3 Způsoby, jak se dostat zpátky do nálady pro HOT Sex, i když jste docela hodně nad ním

Nejsem velký fanoušek novoročních usnesení. Vždycky jsem byla okamžitým potěšením a nečinila jsem každoroční nadměrné sliby, protože se mi to vždycky zdálo příliš vysoko zaměřené a nedosažitelné v uspokojivém čase ... přinejmenším pro toho netrpělivého spisovatele. Nepopíráte, že existuje nějaká moudrost při vyřešení a přilnutí k tomu, ať už to uděláte 1. ledna nebo jiný den v roce. Kázeň a snaha, aby se učinil závazek okamžitě zlepšit svůj vlastní život, se mi zdá skvělým způsobem, jak zlepšit svou spokojenost a zdraví.

Letošní rok jsem se rozhodl tuto zásadu přijmout. Byl jsem odhodlán zlepšit jednu věc v mém životě a jsem přesně věděl, co to bylo.

Během posledních několika měsíců jsem si byl příliš dobře vědom toho, že můj sexuální život se přesunul k zadnímu hořáku ve vztahu k jiným dílům mého života. Po svém rozvodu jsem sliboval, že nikdy neopustí můj sexuální život, a přesto jsem tady nechal trpět. Tak to bylo. Žádné další sednutí. Rozhodl jsem se, že je čas zjistit, jak se dostat zpět do nálady a zlepšit svůj sexuální postoj - okamžitě.

Ale kde začít?

Zde jsou 3 kroky, které jsem vzal, a to můžete také zlepšit můj sexuální postoj a vrátit se k HOT sexu.

1. Meditace: Zjistěte svou základní potřebu, která není splněna.

GIPHY

Vypnul jsem všechna elektronická zařízení a začal hledat duši za odpověď, o které jsem věděl, že byl pohřben ve mně. Jak jsem mohl znovu energizovat můj sexuální život?

Frustrovaný, vzal jsem jednu z mých oblíbených knih o sexualitě,

Žena Anatomie vzrušení

Sheri Winston. Bingo!

Jediné, co jsem musel udělat, bylo číst tyto řádky pod nadpisem "Whole Sex - Macro to Micro": "Vaše sexualita je o vaší souvislosti se všemi a všemi kolem sebe ... sexuální "." Sex není jenom něco, co děláte - je to základní a neoddělitelná součást toho, kým jste. " To skutečně rezonovalo se mnou. Můj nedostatek důležitosti na sexu v poslední době byl ztráta zaměření na to, jak se mi cítí, když jsem spojen se svým sexuálním já. Když mám skvělý sex, mé smysly jsou víc nápadné, můj nálada je vzrušená a moje interakce s ostatními je více pozitivní a působivá.

Chyběl jsem všechny tyto pocity a chtěl jsem je zpátky.

SOUVISEJÍCÍ: Jak se dostat Přesně to, co jste vždycky chtěli v posteli

2. Výčet: Určete tři způsoby, jak dosáhnout svého nového cíle.

GIPHY

Miluju vytvářet seznamy, ale můžu se unést a skončit se zdrcujícími kroky a postupy. Tak jsem si to udržel jednoduchý a omezil se na to, abych si vybral tři věci, které bych mohl udělat, abych změnil svůj sexuální postoj.

Pro mě je nejlepším prvním krokem, abych provedl svůj výzkum. Výzkum mě vždycky vzrušuje o svém tématu a je to způsob, jakým mé vnitřní "know-it-all" je vykonáváno. Ve své zjišťovací misi jsem přišel s třemi způsoby, jak povzbudit svůj sexuální přístup k růstu a rozmanitosti.

Osobní seznam, který jsem vytvořil, vypadá takto:

Něco, co jsem se chtěla naučit - orgasmická meditace .

Něco, na co jsem chtěl být lepší - umění lingam (tj. Penisu) masáže.

Něco, co jsem odkládá - najít nového, stejně smýšlejícího milence, který se cvičí.

  • Skvělé! Měl jsem svůj seznam, teď jsem musel udělat skok a začít cestou.
  • S VZTAHUJÍCÍM: 20 BRUTAL Pravdy o lásce a sexu Ženy jen věří, jakmile tam byli
  • 3. Zúčastněte se: Udělejte nejrychlejší možnou akci k dosažení vašich vybraných cílů.

přes GIPHY

To je možná nejnáročnější část jakékoliv změny, skutečné špinavé práce (odpusťte hře). Nejdůležitějším aspektem tohoto posledního kroku však není zpoždění.

Rozhodl jsem se okamžitě vyřešit první zvolený krok. Kdybych se nezabýval posthastem, bylo by šance, že bych to dál pustil. Když jsem našel na Meetup.com místní skupinu Orgasmická meditace, přihlásil jsem se k mému prvnímu úvodu tentýž týden. Jenomže tento první krok vzrušil a inspiroval mě k prozkoumání jiných způsobů, jak povzbudit svou vnitřní bohyni sexu, aby se opět vyjádřila. Zjistil jsem, že chci vyzvednout knihu Anais Nin, kterou jsem položil a náhle jsem se inspiroval, abych napsal další erotiku.

Nejvíce překvapivým aspektem, jak si vzít každý z těchto tří kroků, bylo okamžitě otevřít svou smyslnost znovu. > Měl jsem známý vliv na můj krok a lítost k mému hlasu, jen když jsem ho poznal a přivítal zpět do záhybu. Opravdu věřím, že tato malá, ale silná mistrovská mozková příhoda ke změně mého sexuálního postoje okamžitě otevřela mě, aby přilákala více podobně smýšlejících partnerů a přátel - lidí, kteří podporují můj nový postoj a podporují jeho růst. psaní, jsem jen jedenáct dní, abych znovu povzbudil svou sybaritickou duši, ale zatím jsem velmi rád, že jsem skutečně udělal a následoval s těmito rezolucemi.

Teď, když se mě lidé ptají, jestli jsem kdy udělal Novoroční rozdíly, mohu je jednoduše intrikovat odpovědí: "Změnám svůj sexuální postoj!" - když se vydávám k cvičení Orgasmické meditace, dělám masáž a / nebo vycvičení s novým milencem. Jedinečný hlas v komunitě sexuálního zdraví a myšlenka vůdce Elle Chase je vyhledávaným odborníkem na sexuální výchovu / sexualitu pro takové prodejny, jako je TODAY SHOW na NBC, Glamour, Cosmopolitan, The Huffington Post, Zdraví mužů a Buzzfeed. Chase je také tvůrcem oceněného feministického smyslného obrazu blog LadyCheeky (varování: NSFW). Její velmi očekávaná první kniha "Curvy Girl Sex: 101 Body-Pozitivní pozice k posílení vašeho sexuálního života" je nyní k dispozici.

35 HOT Citáty, které vás budou chtít mít sex (jako nyní!) (9 obrázků)

Foto: WeHeartIt

Kayla Cavanagh

Editor

Sex

Číst později

Tento článek byl původně publikován na Smut for Smarties. Přetištěno s autorským povolením

arrow