4 Znamení zvěrokruhu, které jsou nejtěžší a úzkostlivější

jako chladné okurky, existují i ​​jiní, kteří prostě nemohou vypořádat se sh * t, bez ohledu na to, co jde dolů a bez ohledu na to, co jim jejich horoskop říká. Je to svět plný všech typů a pro každého člověka, který žije v autentickém a upřímném životě, je opravdu někdo, kdo mu v podstatě nemůže obstát.

Jinými slovy, existují lidé, kteří - astrologickou povahou - nemůžete stát, jen proto, že jste vy.

Některé znamení zvěrokruhu mají tendenci být o to více odhodlanější než jiné a tento druh kontroly může skončit tím, že vytvoří velmi netolerantní typ člověka. Nesnášenlivost má také kategorický odkaz, není to jen nesnášenlivost životního stylu nebo systému víry; je to plný foukaný "Ty sát, protože nejsi mě" postoj, který definuje tuto skupinu.

Takže, kdo jsou znamení zvěrokruhu, které jsou nejvíce netolerantní a rozhodují vás nejdrsnější?

1. ARIES (21. března - 19. dubna)

přes GIPHY

Zastavením na první pozici je vždycky vynikající Ram, který vás nejen posuzuje, ale s jistotou ví, že jste podřadným produktem, šašek, aby se dokonce snažil, a zcela nehodný jejich pozornosti. Které ti ještě dávají v hojnosti, protože Beran rád užívá dobrý smích břicha ve vašem zájmu. (není to legrace dělat vše, co soudíte sám, víte ...)

Přečtěte si: 13 Brutálních Pravd o milování Aries, jak napsal jeden

2. PISCES (19. února - 20. března)

přes GIPHY

Jen když si myslíte, že je bezpečné vrátit se do vody, Pisces rád hodí na vás bzučák linky jako: "Ach opravdu? Kde jste to přečetli?

Fake News Today? "Není to tak, že Pisces netoleruje vás nebo váš životní styl, je to, že netolerují naději přicházejí, a prostě si nemohou pomoct sami, když jim bude nabídnuta šanci pěstovat dokonalý obraz, který byste mohli mít ve vaší mysli. Nešťastní s vlastními volbami, je známo, že Pisces ignoruje vaše největší přání, abyste se i vy mohli s nimi bídit. Přečtěte si: 7 Brutální pravdy o milování ryby, jak napsal jeden

3. Gemini (21.5. - 20.6.)

přes GIPHY

Gemini vyjdou z cesty a připraví vám nejneuvěřitelnější jídlo vašeho života, a zatímco ho budete jíst, bublina nad hlavou bude číst: "Špinavý imbecil, jíst mé jídlo. Snažte se jíst hummus prsty, žvýkací sliz. "Gemini, přirozeně přátelské znamení, se snaží těžko se snášet, ale opravdu vám nemohou pomoci, ale soudit vás téměř za každou akci, kterou se účastníte. To je to, co z nich dělá jeden z znamení zvěrokruhu, které jsou nejvíce netolerantní a staví téměř nekončící tichý monolog, který pokračuje v jejich myslích, 24-7. Když dáte Gemini dárek k narozeninám, jejich první myšlenky mohou být velmi dobře, "Ugh. Jaká bude znovuzískaná chyba? "

Přečtěte si: 13 Brutálních Pravd o Milování Blíženců, jak je napsáno jedním

4. VIRGO (23. srpna - 22. září)

přes GIPHY

Zatímco Aries může být nejvíce otevřeně netolerantní, alespoň budete vědět, kde stojíte s nimi, což je na dně hlaveň. Avšak nesnášenlivost Panny je vágní a sugestivní. Dokonce i když tě milují, nenávidí tě. Dokonce i když vás přitahují, fyzicky je odpuzujete. Pokud nepoznáte citlivost Panny, budete je naprosto znechucovat.

Zmatené zprávy budou vždy pocházet z Panny, což může vést k některým zhoršujícím se očekáváním; jednu minutu si myslíš, že jsi tě zbožňoval paní kamarádka, a v příští chvíli uvádějí všechny důvody, proč jsi jim z toho pohrozil. Co je dělá stinné, je to, že nikdy nevíš, kdy budeš opovrhován jen o málo víc, než kdyby tě naposledy posoudili.

Přečtěte si: 7 Brutální pravdy o lásce k Panně (jak napsal Virgo)

(9 obrázků)

Foto: Pinterest

Emily Blackwood Editor Self Přečtěte si později
arrow