17 Díly, které chtějí dělat víc v posteli

FYI, dámy ...

Mohou ne vždy říkat, co chtějí v posteli, ale zaručuji vám, některé z těchto myšlenek jsou dobré a špinavé. A mluvil jsem s pěti různými muži, z nichž mnozí tvrdili, že je opravdová láska k dobré ženě během dne a je v posteli špinavá a špinavá. Víte, že říkáte: "Lady v ulicích, zvednuté v listí." Jak to vypadá rozporuplně, lidé chtějí, abyste věděli, kdy je "zapnout", a některé jejich tajné žádosti jsou stejně podivné, jak jste čekali; jiní jsou mnohem "mírnější" než možná, že se bojíte.

Zde je 17 špinavých věcí, které chlapci chtějí udělat během sexu. Talk špinavý

Zatímco jeden gentleman požadoval, aby jeho žena byla jasná, co chce v posteli, ale ne nutně špinavá, většina kluků jednomyslně požádala, abyste mluvili jako špinavá kurva v posteli. Nyní není čas být stydlivý. Pokud chcete prst v zadku, v každém případě jej dejte vědět.

2. Ass hraje

Hra na hraní stojí za prsty, myslím ...

vynalezl

ven. Váš partner by rád hrál s vaším zadkem. Od analingusu až po pěkný prst v zadku chlapci chtějí, aby hráli prdel. Nechte ho olíznout prdel, ale co se stane, užívejte si to. Zeptejte se na to. 3. Anální sex Ať už je to o tom zadku, kluci to nemohou dostat. Prosím, ohýbejte se. Všichni, kteří se dotazují, slibují, že budou mazáni a budou jemní.

4. Ass hraje ... na něho

Zeptejte se nejdřív, ale rád by se také mohl hrát s prdelkem. Jemný prst se cítí dobře. Buďte stateční, žena!

5. Používejte podpatky a punčoch

přes GIPHY

Udržujte také podpatky a punčochy. Spodní prádlo je nutností, nikoliv možnost. To, dámy, je snadné splnit. Profesionální tip? Neříkejte, jak vás boty obtěžují. Chlápek říká: "Pokud ji obtěžují, tak je nenoste. Nechci slyšet stížnosti. "

Takže noste je a vlastni!

6. Odeslat nezbedné obrázky Prosím, udělejte tyto sebejisté nahé a prosím, udělejte je sexy. Pošlete je, prosím, a přesně mu řekněte, co máte v plánu, když ho uvidíte později ... v zuřivém a živém detailu. 7. Máte trojky

Moudrý muž, který jsem zkoumal, řekl: "Podívejte se, neptejte se na trojici, pokud nevíte, že je na nápad sama. V opačném případě jste jen blázen. "

Přesto to ale nezastavilo, že by řekl, že trojice je jedním posunem v posteli, který by si s vámi rád užíval. To však znamená, že musíte tuto interakci dívky užívat. A trochu se zapojte.

8-. Vyzkoušejte sexuální pozici "London Bridge"

Nemyslím, že se jedná o dětský rým, myslím tím, kde je ten chlápek na zádech, jedna žena je na něm a druhá sedí na obličeji. Jednalo se o sexuální pozici, kterou požádal jeden muž, a rozhodně vás přemýšlí o tom mateřském rýmu. 9. Swallow Muži chtějí, abyste polknuli. Nechtějí, abyste vyplivli jejich orgasmus. Polykání, polykání a další polykání je verdikt.

10. Ukaž na show

přes GIPHY

Prosím, dejte mu pozor, abyste se masturboval. Je to sladká a snadná laskavost a rád se bude dívat, jak se vám líbí. Zvažte to trochu, učiteli.

11. Go commando

Kluci to milují, když nosíš pěkné šaty nebo sukni ... a žádné kalhotky. Získáte bonusové body, které mu říkají, že nemáte spodní prádlo, když jste vy dva na veřejnosti, a mohl by prosím, prosím,

prosím

mít s vámi sex? Jiný účastník říká, že se objeví v srsti a spodním prádle. Má rád ten závoj.

12. Ejakulujte na tváři

Dobře, věděli jste, že to přijde. Ze všech špinavých věcí, které chlapci chtějí udělat, jeden člověk prohlásil, že existuje jen jeden podmanivý pohyb, který chce nejvíce: nechat ho ejakulovat na její tváři a nechat ji prosit. Někteří chlapci jen chtějí porno reality. 13. Buďte vázáni Rád by vás spojil a měl s vámi cestu. Dobrá "dravá" dívka mu dovolí, aby ji svázal a vydal se s vámi.

14. Ovládněte ho

Někteří kluci dávají přednost, pokud převezmete kontrolu. Jak to říká jeden člověk,

"Udělej mi svou osobní sexuální hračku. Nemám žádné starosti, zda jsou mé potřeby splněny. Stačí se setkat s vámi - a důvěřujte mi, dostanu se na to. "

15. Bite

přes GIPHY

Malý kousnutí je přesně to, co si tento chlap objednal. Chce se do tebe potopit zuby. A naopak, ale jemně. Nechce se kreslit vážnou krev. 16. Moan hlasitě

Podívejte, všechny dámy mají náš vlastní orgasmický styl, ale jeden člověk chce, abyste byl trochu hlasitý. Nechte ho slyšet, jak dobře vás dostal s hezkým orgasmickým výkřikem.

17. Používejte sexuální hračky

Je dostatečně mužský, aby zvládl vaše sexuální hračky. (9 obrázků)

Foto: WeHeartIt

Kayla Cavanagh

Editor

Sex Přečtěte si později
arrow