13 Známky jste určitě poznal vaši sexuální SOULMATE

když potkáte někoho, a všechny hvězdy sladit do jedné obrovské (nebo mnoho příjemných) orgasmů a vaše pokožka je zářící, jako byste se rozzářila zevnitř, že jste se setkal vaše sexuální spřízněnou duši! Víte, že nalezení dobrého sexu není vždy snadné a hledání sexuálního soužití je jako když udeříte na jackpot. Když se dvě těla zarovnávají do jedné nadpřirozené fantasy, je to docela zatraceně úžasné. Zde je 13 znaků, se kterými jste se setkali se sexuálními spolužáky.

1. Poslouchají bez úsudku

přes GIPHY

Víš ten okamžik, kdy dostaneš v hlavě sexuální nápad, ale bojíš se to vzít v případě, že ten druhý řekne: "Neexistuje!" A myslí tě je to úplný podivín? Váš sexuální sourozenec naslouchá vašim sexuálním nápadům s touhou podobnou tomu, že pes žádá o kosti. Váš sexuální sourozenec chce slyšet, co máte říkat, i když v konečném důsledku on nebo ona neříká, že ano, vaše sexuální potřeby. Tato osoba také neposuzuje.

2. Chcete sex současně.

Někteří lidé se vám to líbí po celou dobu. Jiní se jí líbí v určitých časech měsíce. Váš sexuální sourozenec bude chtít sex se stejnou frekvencí jako vy, ať už je to jen v neděli nebo v každý zatracený den v týdnu.

To neznamená, že oba budete vždy vyzváni a připraveni jednat současně , ale z větší části ... ano. Obě budete chtít opravit.

3. Máte stejnou úroveň kloubu.

Vaše sexuální lepší polovina se bude snažit hledat stejný klín jako vy. Pokud zjistíte, myšlenku biče a řetězy jsou krotký, osoba, kterou zavolat své sexuální spřízněná duše bude připravena s míčem roubík a botou do obličeje přitvrdit. Pokud vaše myšlenka na kinky vylekne trochu hlasitěji, váš sexuální souputník bude stejně jako vanilka jako vy.

4. Jsou otevřené pro návrhy

přes GIPHY

Spal někdy s někým, kdo nemohl stát, aby slyšel nějakou zpětnou vazbu nebo nebyl otevřeně mluvit o tom, co se děje v ložnici? Nepříjemný. Váš sexuální polovina bude chtít mluvit o svém sexuálním životě, protože s ním nebo s ní, vaše zkušenosti věcech a mluví o tom bude jen pomáhat dva z vás lepší navazování kontaktů.

5. Můžete být sami.

Když jste s touto osobou, budete mít pocit, jako by nebylo zablokováno. To znamená, že můžete být plně sami, ať už jste divoká kočka nebo sexuální ekvivalent domácích krátkosrstých. Ani jeden z vás se předstírá, nebo se nucen k tomu, aby činil nebo jednal způsobem, který pro vás nebo vaše sexuální preference není přirozený.

Neexistují žádné "ženy s bolestem hlavy" nebo muži, kteří "otáčejí nosem" Jste v ložnici se svým sexuálním souputníkem. Oba jste zcela a zcela sami.

6. Cítíte se velmi sexy, když jsi kolem této osoby.

via GIPHY

Ever spát s někým, kdo si nejste jisti, nebo nemají tušení, kde se vy dva stát? To je to nejhorší! Ale když jsi přímo bouchat nebo milovat někoho, kdo mluví stejným sexuálním jazykem jako ty, máš pocit, že jsi zatraceně sexiest.

To není kvůli tomu, že tvůj štít vypadá skvěle, nebo je tvoje bikini vosk správný, ale protože jsi tak jistě v sobě. Cítíte se sexy, protože váš partner potvrzuje vaši každou tělesnou potřebu.

7. Zbožňuji vás.

Váš sexuální souputník bude nad tebou. Váš sexuální sourozenec vás svléká svým očima způsobem, který nikdo jiný předtím neměl. Tato osoba nevidí vaše hubené paže ani celulitidu. Ten člověk vidí sex na hůlku - jo, ty jsi jeho lízátko volby. Tento pocit naprosté adorace je lahodný a někdy velmi hříšný.

8. Mohou říct, co chcete jen tak, že se na tebe díváme.

Jediný pohled, váš sexuální partner v trestné činnosti přesně ví, o čem myslíte, že jste špinavý chlapec nebo dívka. Jediným pohledem, váš partner může s jazykem zpomalit nebo pokračovat.

9. Když se setkáváš s tímto sexuálním dynamem, věci se v ložnici zlepšují a zlepšují v čase. Zatímco s určitými lidmi se sexuální energie ztrácí, sexuální duše získává energii. Jistě, budou existovat údolí stejně jako cokoli jiného, ​​ale z větší části se bude sex postupně zlepšovat.

10. Vědí, co se zeptat.

Tato druhá polovina tvých bude schopna pochopit, které sexuální chování mohou nebo nemusí vás zajímat. Někdy se budete divit, jestli může tato osoba číst vaši mysl, neboť bude vědět, co říkáte ano, stejně jako číslo

11. Dávají vám orgasmus jako nikdo jiný.

Sex s tímto sourozeným je jako droga. Vyvrcholení, očekávání - všechno je mnohem lepší, než je to u někoho jiného. Je to horko.

12. Nemůžeš si udržet ruce od sebe navzájem

přes GIPHY

Přes to, co se děje mezi vámi dvěma, nikdo z vás nemůže říct druhému. Musíte si navzájem navzájem říci, zda je to na nespravedlivém místě, nebo je to riskantní situace.

13. Existuje vzájemná úcta a důvěra.

Úroveň úcty mezi vámi dvěma je tak vysoká, že dělá váš sexuální život úžasný, přesahující intenzivní chemii. Oba se cítíte bezpečně v situaci a respekt vychází s každým dotykem.

35 HOT citáty, které vás chtějí mít sex (jako nyní!)

Kliknutím zobrazíte (35 obrázků)

Fotografie : WeHeartIt

Kayla Cavanagh

Editor Sex Přečtěte si později
arrow