5 DŮLEŽITÉ Důvody být Bi, Pansexual nebo Queer je tak zatraceně mátl

PRO BOHA! Štítky!

Vykopám všechny - chlápky, mláďata, lidi, jejichž instalace se tradičně přizpůsobuje jejich pohlaví, těm, kteří se neshodují a všude mezi nimi. Někteří mohou říkat, že bisexualní, někteří pansexuální a někteří divný. Nezáleží na tom, jaký štítek si vyberete pro sebe. Důležité je, že jsme všichni ve stejné lodi a měli bychom se navzájem podporovat.

Je z mnoha důvodů těžké být multisexuální.

Věděla jsem, že jsem nebyla přitahována k mužům skoro od doby, rozdrtí na lidi na základní škole, ale to jsem popřel před několika lety. Nemohl jsem si to dovolit nahlas říct. Nemohla jsem si zabalit hlavu kolem sebe a uvědomit si, že jsem nebyla jako ostatní. Být non-monosexuální je těžké v kultuře heteronormativity. Mnozí z nás se cítí osamělí a jako bychom neměli s nikým, kdo by se s nimi soustředili nebo hledali.

Zde jsou pět mentálních a společenských zátarasů, které mi zabraňovaly, abych nebyl spokojený s tím, kdo jsem byl:

1. Myslel jsem, že musím být buď homosexuál, nebo rovný, a nemohl bych být oba.

Neměl jsem žádné bisexuální role vyrůstání (a ne mnoho už teď). Když jsem byla v 80. letech teenager, věděl jsem, že lesbičky existují, ale nemyslel jsem si, že jsem o nich někdo znal. Jsou super mužní, že? Nenávidí muže, že? To mi jasně nebylo, takže jsem nemohla být lesbičkou.

Také jsem chtěl chlapce. Předpokládal jsem, že pokud se jasně nezapadá do jednoho kbelíku (homosexuál), ve výchozím nastavení se musím vejít do druhého (rovného). Měl jsem absolutně nulové bisexuální role. Prostě tam tehdy neexistovaly - nebo.

Zjistěte, kde jste spadli v spektru vanilky / kinky sexu!

2. Myslel jsem si, že kdybych byl bisexuál, měl bych se cítit naprosto stejný jako muži, jako já s ženami. Když jsem narazil na vysokou školu, zjistil jsem, že bisexuální lidé existují. Snažil jsem se dostat do toho kbelíku, ale předpoklad č. 2 mě zastavil mým mrtvým. Na vysoké škole jsem měla stále velmi stereotypní pohledy na heterosexuální vztahy (dosud jsem z těch filmů Disneyových rozprávkových filmů nebyl příliš deprogramován). Když jsem myslela na muže, myslela jsem si, že jsou velké a silné. Stejně jako mnoho žen, rád bych se cítil malý a chránil ho člověk. Když jsem myslel na ženy romanticky a sexuálně, byla to naprosto odlišná atmosféra. Žena nemohla být mou "noc v lesklém brnění!" Ženy jsou měkké a vůně dobré (mám tendenci být přitahovány k ženám). Dávají mi velké pocity, ale určitě to není stejné, jako to, co s lidmi zažívám. Emoční dynamika, kterou mám u mužů vs. žen, je velmi odlišná, takže jsem si myslel, že pokud mé pocity a reakce na obě pohlaví nebyly IDENTICKÁ Já jsem nemohla být bisexuální. "Pravá, pravá bisexualita" může vyměňovat muže a ženy, protože jsou přitahovány k oběma pohlavím přesně 50/50, že?

Věřila jsem, že mé odlišné emocionální / sexuální reakce znamenaly, že se mi líbilo více než jedno jiné pohlaví, a tak mi nedělám pravdu bisexuální. Možná jsem byl jen zvědavý hetero a mohl bych být "vyléčen", když jsem prožil "jednu opilou noc ve škole" a vyřešil ho z mého systému?

Nyní, když se dívám zpátky, uvědomuji si, že muži a ženy jsou pro mě odlišné ... a to je v pořádku. Také jsem později zjistil, že pohlaví je spektrum - že je víc než jen muž a žena a ty pohlaví se mohou vztahovat na jakoukoli lidskou bytost bez ohledu na to, jaké genitálie mají (ale o to později).

Přemýšlejte o tom takto: Líbí se mi dort, zmrzlina, krabí nohy a bumerangy Kumy všech stejně. I když mají chuť velmi odlišný a vyvolávají ze mě různé reakce, jsem přesvědčen, že mám rád všechny. Je to stejné pro mě s lidmi. Ne všichni musejí být stejní, nebo mě cítit stejně, abych si je užívala.

3. Když jste bisexuál, vaši gay přátelé si myslí, že jste zmatení ... A vaši přátelé si myslí, že jste zmatení.

V podstatě vás nikdo neberí vážně. Jakmile jsem se vyrovnal se svou sexuální orientací, bylo to katastrofální snaha vysvětlit to všem ostatním! Skvělý. Konečně jsem přišel na to, že jsem se nemusel rozhodovat mezi muži a ženami, ale všichni ostatní stále očekávali, že se rozhodnu!

Lesbičky si mysleli, že jsem opravdu v jejich týmu, prostě není silný ani důvěrný, abych vyšel a přiznal to. Heteros si myslel, že potřebuji zasít svůj divoký oves, protože jsem nikdy neměl "jednu večer na vysoké škole." Obě skupiny si také myslely, že jsem prostě smýšlející sexuální maniak, který by udeřil klíčenku, kdyby mohl. Muži nesmí stačit na to, aby moji nenasytný sexuální chuť k jídlu, takže jsem potřeboval dostat se i do žen!

* povzdech *

4. Lidé si myslí, že jste předurčeni k životu podvádění, protože bisexuálové nejsou nikdy sexuálně spokojeni.

Zpět na jednu z předpokladů v čísle 3: bisexuálové jsou otevřené pro obě pohlaví, protože jsou sexuálními příznivci, kteří nemohou zůstat pryč od genitálií KAŽDÉHO ! Pokud se s chlapíkem uklidím, budu předurčen k životu bídy, protože si vždycky představím, jaký koberec se nikdy nedostanu k mumlání. Když se usadím s kuřátkem, budu navždy oplakávat ztrátu ck ck.

Je zde prostor pro další těžké povzdech?

Nerozumím tomu rozumu. Být přitahován k jiným lidem neznamená, že jdu na ně!

Rovné kuřata se stále líbí péro i poté, co vstoupí do monogamního vztahu. Polovina světa má péro. Znamená to, že se nebude moci ovládat kolem někoho, kdo má péro? T

jeho logika, která se vztahuje na heterosexuály, se zdá být směšná, ale platí pro multisexuály po celou dobu.

To mi nejvíce nasávalo, když jsem byl ve vztahu s někým, kdo měl žárlivý pruh. Najednou se každá lidská bytost na planetě, včetně blízkých přátel stejného pohlaví, stala hrozbou. Jaká to byla existence suka. Není divu, že jsem se cítil přinucen udržet si pusu, o koho jsem byl sexuálně přitahován

SOUVISEJÍCÍ:

Ano, to je penis v nohavicích - nazývá se "balením"

5. Ostatní multisexuálové se ptají: "Co přesně jste? Bisexuální? Pansexuální? Fajn? Proč jste vybrali špatný štítek ?! Jsem urazen! "

Nenávidím, nenávidím, nenávidím štítky s vášní. Nejsem označení. Já jsem já.

Často se mi nedaří přesně 100% odpovídat definici mé vybrané etikety. To mě dělá pocit nehodnosti, jako poseur nebo jako člověk, který si sám neuvědomuje. Bohužel však musíme vybrat štítky, aby nás ostatní identifikovali. Lidské bytosti kategorizují - to je prostě jak fungujeme.

Když jsem poprvé vyšel, vybral jsem štítek bisexuální - Ve všech skutečnostech jsem se na chvíli snažil o "heteroflexibilní" ... baby kroky! Bylo to děsivé, co se dělat po 35 letech, kdy jsem si myslela, že jsem "rovná" - začal jsem zpochybňován ostatními v multisexuálním společenství. "Bisexual? Takže jste prostě přitahováni k mužům / mužům a ženám / ženám? To znamená, že posilujete stereotyp, že pohlaví nespadá do spektra! "Bi" znamená "dva", tj. Samčí nebo samice. A co všichni z nás, kteří se do těch štítků nehodí? Děkuji hodně, nepřátelský kretén. Vezměte si bisexuální štítek a strčte jej. "

Dobře, wow! Takhle jsem o tom nepřemýšlel. Jistě, přitahuji lidi, jejichž genitálie neodpovídají jejich tradičním rolím. Jsem přitahován k lidem, kteří jsou nadřazení pohlaví atd. Nechtěla jsem je potlačit. Bisexuál musí být BAD WORD, a tak jsem se začal označovat za pansexuální.

Pak jsem se začal cítit špatně, protože jsem se neoznačil jako divný! Toto slovo má kromě jiného i velké politické vztahy. Chtěl bych nejlépe sloužit mé komunitě tím, že místo toho vybral ten štítek? Byl jsem zmatený na štítku! TOO. MNOHO. Štítek!

Nakonec jsem se usadil na pansexuál, ačkoli se mi někdy cítím konfliktně nad nálepkou, se kterou se rozhodnu identifikovat.

Důvodem, proč jsem šel s pansexuálním, je, že pro mnoho lidí ve své věkové skupině znamená gay. Zjistil jsem, že to jsou hlavně ti lidé, kteří se podílejí na sexuálně pozitivní komunitě, která správně rozlišuje mezi homosexuálními a divokými, a protože tolik lidí stále předpokládá, že je to blázen, znamená to, že jsou homosexuálové. Předpokládají, že jsem lesbička a předávám příležitost dozvědět se něco nového.

Jsem v očích veřejnosti a je také mou úlohou vzdělávat a rozvíjet myšlení o sexualitě a sebedůvěře.

Když používám termín pansexual, vyvolává to obočí. Znamená to, že se vám líbí posraně? "

Podívejte se na toto video od Laci Greenové o tom víc ...

Veřejné identifikace jako pansexuální je skvělým příkladem vysvětlující multisexualitu a zvyšování povědomí. Poznámka k tomuto bodu. Podívejte se na toto video od Ritch:

Chcete-li rekapitulovat: Ritch říká, že pokud identifikujete jako bisexuální, to nemusí nutně znamenat, že jste snubbing někdo. Ano, bi znamená dvě, ale hetero znamená jiný a homo znamená totéž. V tomto kontextu lze tvrdit, že bisexuální neznamená, že se vám líbí pouze muži a ženy nebo prostě dva pohlaví, znamená to, že máte dvě sexuální orientace - máte rádi lidi, kteří jsou "stejní" jako vy a lidé, kteří jsou " odlišný "než vy.

Jinými slovy, vykopáváte lidi nekonečných kategorií podél

spektra

sexuality. Opravdu se mi líbí tato definice! Tak jo, stojím hrdý a říkám, že jsem bisexualní - nebo pansexuální, queer, multi-sexuální, non-monosexuální, někdo, kdo má rád lidi stejný a jiný než já, chcete mi zavolat - žena. Pokud víte, že jste jako multi-sexuální, doufám, že se k tomu přidáte. Pokud se tak nestanete, doufám, že budete stát ve spojenectví s těmi, kdo to dělají.

Vyšel jsem v mé pozdní 30. let a víte co? Moji přátelé mě stále milují. Moje rodina je chladná. Můj partner mě miluje. A můj život se moc nezměnil.

Jediné, co se změnilo, je to, že jsem mnohem šťastnější!

Já mohu být sám a už se necítím divný, nebo se stydím za touhy, které mám. , pokud se ocitnete na téže lodi, stále více si uvědomujete role modelů, se kterými se snadno poznáte. Nepoužívejte posedlý štítek, který si vyberete, nebo nechte to, abyste se cítili méně než hodní. Ve videu Laci Greenové nám připomíná: "Definujeme etikety. Etikety nás nijak nedefinují. "

* LIGHT BULB! *

Trávit méně času zaujatými štítky a jednoduše si užívat svého života, být pyšný na to, kdo jste a kdo máte rádi. Willow Smith. Byla jen 11 let, když to udělala, ale zatraceně! HUSÍ KŮŽE.

Sunny Megatron je pedagožka pro sexuální výchovu, sexuální a vztahový spisovatel, mediální osobnost a odborník na zábavní produkty, stejně jako hostitelský a výkonný producent původního televizního seriálu Showtime, Sex with Sunny Megatron. Pojmenovaný jeden ze 6 nejchytřelejších sexologů v Severní Americe, oblíbený sexuální kanál Sunny Youtube obsahuje sex tipy, prohlídky zajímavých sexy míst a spoustu recenzí nejnovějších zábavných hraček, protože její vášeň pomáhá lidem stát se jejich autentickými, sexuálními silami (9 obrázků)

Fotografie: Weheartit

Alex Alexander Blogger ( obrázků)

Buzz

Přečtěte si později

Tento článek byl původně publikován na stránkách SunnyMegatron.com. Přetištěno s autorským povolením

arrow