8 Koupelnových návyků, které zlepší váš sexuální život (ano, opravdu!)

Slyšte nás.

Pojďme mluvit o blázince, miminko - nejběžnější tělesné funkce, a lame freudské fáze. Jsme všichni oběťmi velkého kosmického vtipu evoluce: umístění systému likvidace odpadu v těle hned vedle jeho největších příjemných příjemců. Není divu, že sex je často považován za špinavý!

Jedním z klíče k velkému sexu je důvěra těla, kterou určitě nebudete mít, pokud se obáváte špiček, špatných časů nebo skluzů (ano,

Existuje osm jednoduchých kroků, které můžete podniknout, aby vaše potrubí bylo čisté a v dobrém stavu, kdykoli se vaše dva světy potrubí a potěšení srazí (ano, hovoříme zde o tahu, i když skutečně nějaká sexuální genitální snaha může těžit z níže uvedeného.)

1. Zvyšte svou denní dávku vlákniny.

Není to něco, o čem mladí lidé často uvažují, ale to může znamenat revoluci ve vaší koupelnové zkušenosti. Dostanete osobní umělecká díla, která jsou pevná a pevná, což znamená, že na vaší Hershey Highway a na čistém výjezdu je menší počet kilometrů. Bude to také pravidelnější - takže už žádné překvapení bomby správně, když jste připraveni proklouznout do něčeho pohodlnějšího.

Můžete vylepšit vlákninu ve vaší stravě potravinami jako jsou vločky, brokolice, maliny, avokádo, a fazole (i když ta druhá může způsobit další problémy, viz # 2). Ale pokud chcete skutečné výsledky za pouhých 24 hodin, přidejte ke své ranní pomerančové šťávě lžíci prášku psylliového lusku (otřesené, neomíchané).

SOUVISEJÍCÍ: Průvodce pro začátečníky na anální hry

2. Uvolněte plynné potraviny.

Přinejmenším během 24 hodin před jakýmkoli termínem. Protože jediná věc, která je horší než průchod plynu při přísném pohlavním styku, je průchod plynu při ústní pozornosti. Podle webMD jsou tu velcí viníci:

Fazole a čočka

 • Chřest, brokolice, růžičková kapusta, zelí a jiná zelenina
 • Fruktóza, přírodní cukr nalezený v artyčkách, cibuli, hrušce, některé nealkoholické nápoje
 • Laktóza, přírodní cukr v mléce
 • Ovoce, ovesné otruby, hrach a jiné potraviny s vysokým obsahem rozpustných vláken, které se rozkládají ve vašem hrubém střevě
 • Kukuřice, těstoviny, Potraviny bohaté na škrob
 • Sorbitol, umělé sladidlo
 • Celá zrna, jako hnědá rýže, ovesná kaše a celozrnná
 • Pokud máte potíže s mléčnými výrobky nebo "Beano" konzumujete mnoho luštěnin (díváme se na vás vegetariány).

3.

Jeden z našich nejoblíbenějších internetových klenotů všech dob před více než deseti lety (bohužel naše 5sekundové vyhledávání nezobrazovalo nic) požádalo čtenáře, aby si představili následující scénář: chodíte na večírek pár přátel a , po jídle, sledujte, jak hostitelé vyčistili všechny pokrmy, utřete je pouze papírovými ubrousky

suchý a poté je odložte do skříně. Byl byste vyděšený! Tyhle pokrmy byste nepovažovaly za čisté. A určitě byste je znovu nechtěli jíst. Tak proč nemáme pro naše zadky stejné standardy? (Zde je další článek, který se blíží k prvnímu a může být pouze aktualizací originálu.)

Suchý toaletní papír je určitě v pořádku - to je to, jak jste

konec to je klíčové. Voda dodaná nějakým způsobem nebo jiným způsobem je nezbytná. Zde jsou vaše možnosti: Inteligentní záchod s teplou vodou (pro osoby s disponibilním příjmem)

 • Náhradní
 • víko s bidetovou komponentou Příloha bidetu kompatibilní s většinou toalet
 • Utěsněné vlhké ubrousky
 • Miska s vodou
 • Konečná volba je nejlevnější. Jednoduše ujistěte se, že každodenně vyměníte čerstvou vodu, žádné dvojité namočení (obvs!) A investujte do silného toaletního papíru, který se při mokrém zhoršení nezhorší.

4. Mýdlo vaše hvězdice

Mytí

jen vaše tváře, když sprchování není volba. Musíš se tam dostat. A myslíme tam uvnitř. Smažte ruce s nějakým přirozeným mýdlem a jemně přilepte prst (s dobře podloženým hřebíkem!), Kde slunce nesvítí - jen jeden kloub v je vše, co potřebujete. Opakujte s vodou. S VZTAHUJÍCÍM: Nejvíce Straight Guys Secretly Love Bum Play? Použijte Squatty Potty

Pravděpodobně jste viděli nejlepší reklamu, jakou kdy byla vyrobena:

Squatty Potty je levný a naprosto efektivní při snižování namáhání, zvyšování plné eliminace a snížení celkového času na hrnci. Nechcete, aby ve vás zůstalo nic, když začnete lovit horké opice. Navíc, hemoroidy nejsou zábavné sexuální příslušenství. Takže odkryjte svůj tlustý tlukot a přitiskněte se, když jdete!

6. Používejte nejnovější osvěžovače vzduchu.

Nenastavení nálady s nevšedními pachy, které se v koupelně dávají jako zlá zelená mlha. Vyřešíte problém

před

, jdete s sprejem, který vytváří film přes toaletní vodu, aby zachytil vůni vašich "dětí", jakmile je vynecháte v "bazénu". jméno pro sebe bylo Poo-Pourri, rychle následuje Squatty Potty vlastní Unicorn Gold. Poo-Pourri má celý arzenál on-line reklam (hloupý, ale chytrý), ale Squatty Potty Prince, který tlačí poo-prod, bude mít vždy v našem srdci zvláštní místo. 7. Dejte víčko před vyprázdněním.

Ano, mikroskopické bakterie ve fekálním stavu mohou být rozptýleny v aerosolových obvazech vytvořených vyplachováním (čím víc se rojí voda, tím větší je neviditelný poo sprej). Je zapotřebí více výzkumu, zda to může skutečně přenášet jakoukoli chorobu, ale všichni vědci souhlasí s tím, že je prostě hrubá.

měli byste dělat svůj obchod

před

vaší sprchou. S VZTAHUJÍCÍM: Vaše volání: Je Backdoor Play Gay? 8. Umyjte si ruce za chrissake.

Vždy, vždy. Dokonce i když je to jen pro pee. Nejméně 20 sekund mytí mydlem a horkou vodou. (9 obrázků)

becky ellis

Autor

Sex

Přečtěte si později Tento článek byl původně publikován v Em & Lo. Přetištěno s autorským povolením
arrow