12 Kreativní Den svatého Valentýna Nápady, které nemají nic společného s vyjížděním do přeplněné restaurace

tento den V!

Udělejte si tento den svatého Valentýna, který si zapamatujete s těmito tvůrčími a sladkými představami o datech!

Ať už plánujete romantickou večeři při svíčkách, filmovou noc nebo útulnou snídani v posteli, wow vaše významné jiné s těmito 12 nápady pro nejlepší, nejvíce romantické věci dělat Valentýna.

Tyto intimní návrhy jsou snadno odtrhnout. Navíc jsou tak sladké, že váš milenec rozvine srdce - přináší vás blíže než kdy jindy!

Zde je 12 nápadů, jak vytvořit perfektní den svatého Valentýna pro vašeho zvláštního chlapce nebo dívky:

1. Léčte své miláče do lázeňského dne!


přes Pexels

Dopřejte své booze do relaxační bublinky. Osvětlete některé svíčky, nastavte náladu klidným seznamem videí a přidejte do vany některé okvětní lístky růží. Pomalu ho odhodíte a pomalu se dopřejte sexy ponořte se - po sobě se oddávejte relaxačním a smyslným masážím. Oslaďte obchod tím, že necháte vedle bubnu pěknou sadu šumivých koupelových bomby, aby se dostali dovnitř.

Koupit vánoční bombu se sladkou vůní: Koupelové bomby, 26,80 dolarů, Amazon. com.

2. Obraťte se na teplo - a učit se všem svým špinavým málo tajemstvím - zábavnou herní noc!

přes GIPHY

Seznamte se s milencem na zcela novou úroveň tím, že hrajete hravou hru Never Have I Ever. Je to skvělý způsob, jak se přiblížit tento Valentýna. Tak vydejte víno a sýrovou talíř a nechte hry začít ... Není to nic, co byste o sobě objevili!

Kupte si kartu nyní: "Nikdy jsem vůbec ne" Karetní hra, 24,94 dolarů, Amazon. com


SOUVISEJÍCÍ: 30 Věci WAY Smoother říkat prostý starý "Miluji tě" na Valentýna


3. Vyzkoušejte nějaké čokoládové fondue, aby osladila Valentýna!

přes GIPHY

Vytvořte svůj Valentýn roztát s touto báječnou ideou. Uchopte nějaké čerstvé ovoce, cukroví a preclíky za namáčení - nebo použijte místo toho ostatní prsty. Nastavte náladu s některými svíčky, skvělý seznam skladeb a útulný hromadou přikrývek a polštářů na podlaze, aby se nastavení dalo extra intimní.

Koupit červenou, čokoládovou fonu z čokolády nastavenou nyní: Cuisinart Fondue Set, $ 35.56, Amazon.com.

4. Dopřejte svému Valentinovi snídani v posteli!


přes Pexels

Každý někdy chce králové ošetření někdy, a proto jej dejte svému partnerovi s lahodnou snídaní v posteli na ranní Valentýna. Ať už podáváte vafle, vejce, jogurt parfait, nebo dokonce jednoduchou mísu obilovin, útulné společně s kávou a filmem, který vám pomůže zažít romantický začátek vašeho dne.

Koupit ideální zásobovací misku na snídani : Snídaně v podnosu, 17,29 dolarů, Amazon.com .

5. Pečeme ve tvaru srdce košíčky!

přes GIPHY

Kdo nemá rád košíčky? Dostaňte se do kuchyně a vyzkoušejte si s Vámi něco sladkého jako zábavnou a spojovací aktivitu. Budete překvapeni tím, jak zkušenost může být kreativní a hravá. Jen ujistěte se, že přidáte spoustu lásky!

Koupit roztomilý, tvar srdce cupcake cín nyní: Srdce tvaru litiny Cupcake Pan, $ 18.57, Amazon.com. Serenade your sweetheart!

přes GIPHY

Ať už jste hlasově talentovaní nebo ne, zpívejte z srdce tento Valentýna. Serenaďte partnera s "svou píseň" jako pár, svou první taneční píseň nebo - pokud máte pocit odvážnosti - napište svého partnera svou vlastní lásku baladu (důvěřujte nám, budou ji milovat - i když je to skutečně sýr a hrozný). Slibujeme, že tento nápad bude jistě zpočátku zpívat.

Koupit karaoke mikrofon, aby byl váš výkon mimořádný: Karaoke Microphone, $ 39.99, Amazon.com

Související články: 27 nejlepších dárků pro svatého Valentýna pro Vaši ženu nebo přítelkyni (které můžete koupit on-line)


7. Zajistěte krytý tábor!


přes Pexels


Baby, je to venku! Ale nenechte to, aby vás zabránil v tom, aby vaše Valentine

s'more láska! Vytvořte si útulnou pevnost na polštář, udělejte s'mores dohromady a sledujte romantický film pro perfektní noc s nízkým klíčem. Koupit s'mores kit nyní:

S'mores Kit, $ 20.99, Amazon. com. 8. Najděte svůj chybějící kus!

přes GIPHY

Pro pár, který miluje hádanky, je tato Valentýnská noční noc ideální pro vás dvě. Napište roztomilou zprávu napříč těmito prázdnými skládačkami, abyste překvapili svého partnera, jakmile jste dva dokončili puzzle dohromady. Udělejte to mimořádně romantickou tím, že si navzájem políbíte pokaždé, když připojíte nový kus.

Koupit prázdnou hádanku, kterou si můžete přizpůsobit pro den V:

Sada prázdných skládek, $ 35.95, Amazon.com. . Zaznamenejte si své vzpomínky dohromady! přes Pexels

Co může být smysluplnější než fotoalbum naplněný vašimi oblíbenými vzpomínkami? Dát dohromady tento album s vaším významným jiným na Valentýna, abyste si vzpomínali dohromady - při oslavování těch, které jste již vytvořili jako pár.


Kupte si zápisník s prázdnou dvojicí, aby se dohromady dali dohromady:

Couples Scrapbook, $ 19.99 , Amazon.com

10. Využijte ji s páry jógy! přes GIPHY

Flexibilní milovníky svalů s touto hnědou ideou pro dnešní V-den pro vašeho milujícího milence. Studie ukazují, že páry, které pracují společně, mají větší důvěrnost, a tak posilují vaši vazbu - a vaše těla - zkoušením smyslného, ​​společného tréninku, který vám pomůže získat krev.

Koupit sexy partnery pravé pohyby:

Lovers 'Yoga Book, $ 10, Amazon.com

11. Užijte si soukromou filmovou noc! přes GIPHY

Místo toho, abyste se na gauči nebo v posteli nabrali na romantický film, vezměte svůj den valentýnku na další úroveň tím, že vytvoříte vlastní kino na domácí scéně, Wow svůj den. Projektujte sladký film na prázdné bílé stěně (nebo zavěste na plátně bílý list) a připravte se na zábavu. Nezapomeňte na popcorn! Navíc budete milovat tento projekt v létě na filmové noci na zahradě také.

Koupit filmový projekt nyní:

Prenosný projektor, 68,99 dolarů, Amazon.com

SOUVISEJÍCÍ: 3 Neuvěřitelně horký den svatého Valentýna Myšlenky, které zajistí, že vás nikdy nezapomene 12. Romantická, večeře při svíčkách


přes GIPHY


Tento nápad může být jednoduchý, ale s pravými přísadami - a oběma z vás - to bude noc, na kterou si vzpomenete. Kupujte své kulinářské výtvory na desky ve tvaru srdce pro dokončení dotyku.

Koupit talíře Valentýna nyní:

Tvarované večeře ve tvaru srdce (set 4), $ 33, Amazon.com. nejlepší! To je důvod, proč YourTango redakční tým zvítězil ve všech produktech, které jsme si zvolili. Pokud si koupíte něco, co je zde uvedeno, může YourTango získat provizi pobočky.

arrow