 let. Jsem si jistý, že by to bylo úplně jiné v 18. "

No, dámy, je čas obrátit stoly na tyto hráče a dát jim šananigány, aby používali pro dobro místo toho, aby to bylo špinavé. přes nesmyslné množství "rad", které si tito kluci navzájem vyměnili, aby našli dokonalé příklady toho, co byste měli hledat, když se snažíte získat solidní smysl toho, kdo opravdu je a kdo opravdu není , když hledáte něco skutečného na Tinderu.

Takže pokud jste stále přemýšleli, jak říct, jestli člověk na seznamovací aplikaci má rád nebo prostě chce stát na jednu noc, buďte opatrní u těch, kteří vlnu některou z těchto 11 červených Flags

1. Zdá se, že je sexuální přímo z pálky.

"Přiznávám, že jsem použil to jméno. Byla tam dívka Ana a já jsem otevřel něco, na co si opravdu nepamatuju, ale bylo to něco jako "Vaše jméno je skoro jedna z mých nejoblíbenějších věcí na světě, ale chybí to" L "To nás začalo. "

2. Zeptá se vás, proč jste tam.

"Řekl jsem, že chcete použít druhou nebo třetí zprávu, aby to, co bylo vyrobeno", bylo docela dobrým úspěchem. . Pozve vás na své místo pro první "datum."

"Upřímně můj zápas [úplně naštvaný], všechno, co říkám, je to, že jste zavěšeni?" Pracuje to 1/3 času a obvykle dostává odpověď "ano, co budeme dělat?" Pak řeknu něco jako: "Přijď a můžeme sledovat film s mým štěnětem." Obvykle jsou pokud budou reagovat. "

4. NABÍZÍ, že vše je podle vlastních slov.

"Rychle nastavíte, že se chcete setkat, pak jen souhlasíte, že se setkáte přesně na vašich podmínkách." Váš čas dovolil, váš rozvrh atd. A protože " že by bylo nejlepší, kdyby přišla na váš hangout. "Pokud se s vámi pokusí mluvit bez setkání (u vás), budete se ptát, kdy bude k dispozici. Pokud se vás zeptáte, co budete dělat společně udělejte to nejasné, pokud nemáte legitimní důvod s určitou dívkou, jako byste byli oba v kytarách a ona chce přijít a zkontrolovat vaše. Pokud se někdo zeptá, co hledáte, pak samozřejmě prostě řekněte, co přichází! "

5. "Člověk, který se zdá nejzajímavější / kreativní / připravený / sexuálně sugestivní, ale ne okázalý o sexu, aka ne žádá o sex nebo žádají o sex nebo příliš sexuální ... tohle dívka vyhrává.Tento člověk obvykle a neúmyslně má v jeho textech osobnost, která naznačuje, že se o dívku opravdu nestará a může mít stejnou zábavnou interakci s jakoukoli jinou dívkou ... ačkoli se o ni skutečně zajímal ... vzhledem k jeho čisté flirtové postoji .. interakce je nejlépe popsána jako zábava / zábava / koketní / může to dělat stovky zpráv, pokud chce ... "

SOUVISEJÍCÍ: 10 Drobné věci Kluci, kteří do vás budou dělat jinak

6. Nastaví datum někde SUPER blízko svého místa. " Nehodláš se rozdávat svým tajným liniím (lol), ale řeknu, že dostat dívku, která se vrátí zpět na vaše místo, je mnohem jednodušší, pokud je datum v pořádku chůze do vašeho místa, funguje nejlépe ve velkých městech. "

7. Snaží se být příliš obtížné, aby ses rozesmál. " Funny je úžasné! " Vtipné chlapci jsou zavřouci! " A pokud to neudržíte, je pravděpodobné, že žena je ochotná hrát křídla a dostat vás někdo. "

8. "

" Takže to, co jsem zjistil, je, že dívky, které souhlasí s tím, že navrhují setkání ve stejný den, jaký jste zápasili, záměrně hledají jednu noční stánek ... "


9. "Můj otevírací řádek je téměř vždy stejný (hlavně proto, že jsem líný a psal software pro automatizaci vysílání, a někdy i mrkání). dávám to pryč, protože se mi to opravdu nestarám.Užíval jsem se, abych strážil své Tinder linky, ale já jsem přišel s novými po celou dobu.Je to zábavné testování.Ve všechno, tohle mi dobře funguje ...


'Hej. Takže jsme se shodli, myslím, že to znamená, že věci mezi sebou začínají být vážné, zdá se to tak rychle, ale hej, moje máma je tak vzrušená ... "

To je to tak hloupé (vím) ... ale obvykle mám Hah , je to legrační 'nebo' Nemyslíš si to 'hahah' Našel jsem to užitečné, abych začal věci s vtipkem Corny nebo ne ..

samozřejmě jako většina Tinder interakcí (alespoň můj a všichni moji kamarádi) ty "Získat procento, které se okamžitě vypořádá, ale tento rok mi v minulém roce sloužil dobře. Dokonce jsem to předal svým přátelům ve Střední Americe, kteří ho používali na návštěvě amerických turistů g a oni s ním čistili dům. "

10. Chce okamžitě přístup k vašim sociálním médiím

"Požádám o účet Instagram, který otevřeně připouští, že je třeba zkontrolovat, zda jsou skutečné, to je první věc, kterou dělám. Požádám o termín.

Obvykle se mi to vyjadřuje slovy: "Co kdybychom chytli kousnutí k jídlu nebo pití? je pro tebe lepší čtvrtek nebo sobota? "

Upřímně řečeno, každé datum, které mi dalo tuto přesně nastavenou metodu, se mi po čase vyřešilo a rychle to zkracuje ... Myslím, že to někteří ppl oceňují.11. V profilu používá d * ck pic. Ano, vážně

"Vážně jsem si vzal reklamní obrázek a dal mi to jako jednu z mých fotografií a já dostal 3 nabídky pro sex, ale vážně, pokud chcete u jednoho nočního stánku právě předem a řekni, že je hot.Then zapůsobit na ni tím, že říkáš, že jsi šelma v posteli a třela si ruce po celém těle Howe ... Taky máš dobrý bio a dáš důležité detaily, které budou zajímat lidi jako chladné koníčky "

S VZTAHUJÍCÍM: 11 nejlepších datových aplikací pro lidi, kteří stále věří V pravé lásce

Rebecca Jane Stokesová je spisovatelka sexu, humoru a životního stylu žijící v Brooklynu v New Yorku se svou kočkou Batman. V každé utori a ve čtvrtek ve 22.20 hod. Hostuje sexuální, láska a poradenskou show Becca After Dark na Facebooku. (9 obrázků)

Foto: jhallcomics.com

Christine Schoenwald

(9 obrázků)

Editor

Láska

Přečtěte si později

arrow