Redakce Choice

5 Způsobů, jak GUARANTEE vás požádá o druhý den

Udělám to, aby tě zavolal zpět!

Můžu ti to odpovědět třemi slovy: Nejsi zapamatovatelný.

To je to. je to horký muž, s kým jsi měl pěkný rozhovor s místní kavárnou nebo s klukem, s nímž jsi měla skvělou první rande, a dostat ho, aby tě požádal, může mít nějaké dovednosti.

Ano, řekl jsem dovednost. "už ne 18 a muži, o které máte zájem (nebo by měli být), jsou zralí muži hloubky. Mají zaneprázdněný život (jako vy) a pravděpodobně by byli spíše jednotní než ve špatném vztahu (jako vy).

Na rozdíl od mnoha ženských přesvědčení tito muži nepožadují ženu jen proto, že si myslí, že je hezká. Nezapomeňte, že zde mluvíme o zralých "dobrých klučích" zde.

Přemýšlejte o tom: pokud by se dostaly pouze krásné dívky, které by pokryly přibližně 5 procent populace. Tak jak se nám zbytek lidu "normálního lidu" připojil? Mluvili jsme, našli jsme si atraktivitu a rozhodli jsme se pokračovat v rozhovorech.

Tumblr

Ano, muži chtějí k vám přitahovat, ale hledají i další. Stejně jako vy, chtějí se spojit s někým, s kým mohou sdílet zábavu, skvělé konverzace, zájmy a hodnoty. Musíte být schopni ukázat jim, že jste ta žena.


Skvělé muži v našem věku mají mnoho možností. A nezapomeňte, že jsou pravděpodobně sama. Takže pokud chcete dostat toto datum, ukažte mu, že jste zajímavý a zajímavý být kolem.

Udělejte to víc než "ona byla hezká" zkušenost pro něj. Nechte ho odjet pryč a přemýšlejte: "Hmmmm ... Chci ji znovu vidět." Zde je pět způsobů, jak si zapamatovat:

1. Držte se dobrých věcí.

Tumblr

Víte, jak důležité jsou první dojmy. Když se připojíte, udělejte 100% pozitivní zkušenost.


Nepřipojujte k špatným věcem. Může se zdát skvělé, že jste oba měli rozrušené rozvody nebo nenáviděli práci, ale ta diskuse bude negativně ovlivňovat zbytek vašeho rozhovoru. Vychutnejte si rozhovor pryč od takového hovoru.

To vyžaduje nějakou dovednost, ale stojí za to se učit. Učím to všem svým koučujícím klientům a okamžitě dělá rozdíl v kvalitě jejich dat.

2. Zaměřte se na něho, ale ne příliš.

Tenor

Myslíme si, že člověk opravdu vykopává, když mu necháme hovořit nekonečně o sobě. On dělá - v tomto okamžiku. Pokud to všechno mluví, může se stát, co se může stát:


Nechává o vás nic víc, kromě toho, že jste dobrý posluchač. A to pravděpodobně není na vrcholu jeho seznamu pro kamaráda.

Když si uvědomí, že se zdráhá příliš mnoho, uvidí vás buď jako vyšetřovatele, nebo se cítí nervózní, když vám o tom příliš říká. které z nich jste vinni, protože oba mají stejný konec: pravděpodobné vám nebude volat na druhé datum.

  • 3. Vydejte se na to lesklé věci.
  • Favim

Pomozte mu poznat vás a proč jste dobrý zápas. Vydechujte ty báječné nugety!

Udělejte do rozhovoru, že se učíte houpat, tančíte dobrovolně na místním útulku pro zvířata, jdete do Tahiti apod. Tyto věci mu o tobě hodně říkají. nemysli si, že máte zajímavé a zajímavé věci, které sdělíte, slibuji vám. Váš příběh přiláká toho pravého chlápka; stačí vědět, jak to říct. Pokud potřebujete, přivolejte si kamaráda nebo trenéra, který vám pomůže vytáhnout vaše nugety. Musíte být vyzbrojeni a připraveni jít, když vzniknou příležitosti!


4. Vždy ho nechte chtít více

IndiaTimes

Společnou stížností od mužů je, že příliš mluvíme. (Představte si to!?!) Mnoho z nás má také milostný vztah s detaily nějakého příběhu. Muži to také nenávidí.

Chcete, aby se o vás dozvěděl a vy jste ho. Udržujte konverzaci na vysoké a přímé úrovni. Když sdílíte něco, co vás spojuje, řekněte mu tolik, aby to věděl a chce se dozvědět více.

5. Zavřete tučným a specifickým způsobem - ale ne příliš.


Tumblr

Tak jako my máme mnoho mužů obavy a nejistoty. Oni také nechtějí pracovat příliš tvrdě k připojení. (Pamatujte si, že mají spoustu možností.)

Dejte mu vědět, že máte zájem. Zapomeňte na linku "Měl jsem příjemný čas". Každý to říká; je to odhodlání. Místo toho je přímý a jasný: "Bob, měl jsem s vámi skvělý čas a rád bych to znovu udělal." A pak Bob má další krok.

Vypusťte "Nikdy se mě neptá, protože nejsem dost hezké" věci.


Jste plná fantastických rysů, které vás budou přitahovat, ale musíte nechat vědí, že je máte! Udělejte si vzpomínku a objevujte další způsoby, jak se chovat v prvních termínech s muži. (9 obrázků)

Foto: jhallcomics.com

Christine Schoenwald

> Editor Láska Přečtěte si později
arrow