Sledujete svou intuici? Měli byste být!

Možná, že naši předkové používali intuici častěji, protože neměli CNN nebo Google

přiznáváte to nebo ne. Zpráva je, že můžete dále rozvíjet a posilovat svůj intuitivní smysl. Zde jsou některé z nejlepších metod, které jsem použil k posilování své intuice:

  1. Začněte udržovat Intuition Journal. Jednou denně potřebujete čas, abyste se posadili a zapište si, co vaše intuice vnímá. To může být něco z toho, co společenskou souhru máte pocit, že váš druhýklas může mít ve škole až do doby, kdy váš kamarád bude chodit ve dveřích po práci. Nezapomeňte do telefonu zahrnout, s kým byste rádi mluvili; ale nedokázali jste zavolat. Není zajímavé objevit, že někdo myslel na to, že vás volá současně, když jste mysleli, že je budete volat. Udržujte místo v deníku, abyste zjistili, jak často je vaše intuice správná.
  2. Použití jiné části vašeho Intuition Journal. Poznamenejte si ty časy, kdy jste se rozhodli odmítnout svou intuici a používat racionální myšlenkový stroj i přes pit-in-your-žaludek. Slyším něco hmmm?
  3. Pomocí své dominantní ruky (s kterou píšete) napište otázku. Pak vezměte svou non-dominantní ruku a napište odpověď (nebo, pokud jste jako já, vyškrtněte odpověď). Otázkou je, že jsem zjistil, že odpověď pocházející z mé non-dominantní ruky je zpravidla správná a odpovídá mému intuici.
  4. Ctěte svou intuici. Ten malý hlas, který slyšíte nebo cítíte, je tam, aby vás ochránil a vedl, abyste ho ignorovali a racionalizovali váš intuitivní smysl. Místo toho jednat na své intuici. Pokud si intuitivně "cítíte", že se vaše auto vrací na parkoviště s potravinami, buďte opatrnější. Pokud jste "intuit", že váš šéf si myslí, že byste mohli dělat více na projektu, pokračujte s ní a zeptejte se, jak si myslí, že děláte. Tento krok by mohl být prospěšný, váš šéf může být ohromen tím, že jste se ujal iniciativy a zeptat se, že existuje něco konkrétního, co můžete udělat pro zlepšení vašeho výkonu.
  5. Při výběru racionalizace situace versus s vaší intuicí, praxe s vaší intuicí. Policie dokonce doporučuje používat vaši intuici, když ucítíte, že existuje nebezpečí, to znamená odstranit sebe pronto.

Snad naši předkové používali intuici častěji, protože neměli k dispozici žádné další informace. Na druhou stranu jsme poněkud pohřbeni v informacích a Google může být na našich srdcích a myslích překonán fakty a názory. To vše má obrovskou hodnotu a já nikdy nechci žít bez velkého množství informací na dosah ruky.

Nicméně, skutečným bodem, se kterým chci s vámi opustit, není nadpřirozené situaci a pamatovat si abyste se ujistili, že respektujete svou intuici

Pokud chcete více než jen intuici, rezervujte si se mnou na beeherz.com

arrow