15 Nejlepších citátů, když je konečně čas na to, abys rozpálil, jak se cítíš

Nenechte se ztrácet na slova.

Do se nakonec stalo . Po dlouhé chvíli, kdy se díváte na vaši námahu z celé místnosti, ocitnete se tváří v tvář, jeden na jednoho s nimi.

Vaše ruce se začínají potit, jste nervózní. Vaše ústa jsou suché a vy nevíte, co říct.

Jak jste v tuhle chvíli, jako je tato, ztrácíte slova? Je to vaše šance, nemůžete to vyhodit. Je čas na to, abych ti řekl, jak se cítíš.

přes GIPHY

V této situaci můžete dělat spoustu věcí, ale ne všichni jsou tou nejlepší volbou. běží pro svůj život, nebo můžete vydělat první věc, která vám přijde na mysli. Možná jim řeknete, jak moc máte rádi sýr, a přemýšlíte, jaký je jejich oblíbený typ. (

Shrug ) Zatímco to může být skvělý způsob, jak se s nimi seznámit, rozhodně jim neumožní vědět, jak se o nich cítíte. (Nebo vysvětlete, proč jste tak lákavě přitahovali.)

GIPHY

Nejlepší volbou v tomto okamžiku je zůstat klidní a pečlivě si zvolit, která slova budou nejlépe vyjadřovat vaše pocity

Nechcete, aby bylo něco příliš hubené a nechcete, aby se něco, co se stane příliš strašidelným, stalo příliš strašidelným. Konečným cílem je vzájemná přitažlivost, nikoliv omezující pořádek.

To je důvod, proč jsou citáty tak úžasné. Dávají vám slova, která potřebujete, protože mohou vyjadřovat emoce a pocity, které jste nikdy nepomysleli, že by to bylo možné. Myslím, že to není důvod, proč jsou oblíbené písně tak oblíbené?

Zatímco někteří lidé věří, že obrázky stojí za tisíc slov, myslím, že byste měli dát nejprve výběr romantických citátů. tvá tvář tváří v tvář vaší zármutku, budete rád, že jste si udělal čas přečíst si tyto 15 lásky citace (jen pro něj), takže jste připraveni na okamžik, kdy jim řeknete, jak se cítíte.

Láska je největší dar života, což je důvod, proč lidé mají vášeň pro láskařské citace - a máme vás zakryté. Když přijde říkat "Miluji tě", pravdu o manželství, nebo dokonce najít dokonalou lásku pro svého chlápka, máme všechny roztomilé (nebo sexy!) Citace, které potřebujete.

Vyčerpávají všechny vaše myšlenky.

"Když vejdu do místnosti plné lidí, vždycky tě hledám nejdřív."

Prostě nemůžu vysvětlit to.

"Nevím dokonce, proč se mi líbí, ale prostě to dělám "

Stejně k tobě.

" Jsem tak do tebe. " -

Ariana Grande

Doufám, že jsou stejně jako v tobě, jak jste do nich. "Měli byste vědět, pokaždé, když se usmám nebo se smát, tajně doufám, že se díváte.

"Když mé srdce buší vzrušením, myslím, že se zamiluji."

Vždycky jsem si myslel: "Myslím na tebe o něco víc než Měl bych. "

Klasická linka.

" Chci, abys mě chtěl. " "Je to tak těžké předstírat, že jste přátelé s někým zvláštním, když pokaždé, když se na něho podíváte, vše, co vidíte, je všechno, co chcete mít." Není to tak snadné, jak se zdá.

"Víte, jak to je, když se vám líbí někoho tak moc, že ​​to nemůžete vydržet?" Ahoj může skončit sbohem. "Ahojte se a riskujte další sbohem." -

Taylor Swift

Tajná láska.

"Chtěla jsem vám říct všechna tajemství, ale místo toho jste se stal jedním z nich."

"Jsi můj oblíbený snímek."

To jsou malé věci.

"Naše malé, hloupé konverzace znamenají pro mě víc, než si myslíte." Ujistěte se, že mě držíte blízko. vzít mou ruku, ať tancujeme. " -

Charli XCX

Je to tady, abych zůstal.

Protože se snažím a snažím se odejít, ale vím, že tato roztržka se nezmizí. "-

David Archuleta

arrow