Všechny obvinění proti Brett Ratner, ředitel obviněn z masturbace před Olivia Munn a raping další žena

Šest hereček má že se v uplynulém týdnu objevily celkem šest hereček a obvinili režiséra Brett Ratnerová ze sexuálního obtěžování a špatného chování, když byli mladí herečtí herci, kteří se ho snažili v Hollywoodu. Potom se na Facebooku stala další žena, která tvrdila, že její ředitel

Rush Hour ji znásilnil před 12 lety. Každá ze žen, Olivia Munn, Natasha Henstridge, Jorina King, Eri Sasaki, Kathrine Towne a Jaime Ray Newman prohlásili, jak Ratner před nimi předstoupil nebo navrhl je pro sex.

Podle Munna, když ona doručila jídlo řediteli na setu Po západu slunce v roce 2004 začal masturbovat. Munn napsal o setkání v jejím kolekci esejí s názvem Suck It, Wonder Woman! The Misadventures of Hollywood Geek , aniž by jmenoval Ratnera za režiséra. Ale on se vystřídá v televizním pořadu následujícího roku a říká, že je režisérem knihy a že ji "bouchl".

On později řekl, že to není pravda. S VZTAHÍM: 5 Horrible Things Jim Carrey Údajně se jeho bývalé přítelkyně předtím, než se spáchala sebevražda (podle jejího terapeuta) V témže roce vyšla její kniha, Munn prohlásil, že se na něj objevila na večírku a on jí řekl, že koupil 12 kopií časopisu, na obálce a masturboval na nich. Ratnerův advokát říká, že "vehementně popírá" Munnova tvrzení, stejně jako ty, které učinily ostatní ženy.

Newman tvrdí, že režisér změnil sedadla na let v roce 2005, aby sedl vedle ní a ukázal své nahé fotky své přítelkyně.

"[Ratner] graficky popisoval, jak mi dává orální sex a jak je na něj závislý," řekla Timesovi. Ratnerův právní zástupce nazval toto tvrzení "směšným."

Towne řekl, že během párty v roce 2005 následoval ji do koupelny a "ukázal, že má jeden motiv." Byla nervózní a udělala si vtip, jak je baculatá.

Odpověděl: "Já se jim někdy líbí." pokud hypoteticky tento incident nastane přesně tak, jak se tvrdí, jak flirtuje na večírku, komplimentuje ženu její vzhled a zavolá jí, aby jí požádala o datum špatného chování? "řekl Ratnerův advokát Martin Singer.

Sasaki tvrdí, že když ona byla 21 let stará navíc pro film

Rush Hour 2 , spustil ukazováček dolů její exponovanou Když se odmítla, zeptal se: "Nechcete být slavní?"

SÚVISIACÍ: 10 Podrobnosti o manželce Harveya Weinsteina Georginy Chapmanové Jejich "bezpohlavné" manželství

O pár dní později ji znovu požádal a řekl, že pokud ano, dá jí ve filmu řadu. Opět říkala ne. King, další ve filmu, požádal ji, aby přišla na svůj přívěs, aby viděl její prsa. Skrývala se v koupelně, dokud na ni nezapomněl. " Myslel jsem si, že kdybych mohl zůstat z jeho zraku, kdybych mohl zůstat od něj, zapomene na mě a on si vybere někoho jiného, ​​a to je přesně co se stalo, "řekla. Marty Singer vypráví Rolling Stone" jsme přesvědčeni, že jméno [Ratnerova] bude vymazáno, jakmile zmizí současná mediální šílenost. " Mezitím jsem byl kontaktován více než 20 novými obviněnými a zkoumám jejich tvrzení.

Marty Singer vypráví Rolling Stone "Jsme přesvědčeni, že jméno [Ratnera] bude vymazáno, jakmile zmizí současná mediální šílenost." Mezitím jsem kontaktoval více než 20 nových žalobců a zkoumám jejich tvrzení.

- Amy Kaufman (@AmyKinLA) 1. listopadu 2017

Henstridgeova tvrzení se datuje do devadesátých let minulého století, kdy byl nyní 48letý režisér na počátku 20. let. Řekla, že když šla s kamarády ve svém bytě v NYC, usnula, a když se probudila, všichni byli pryč.

Vstala a odešla a řekla, že Ratner zablokoval dveře a nenechal ji. > On se pak začal dotýkat sebe a údajně nucen ji k provedení orálního sexu na něho. " On mě silně vyzbrojil opravdovým způsobem, on se fyzicky donutil sebe na mě, "řekla. a on dělal svou věc. "

Podle TMZ podala Ratner žalobu proti ženě jménem Melanie Kohler, která před několika týdny zveřejnila na Facebooku, že ji znásilnil a že byl" rapsit alespoň na jednu noc Hollywoodu asi před 12 lety. "

Řekla, že byla přivedena zpátky do domu producenta, kde žil v té době, a on se na ni choval jako" opilá dívka "a přinutil se k ní. když se o to Ratnerův tým zeptal, ale učinil obvinění z jiných platforem sociálních médií.

V 10-stranovém dopise LA Times Singer zpochybnil mužských účtů a řekl: zastupuji pana Ratnera dvě desetiletí a žádná žena se proti němu nikdy neohlásila za sexuální zneužití nebo sexuální obtěžování. Navíc žádná žena nikdy žádala nebo neobdržela žádné finanční vypořádání od mého klienta. "

Ratner vydal prohlášení oznamující, že odstupuje" od všech aktivit společnosti Warner Bros. "

SOUVISEJÍCÍ: Podrobnosti o nárocích Charlie Sheen 13 let stará Corey Haim na seriálu "Lucas"

Emily Blackwood je redaktorka na YourTango, která se zabývá popovou kulturou, skutečným zločinem, datováním, vztahy a všechno mezi nimi. Každou středu v 10:20 hod. můžete se jí zeptat na všechny otázky týkající se sebeobžádání, datování a vztahů LIVE na Facebooku stránky YourTango. Můžete ji sledovat na stránkách Instagram (@ blackw00d) a Twitter (@emztweetz).

arrow