4 Tragické nové detaily o Cosmo DiNardo Kdo právě přiznal k zabití 4 Pennsylvania Men

Řekl, že jsou všichni pohřbeni na farmě jeho rodiny.

Cosmo DiNardo, osoba, která se zajímá o čtyři chybějící chlapce v Pensylvánii, přiznala, že je všechny zabil.

20letý muž, který měl údajně schizofrenii, řekl policii, že zavraždil Jima Patricka, Tom Meo , Dean Finocchiaro a Mark Sturgis. DiNardo také řekl vyšetřovatelům, že pohřbil těla ve 12 stopovém hrobě na rodině farmy za 5 milionů dolarů. Včera večer policie oznámila, že nalezené lidské pozůstatky nalezené v hrobě jsou 19tiletým Finocchairem. Neodpověděli, kolik dalších těl bylo v hrobě, a kdyby to bylo to u ostatních nezvěstných.

DiNardo přiznal k vraždám výměnou za zástavu, že prokurátoři nebudou hledat trest smrti. jsou poslední informace, které víme:

1. Soused slyšel výstřely předtím, než policie začala vyšetřovat chybějící muže.

Když místní policie oznámila uzavření silnic v neděli večer, Susan Colemanová komentovala, že ona a její manžel měli její "brokovnice vypalující zvuky" čtyři oddělené časy. den, zopakovala, že by chtěla, aby šla do policie dříve.

"Důstojník Zaznamenal informace, nicméně to bylo Určitě podezřelé výstřely vypálené - nic jako lovci kolem sem v sezóně 4 samostatné soubory střelby. se cítím neuvěřitelně vinným, že jsem nezačal s mým instinktem, abych v sobotu odpoledne okamžitě zavolal policii. "

2. Po vraždách, DiNardo poslal svou fotografii se zbraní svým přátelům.

Jen říká, že Finocchario zmizel, DiNardo byl požádán o kamaráda na Snapchatu, kdyby se o něj bál, a viděl, že jsou přátelé. > "Cosmo není tvůj kamarád, děkan," prohlásil jeden z nich v minulém víkendu ve skupinkové zprávě. "Nemáte strach o buddydead [sic] dean." "Myslím, že znám dítě, ale jo, cítím se špatně pro své rodiče," napsal DiNardo. "Je to hubička, která má dvě duše ... Problém prostě vyskočil, nebo probace. "

Jeden z lidí v rozhovoru sdílel zprávy, spolu s fotkou, kterou řekl, že DiNardo poslal skupinu, která ukazuje, že míří do kamery pistoli.

3. Nedávno poškodil čelní lalok při nehodě na kole.

Podle přátel DiNardo, před šesti měsíci zranil jeho hlavu během čtyřhodinové nehodové jízdy a byl zaplaven do lesa za den a půl. Nehoda způsobila poškození čelního laloku a začal používat syntetickou drogu marihuany. To nebylo potvrzeno.

Původně byl zatčen za střelnou zbraň, protože není povoleno vlastnit střelnou zbraň kvůli obličeji, že byl jednou přijat do zařízení duševního zdraví.

4. Jeho rodiče jsou bohatí.

Antonio a Sandra DiNardo koupili svou velkou farmu v Bucks County za 5,4 milionu dolarů zpět v roce 2005. Zakoupili další dvě nemovitosti za 450 000 dolarů a 500 000 dolarů brzy po svém.

Jejich bohatství pochází z dopravy a betonu a převezme Antonioovy nemovitosti.

arrow