7 Sexuální příběhy o sexu Boob, které vás chtějí vyzkoušet

Možná to nemusí být divný? MAYBE.

Existují muži z "prsa" a "zadek" pro nedostatek lepšího jména a možná jsem trochu pesimistický, ale nedokážu si dovolit porozumět tomu, to je.

Jakou zábavu jsou? Ne moc, ale zadek? Existuje spousta slappingů a milování, které se tam mohou stát (s kořistí) ... v závislosti na tom, jak se vám líbí váš sex. Nebo alespoň nic, co přináší radost člověku.

Samozřejmě tam, kde je vůle, existuje cesta, a stejně tak jako já dýchám, jsem ochotná vsadit, že to byl prsa (někde na světě ), který vynalezl podrážděný akt sexu prsu nebo boob sexu - hrubě a neúnavně (ale oprávněně) označený jako "titty f * cking". (Který, pokud jste to zkusili, si pravděpodobně uvědomujete, že je to vhodný popis.)

Ale kvůli lásce ke všemu, co je dobré, nemohu opravdu najít nebo se ani pokusit porozumět potěšení z toho, že je to sex. Ne, když muži žádají, ne tak, jak se to děje, a ne po.

Takže ve snaze lépe najít radost z toho, že mají pohlavní styk s párem prsů, rozhodl jsem se, že to bude třikrát, když si prohlédnu tyto 7 erotické příběhy o pohlavním sexu a blíží se k němu, protože jsem příliš dychý, abych to vyzkoušel znovu ... je to jako můj dobrý samaritánský výzkum.

Máme naději, že když se vrátíme a představíme si, že jde dolů z někoho jiného že mi to dává hlubší porozumění nebo ocenění tohoto zajímavého sexuálního aktu! Nebo přinejmenším se obraťte na mne, neboť se cítí, jako by to bylo už od věků, protože se to stalo samo - a vy víte, co z nich vybralo několik erotické příběhy z Literotica.com o f * cking boobs sorta udělal.

Pokud jste něco jako já a cítím, že jediný způsob, jak můžete vidět sami sebe, že to zkoušíte jako mouchu na zdi, a pak pokračujte čtení, protože věci by mohly vzít erotický obrat.

(A věř mi, boob sex sho

Uvádíme: 7 úžasné sexuální pozice, které budou stimulovat Vaše prsa jako KRAJINA

1. "Candy" Boob Sex Story Craig políbil všechny mé bradavky. Slyšel jsem, že jeho dýchání stoupalo těžké a cítil jsem, jak se jeho penis tlačí na mé stehno. Vzal levou bradavku v ústech a jemně nasával, zatímco mi přiložil pravé prsy do ruky. Znovu se zvedl a podíval se na mě. Vykřikl jsem se a nemohl jsem si pomoct, abych se díval zpět s těžkými víčky, oči v ložnici. Jeho pohled se zvedl z tváře k mým prstům a pomalu se zpátky. Pak mi políbil pusu. Políbil mi bradu. Políbil mi na krk. Pomalu políbil každou mou část, která upoutala pozornost, a opravdu jsem mu upozornil. Lehce mi sklopil sukni, abych políbil boky a dolní břicho. Zvedl sukni, aby mi políbil stehna, kolena, kotníky, vrcholy nohou.
Pokračujte v čtení

2. "Výstava s vysokým vzestupem" Boob Sex Story

Kay přinesla prsty až k prvnímu knoflíkovým tlačítkem na svém svetru a se dvěma jemnými prsty se otevřely a odhalily mnohem lepší pohled na její šťavnaté štěpení a nádech bílé krajky pod ní svetr. Zazubila jsem se, když jsem zírala na její černé nahé tělo a řekla. "Kay zlato, že mě budeš mít ve stejném stavu, ve kterém jsem byl předtím na cestě sem." "Opravdu?" odpověděla a dodala: "To je plán dítě." Jak jsem si zvedl ponor do rtů, cítil jsem, jak se jedna noha mezi nohama sklouzne. Můj široký úsměv potvrdil, že by mohla prozkoumat víc, kdyby se jí líbila. Její prsty se sklouzly po sedadle, dokud se nedostaly do rozkroku, a jemně masírovala mé koule a základnu mého kohoutku s obratnými čísly.

Pokračujte ve čtení

SOUVISEJÍCÍ:

Vaše 5-kroková příručka k nejlepší BOOB SEX OF YOUR LIFE

3. "Zaujatý a vázaný" Boob Sex Story

On mi

uschne a pak mě obléká, vyšívá korzet, abych mohl "naštvat" mé prsy na perfektní místo. Začíná si srolovat punčochy do nohou, připevňovat se k podvazkům jen s malým klopýtkem, když spojuje oba. Vklouzl jsem se do podpatků, na nohou a naklonil se do něj, ústa mě hýbala na mém a ruce na zadku, pomalu se pomalu směřovala k posteli. Neochotně jsem odtáhl a podal mu stehenní manžety ... abych se na mě pustil. Vypadá zmateně, ale dělá to totéž, dělá mi to v rozmarnách, zatímco jsem si oblékla mosazné břicho řetězy kolem pasu ... a pak jsem přiložil manžety na zápěstích k d

kroužky

na mimo stehna a znovu je na kolenou. Chci, aby se jeho ústa na mě, a řetězy jeho límec na břicho řetězy nechat jeho malou volbou ve věci. Pokračovat v čtení

4. "Můj syn přítelkyně" Boob Sex Story

její kozy visely do pasu - byly tak velké, že neměli jinde jít - a její bradavky byly tmavě karmínové . Nečekala na někoho takového, jak jsem předpokládala, protože její podpaží byly tlusté a strništěmi, které se během několika dní neohlily. To mě netrápilo, i když se mi zdála rozpaky, když mi prsty pohladily hrubost. " Pěkně, "řekla jsem, a když jsem byla sedmdesátá léta, nebylo by mě to ani obtěžovat, kdyby se nikdy nevyhazovala vůbec jsem doufala, že je to chlupatá kočička, protože jsem si nebyla schopná zvyknout na ten mladistvý vzhled plešatého rozkroku, jak se zdálo, že tolik dívek dneska upřednostňuje. Naštěstí měla Kelly mezi nohama hustý a hustý křovin a byl vzrušen, když jsem ji posadil dolů na postel.

Pokračujte v čtení

5. "I Miss You" Boob Sex Story

Nemohu přestat přemýšlet o tom, jak jsme byli naposledy spolu. Věci se stávaly velmi horké a věděla jsem, že brzy budeme pokračovat na další úrovni. Zdálo se, že instinktivně znáte všechna správná místa, která se mě dotknou. Na naší pohovce jsme se zamotali, naše nohy se propletly, cítila jsem, jak se váš tvrdý a tvrdý kohout lisuje do stehna přes džíny. Vypadl jsem z košile a vy, můj. Byl jsi tak roztomilý a bručel s mojí podprsenkou. Pokračujte ve čtení SOUVISEJÍCÍ: Pokud chcete lepší sex, poznejte tuto část vašeho těla WAY Better 6. "Tři druhy lásky" Boob Sex Story Měli jsme spoustu dobrého sexu na svém místě, ale jakmile jsme skončili, nemohli jsme usnout. Tak jsem si objednal pizzu a zůstali jsme se dívali na staré filmy z osmdesátých let. nikdy jsem nebyl jediný, kdo by po tom, co jsem měl cestu, vykopl ženu, ale poprvé se mi skutečně zajímala, byla umělcem a chtěla se dostat do animace. pro karikatury, ale věděla, jak replikovat styly ostatních, které byly dány jen pár dní k cvičení, byla talentovaná, to mě přitahovalo k sobě. psal styl, protože jsem jí ukázal pár mých krátkých příběhů a ona byla ohromená. Dali jsme ranní den, kdy se slunce zvedlo, znovu se sexu a prošel celou sobotu. za úsvitu a rozhodl se, že by bylo zábavné udržet si datování. Pokračovat ve čtení 7.

"Bitch Control" Boob Sex Story

aby se klepala dolů z koutků jejích rtů. Joe natáhl hlavu celou cestu dolů a přinutil ji, aby pohltila každý centimetr dlouhého pólu. Když se Kate pustila dolů k základně, zasténal, zatímco ji tam držel. Naslouchal ústy a po pár vteřinách se rozhostil. Kate si zvedla oči a rozetřila řasenku. Po několika vteřinách Joe konečně vytáhla ústa z penisu, aby ji propustila. Dívala se na úlevu, zatímco dlouhé lana slinu se z jeho kohouta vrátila k ústům. Kate se ohlédla do očí, když se jí podařilo nadechnout. Joe byl klasický jock, až do té míry, že měl na obličeji obvyklý úsměv. Jeho oči se podívaly dolů, jak se začala plísňovat k jejímu prsa, zastrčenému v té malé zelené "Chci to vypnout."

Pokračovat ve čtení

15 Dirty-Talk Erotické fantastické citáty, které vás dostanou do MOOD

Tess Griman

Editor

Sex

Přečtěte si později

arrow