Redakce Choice

Jsi v lásce nebo je to opravdu dobrý sex? 5 způsobů, jak říct

Cítíte skutečnou věc nebo jen tak krásnou dceru?

Od Ashley Papa

jsme trochu na tempomatu a neměli jsme příliš starosti - ale po několika měsících překročíme tento prah a začneme se divit, "je tohle, nebo je to jen sex?"

Je to příliš snadné aby si myslel, že falešný fyzický vztah se rovná romanci po celá léta, ale je také přirozené, že chcete hledat znamení, že váš partner chce víc než sex.

Tak jak oddělíte ty dvě? Mluvili jsme se dvěma odborníky z oblasti vztahů, abychom vám pomohli rozlišovat, zda je vaše současné spojení v chemii nebo v udržování.

1. Pokud máte bezstarostný sex ...

Je to jen sex: Říká, že vás chce po celou dobu a neustále vyfouká váš telefon? Nesnášejte to s vámi, ale vy jste jeho horká linka bling. "Snaží se vás vždy vidět, ale nikdy se neplánuje dělat něco mimo ložnici, protože vás chce jen vidět v ložnici," říká doktorka Sonjia Kenya, uznávaná sexuologka a autora Sex in South Beach. Vidíte, to by mohlo znamenat jen jednu věc.

Je to láska: Pokud vás požádá, abyste šli do muzea, koncertu nebo dokonce i improvizovaného víkendu, to znamená hlubší zájem. "Na rozdíl od posledních textů Netflix-and-chill plánuje plánování dopředu, že vám dělá prioritu," říká Keňa. Překlad? Jste v jeho myšlenkách, i když nejste v jeho listu.

Pokud je nadšený z vašeho vlastního potěšení ...

Je to jen sex: Může být nadšený, Myslím, že je to nezištný akt, sdělil trenér Hunt Ethridge. "Získat někoho, kdo je horký a obtěžovaný, je celkově zapnutý! Navíc, inteligentní chlap ví, že čím teplejší se dostanete, pravděpodobnost sexu se zvyšuje. "A dejte si pozor - pokud tráví noc, to by mohlo jen znamenat, že doufá, že i pro ranní sex.

Je to láska: Místo toho vypočítat, jak často klesá na vás, věnujte pozornost jeho ochotě se chopit. Kluci se budou bavit s někým, s kým jsou. "Jestli je spokojený po dokončení činu a nechce si okamžitě vyskočit z postele, je pravděpodobné, že má pro tebe pocity," říká Ethridge.

Jestli se na to chlubí ...

Je to jen Sex: Uprostřed aerobiku ve vaší ložnici začne ratovat komplimenty jako "Miluju tělo" nebo "Cítíš se tak dobře!", Což by mohlo vypadat, jako by byl znepokojen vaším potěšením. Ale ne tak rychle - mluví o vašem těle, ne o vás. "Často se ptá, protože když ví, že se cítí dobře, také posiluje jeho ego a ujišťuje ho, že je dobrý milenec," říká Keňa. Podobně, pokud jen mluví o vašem fyzickém vzhledu a nikoli o vašich osobnostních rysech, je to červená vlajka.

Je to láska: Ať už uvnitř nebo vně ložnice, pokud vás komplimentuje na věci jiné než vaše tělo, dobré znamení. Takže namísto toho, že byste se snažili o to, jak dobře vypadáte nahý, nebo jak jste hezká v této nové maskarě, on vám chválí skvělý článek, který jste napsali, nebo večeři, kterou jste dělali, říká Keňa. Bonusové body, pokud udělá pozitivní poznámku k vaší osobě, jako "Miluji, jak pomáháte svým přátelům, když jsou na skládkách."

Pokud se nemůže přestat líbat ...

Je to jen sex : Jistě, vášnivé polibky během sexu jsou skvělé, ale pokud je to jen čas, že to dělá, zkontrolujte stav vašich vztahů. Když se věci začínají horko a těžko, chlapci dělají to, co je dobré, říká Ethridge. "V tomto okamžiku není pro lidi žádná inteligence, která by mohla dělat věci z jakéhokoli jiného důvodu než potěšení," připouští.

Je to láska: Líbá tě jen kvůli líbání, dokonce i když víš, že rozhovor o přípravě nepovede k sexu. Lepší však, líbá a drží ruku, když je na veřejnosti - konečný PDA. Naši odborníci se shodují v tom, že chce, aby svět věděl, že jste jeho SO Pokud vás vidí hvězdy ...

Je to jen sex: Dokážete dokončit pokaždé - jednoduše nenechte, aby vaše tělo plná oxytocinu zmával orgasmus s láskou. Je skvělé, když vás milovník může potěšit tolik, ale někdy lidské tělo vibruje spolu bez velkého úsilí. "Nejchytřejší chlap v místnosti bude vědět, že čím víc vyvrcholíte, tím víc vás bude chtít vidět," říká Ethridge. Nemůžeme to tvrdit.

Je to láska: Je to vaše nadřazenost a nemyslíme jen pod listy. Chce vás vidět šťastně jinde - a všude. To znamená, že se mu podaří dělat něco pro tebe, jako třeba vyzdvihnutí vašeho čistírny, aniž byste o to požádal nebo koupil svůj oblíbený druh zmrzliny, protože vaše štěstí je jeho konečné uspokojení. Kena říká: "Sexuální spokojenost neudělá ani neporuší vztah. To je to, co se děje mimo ložnici, které způsobuje, že se vztah nezdaří nebo se daří. "

12 způsobů, jak přinést zpět svůj vztah

Klikněte pro zobrazení (9 obrázků) Aly Walansky Blogger Láska Číst později

Tento článek byl původně publikován u StyleCaster. Přetištěno s autorským povolením

arrow