5 Věcí, které je třeba zvážit předtím, než získáte zvedací mechanismus

Kosmetická chirurgie je stále operačním zákrokem

Nichole Fratangelo

V posledních letech se zvedací zadeček - také známý jako brazilský zadek - stala formou hlavního proudu plastické chirurgie, v naději, že bude mít záda podobné jako Jennifer Lopez nebo Kim Kardashian. Ale než se dostanete pod nože kořisti, je důležité vzít na vědomí fakta, čísla a bezpečnostní opatření vpřed.

přes GIPHY

1. Je to dražší, než si myslíte.

Jistě, malý výtah se může zdát být ve vašem cenovém rozpětí, avšak průměrná cena za zdvihání lžíce vás bude stát 10 000 dolarů +. Důležité je však, aby nedošlo ke ztrátě lékaře nebo služby, pokud jde o nůž. Místo toho, pokud uvažujete o výtahu, proveďte svůj výzkum a naplánujte si plán platby, který má smysl pro vás.

S VZTAHUJÍCÍM: Další žena zemře z brazilského Butt Lift v Miami

2. Připravte se na bolesti po operaci.

Před přípravou na tuto operaci je důležité si uvědomit postoperační bolest, kterou můžete vydržet. Ačkoli každá osoba a situace budou odlišné, může být bolest mírná nebo těžká a trvá kdekoli od 3 do 10 dnů.

3. Během dlouhodobé anestézie můžete být

Vzhledem k povaze operace může být vyžadováno velké množství anestezie, takže někteří pacienti mohou být opatrnější jít pod nůž

SOUVISEJÍCÍ: Co může opravdu chybět ? 6 Věci, které byste měli vědět o chirurgii úbytku hmotnosti

4. Nenáhneš zpět do práce.

Ačkoli doba zotavení není tak špatná jako u jiných operací, není to ani v parku. Je pravděpodobné, že budete potřebovat další pomoc kolem domu a dělat každodenní úkoly, dokonce i týden po operaci. Také plánujte, že nebudete sedět po dobu dvou až čtyř týdnů po operaci.

5. Vaše hladina tuku je důležitá.

Mnozí neví, jak se tento proces dokonce děje. Tuk se liposukuje ze zad, žaludku nebo stehen a pak se znovu vstoupí zpět do zadních líc. Váš lékař proto před operací vyhodnotí vaše tělo a obsah tuku.

SOUVISEJÍCÍ: Co je "maminka" a proč je tak populární?

Nohavice! 10 Celebrity, které lhaly o své plastické chirurgii

Foto: Paramount Pictures Michael Hollan Blogger Buzz Číst později publikováno v latině. Přetištěno s autorským povolením
arrow