5 Způsobů, jak můžete zastavit předčasnou ejakulaci (a jak ženy mohou pomoci)

ejeculaton nemusí zničit váš sexuální život!

Aktuální statistika vyžadovaná pro lékařskou diagnózu předčasné ejakulace (nebo PE) je podle sexuálního terapeuta Amy Color, když muž dosáhne orgasmu jednu minutu pronikání. A zatímco mnozí chlapí se mohou domnívat, že mají předčasnou ejakulaci, to, co opravdu mají, říká, je prostý nedostatek zkušeností a dovedností.

Ale to není něco, co by člověk měl vydělat ven a je to není špatná věc! Protože pokud jenom postrádáte znalosti o tom, jak dlouho vydržíte v posteli, můžete se naučit obrátit a stát se takovým milencem, který bude mít váš partner pro vás stále lákavý neustále . > VZTAHUJÍCÍ: Třístupňový proces, který pomůže vášmu penisu zůstat pozdější během sexu


Ať už trpíte předčasnou ejakulací nebo jen nedostatek zkušeností, nebojte se! Tyto tipy vám pomohou dramaticky zlepšit váš sexuální život, a to buď.


Zde jsou 5 způsoby, jak vám pomohou učinit předčasnou ejakulaci věcí minulosti:

1. Zpomalte to!

GIPHY

Jednou z nejdůležitějších částí učení, jak překonat svou neschopnost vykonávat nějaké vážné trvání, je naučit se, jak se pohybovat při pohlaví. A nejlepší způsob, jak to udělat, je zpomalit a věnovat pozornost tomu, co vaše tělo říká. Protože mnoho lidí se dozví o "stigmatu" sexu, když se poprvé stane sexuálně aktivní, může to být aktivita, která se stává spěchat, ať už je to strach z chycení, nebo prostě proto, že jste zvyklí spěchat. Učte se, že budete mít pomalé věci a všimnete si, že nebudete trvat déle, ale budete se cítit lépe.

2. Naučte se řídit svaly více.

Ve výše uvedeném videu Amy Color naznačuje, že muži se snaží "stlačit a kroutit" své penisy jako prostředek, jak dělat mužskou verzi kegels. Tím, že si cvičíte tento "stisk a uvolnění", získáte lepší kontrolu nad sebou a vašimi orgasmy.

A ještě lepší bonus? To vám pomůže udržet svaly močového měchýře v pokročilém věku!

3. Nebojte se dostat handsy!

přes GIPHY

Zde můžete zapojit svého partnera. Dámy, tím, že vytáhnou na své mužské varlata, bude to rozhodně

způsobit, že se zpomalí a udrží vrchol. A z dobrého důvodu! Podle Amy Colorové jedna žena přiznala, že to udělala se svým manželem a měla pocit, jako by "vytáhla nouzovou brzdu."

Nebuďte příliš drsný , ačkoli! Cílem je zpomalit ho - ne zranit. 4. Stříhání skutečně pomáhá! Dalším způsobem, jakým partneři pomáhají, je jemné stlačení pod hlavou svého penisu, což vám může pomoci zabránit vám ejakulaci. Nicméně, varuje Amy, může to také způsobit, že někteří muži vyvrcholí, tak procvičte a zjistěte, co pro vás funguje!

5. Jenom tip, prosím!

přes GIPHY

Kluci, když se pokoušíte proniknout, stačí jen dát špičku penisu a pohybovat se velmi pomalu. Pak se vyjměte a udělejte to znovu. Opakujte tento krok a nejen prodlužujete dobu strávenou s vaším partnerem, budete pravděpodobně také potěšeni tímto pohybem.

Váš partner ocení, že víte, jak je potěšit a také, že víte jak si vzít čas a soustředit se na to, že jste fantastický milenec

Pokud chcete

zažít tento nebo jakýkoli jiný sexuální problém, Amy Barva by ráda slyšela od vás a nabídla jí pomoc. Můžete ji kontaktovat zde.

arrow