20 Básně vyzařující srdce Od R.M. Broderick vám pomůže léčit po lásce

Upozornění: tyto vám mohou opustit ohromnou potřebu plakat.

Někdy láska opravdu zběsilá bolí. Heartbreak je něco, s čím se s největší pravděpodobností všichni zabýváme v životě, ale pokud jste ještě neudělila, ujistěte se, že budete mít dopad.

Myslíte si, že když projdete srdcem, první věc, kterou byste chtěli dělat je to z něj, ale někdy se musíš jen chvíli nechat žít v něm.

Musíš se nechat plakat a zažívat všechny emoce, které s ním přicházejí. Tímto způsobem, když jste připraveni pokračovat, můžete se úplně přesunout bez dalších zavazadel.

Také existují nějaké srdce, které vás nikdy neopustí. Dostanete se nad nimi, ale něco vám může připomínat tuto osobu a ten čas ve vašem životě a malý kousek paměti a ad bolest se vrátí. Je to naprosto přirozené a normální.

Zde se hrají básně R. M. Brodericka. Oni pro vás budou dělat obě tyto věci.

Pomohou vám, abyste se proměnili v srdce a připomněli vám, že jste na druhém konci vyšli lépe a silněji. Budou vám také připomínat ty srdce, které nemůžete opustit, bez ohledu na to, jak moc se snažíte.

GIPHY

Robert Michael Broderick se narodil v Lancasteru v Kalifornii a píše úžasnou poezii. > Jeho slova se zdají být jednoduchá a na místě, ale po přečtení jeho básně se ocitnete plná emocí a přemýšlíte o sobě a vašich vlastních zkušenostech s láskou a ztrátou. Je schopen zachytit to, co se někdo cítí alespoň jednou nebo jiným.

On také vydal knihu své práce, Tales of a Time Traveler

, většinou zaměřené na témata lásky a ztráty a který je podobný kousek, který najdete na jeho účtu Instagram. Chcete-li se cítit nějakým typem cesty a představit vám možná váš nový oblíbený básník, zde je 20 srdečných citátů a milostných básní Instagram básník RM Broderick, který vám pomůže znovu v životě. Láska je největším darem v životě, a proto lidé mají vášeň na lásky - a máme tu pokrytí. Když přijde říkat "Miluji tě", pravdu o manželství, nebo dokonce najít dokonalou lásku pro svého chlápka, máme všechny roztomilé (nebo sexy!) Citace, které potřebujete.

Nikdy nevíte, co se stane .

Foto: Instagram

"Doufali jsme, že udeříme zlom, ale skončili jsme zlomení" - RM Broderick

Je to bláznivé, když si myslíte, že jsou jizvy na místech, která se nikdo fyzicky nedotkl? " - RM Broderick

Oběť. Foto: Instagram

" A my stále obětujeme tělo v naději, " Foto: Instagram

" Padáme příliš rychle a havarujeme příliš silně jako střelba hvězd v galaxii zlomených srdcí "
  - RM Broderick

  Jak těžké je to skutečně odejít Foto: Instagram

  "Ona odjížděla, ale její srdce vždycky zůstalo. Foto: Instagram "Nezlobuj se mé srdce přestávka strašidelných nocí nebude trvat příliš dlouho. Říká se, že nejtemnější hodina je těsně před úsvitem. "

  - RM Broderick Měl jsem šanci.

  Foto: Instagram" Doufám, že ti řekne, příliš mnoho. Doufám, že přežívá "miluji tě". Doufám, že šeptá, že "jsi kouzelná", když tě políbí každé ráno a každou noc a doufám, že ani jednou, nikoliv za vteřinu, si přeješ, abych to byl já, protože jsem měl moje šanci říct ti tohle věci. "

  - R. M. Broderick Předstíráme naposledy.

  Foto: Instagram "Je pozdě. Jsi unavená a já jsem. Je to všechno těžké srdce a těžké oči dnes večer. Oba víme, že to skončilo, ale pro mě můžeme předstírat, že je to láska naposledy. "

  - RM Broderick Sbohem jsou blízké

  Foto: p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; písmo: 11.0px Helvetica; -webkit-text-stroke: # 000000} span.s1 {font-kerning: none} //www.instagram.com/rmbroderick/?hl=cs
   "Můj reflex ve zpětném zrcátku mi říká že lítost může být blíž, než se objeví. "

   - RM Broderick Rozbitá láska

   Foto: Instagram" Chceme blesk v láhvi druh lásky bez možnosti rozbití.

   - RM Broderick To bude zraněno.

   Foto: Instagram "Stejně jako sůl do otevřené rány se vylila do mého života a všechno, co jsem si myslela, že je zatraceně, "A stejně jako voda budou dny, kdy pomůžeme vylézt hory a vyplňovat oceány, a tam budou dny, kdy bychom spadli."

   - RM Broderick bez jakéhokoli směru a naděje jako peklo, že nás někdo chytil. "

   - RM Broderick Modlí se za dešť.

   Foto: Instagram v pondělí v létě zavolat na týden d s každým posledním dechem v dutinách jeho hrudníku. A stále můj rty hledají klíční kosti, aby je mohli sledovat, ale zmrazí se jako artritické prsty, jen čekají na pocit bolesti. A stále tady čekám, jako by se v létě pomalu začaly odpařovat kaluže a modlit se za srdečný déšť. "

   - RM Broderick Schopnost zničit

   Foto: Instagram "

   - RM Broderick Zapomenutá

   Foto: Instagram " Vždycky si vzpomenete, jak to je zapomenuto. Je to jako byste se chtěli vytratit z lásky, která se nikdy neobjevila. "

   - RM Broderick Chybí vám.

   Photo: Instagram " Vypadá to jako hledání nových způsobů, je pryč. "

   - RM Broderick Silnější z toho všeho.

   Foto: Instagram " Byl jsem jednou někdy zničen a existují chvíle, kdy stále bolet, stále doufám, ale doufám, že se nikdy nebudeš cítit osamělá v mé přítomnosti, protože nejsi její a kvůli tomu jsem každý den trochu silnější. "

   - RM Broderick Nikdo jiný to neviděl.

   "Foto: Instagram " Cítil jsem smutek od hlavy až po špičku, od kůže až po kosti, ale nejsilnější bylo to, že jsem to skrýval tak dobře, že to nikdo neviděl, ale já. " Broderick

   Roztrhané a zmačkané. Foto: Instagram

   "Je to jako kdybychom byli šílení papíru ... tak, jak jsme se tak lehce trhali a zmačkali." "už je to dlouhá cesta." Foto: Instagram

   "Nebylo to jeho rty, jeho polibek, jeho dotek nebo způsoby, které mu chyběly, nebo že toužila. Bylo to úsilí a trochu, ale mohlo to být dlouhé cesty. "
    - R. Broderick
    arrow