5 Strašidelné seznamky o pozvánkách, které křičely!

Sledujte tuto odbornou radu a učit se odvrátit od nepříjemné ropuchy a najít online žáby prince.

Jakmile najdeš správnou žábu, která by se políbila, mohl by se z pohádky obrátit do hezkého knížete. Na druhou stranu, ropucha je vždy ropucha a oni s sebou nesou mnoho bradavic.

Tisíce lidí se denně připojují k online seznamům a alespoň polovina z nich jsou novým ropuchem. To je důvod, proč trik třídí ropuchy z žáby co nejrychleji.

Sledujte tyto varovné signály při hledání vašeho online prince:

1. Číhající na profilu.
Prvním způsobem, jak si můžete říct žabku z žáby, je, že ropucha je známá pro číhající. Pokud se nějaký chlap stále dívá na váš online seznamovací profil, ale nikdy se s vámi neuspokojí, pravděpodobně je to ropucha. Žáby vás budou buď kontaktovat, nebo jdete dál; nebudou se držet kolem tak, že máte pocit, že máte stalker.

2. Seberepozice.
Další taktická taktika je sebe-rozpor. Podívejte se na profil člověka a podívejte se na věci, které se nepřidávají. Pokud tvrdí, že je to zábava milující chlap, ale jiné věci (jako jeho soukromé zprávy pro vás) ukazují, že má nějaké latentní nepřátelství, je to pravděpodobně ropucha. Knížecí žába bude odpovídat jejich slovům a záměrům.

3. Bez respektu k hranicím.
Pokud se dostanete do kontaktu s nějakým chlápkem, který se chce přesunout z telefonu přímo na osobu, a to i přes to, že se s ním necítíte, ocitnete se v ropě . Žába se bude starat o vaše pohodlí a umožní vám nastavit tempo.

4. Mentální "kopírování a vkládání".
Rodič se vás zeptá v prvním e-mailu, který vám zašle. Toapci píší jen jednu e-mailovou zprávu a dělají střih a vkládání do všech žen, které v ten den považuje za zajímavé. Nezáleží na tom, aby tě poznali. Žáby se vás alespoň zeptá na otázku, zda chcete zahájit konverzaci.

5. Skočili přímo do postele.
Toapci se sexuálně téměř okamžitě. Pokud se začne ptát, co se vám líbí sexuálně, vzlétněte. Nepatří na úctyhodném datovacím webu. Žába bude pracovat na tom tématu v mnohem vhodnějším časovém rámci.

Není možné zcela odpudit všechny bradavice, ale určitě si je můžete udržet hodně. Možná byste nakonec museli políbit vaše podílové ropuchy předtím, než najdeš žábu, která se stane vaším princem. Mějte však na paměti, že část zábavy datování on-line je odhánět ropuchy.

Pokud máte správný druh on-line datování profil, žáby najdou vás snadno snadno. Navíc, nezapomeňte, že budete muset věnovat pozornost detailům a používat svou intuici, pokud chcete přivezit svého prince.

24 Nejhorších osobností a kamarádů nejhorších osobností

Klikněte pro zobrazení (24 obrázků) Michael Hollan Blogger Buzz Přečtěte si později

arrow