Astrologie Horoskop Forecast For Today, 2/2/2018 Pro každý Znamení znamení

Měsíc brzy vstoupí do prázdna, samozřejmě nechá dveře otevřené rozhovoru o osud.

Je to Groundhog Day, a pokud jste to ještě neslyšeli, malý chlapec viděl jeho stín a všichni se připravujeme na další 6 týdnů zimy.

Nikdy se nebojte, každý astrologický horoskop znamení astrologického znamení je zde, aby vás dnes teplo dne 2. února 2018!

Máme slunce v Vodnáři a Měsíc v Panně až do dnešního dne 11:30 a pak Měsíc samozřejmě neplatí až do 1: Kdy se dostane do znamení Váhy


SOUVISEJÍCÍ: Jaký je váš Měsíc a jak ovlivňuje váš Znamení znamení


Když Měsíc samozřejmě neplatí, znamená to prostě, že energie Měsíce není delší komunikace s planetami, které má hlavní aspekt.

Měsíční prázdnota samozřejmě může trvat několik minut nebo trvat až jeden den. Někteří věří, že se jedná o čas odpočinku. Jiní říkají, že je to doba, kdy jste chráněni božsky. V astrologii má každý volbu síly, ale osud a osud neznamená, že ztratíte schopnost zvolit si směr.

Pro ty, kteří se narodili během Měsíce, samozřejmě to může být trochu matoucí.


SOUVISEJÍCÍ: únor 2018 Horoskop se sluncem a měsícem Astrologie předpovědí Znamení zvěrokruhu


Například musíte jít do obchodu s potravinami ve vaší komunitě. Ve většině situací se tam můžete dostat pěšky, jízdou, můžete dokonce vzít letadlo, i když to není praktické, ale vy si můžete vybrat, jak se tam dostanete a energetické zdroje, které používáte.

Můžete se rozhodnout projít a pak jděte do autobusu, jděte do centra a pak jděte do jiného státu a po celou dobu váš plný záměr, vaším osudem je koupit bochník chleba a vrátit se zpět do domovské základny.

Jako šílený, jak to zní, můžete jděte za několik dní a pak se brzy vrátíte do místního obchodu s potravinami, koupíte chléb, který jste chtěli, a jděte domů, abyste si vyrobili sendvič.

Domov je to místo, kam patříte a kde žijete. Záleží tedy na tom, že jste udělali delší cestu, ale naučili jste se nějaké lekce, že? Možná, že druhá znamení zvěrokruhu, která byla na cestě do stejného obchodu pro nějaký chléb, vzala bezpečnější cestu a skončila s tím, že nedostala chleba, ale vy jste to udělali, ačkoli vaše cesta byla delší. zjistěte, že nemají mít ani chleba! Vaše dlouhá silniční cesta byla vaší ochranou a smutně, možná bez ohledu na to, co si zvolí, jejich osudu vedou k tomu, že jsou prázdní, jen aby zjistili, že to bylo pro jejich vyšší dobro.

V astrologii je osud osud; osud je osud. Můžete si vybrat svou cestu, ale vesmír má plán a je předurčen pro vás. Znalost této skutečnosti má znamenat, že vám umožní jít statečně na vaší cestě s vědomím, že tam, kde jste chtěli být, najdete ten cíl.

přes GIPHY

SOUVISEJÍCÍ: Astrologie Love Horoscope Pro pátek 2. února, 2018 Pro každý znamení znamení


Ale během prázdnoty samozřejmě je to doba, kdy jste vyzváni, abyste využili přestávku nebo stiskli resetovací tlačítko. Tuto dobu můžete využít k odpočinku nebo dělat věci, které víte, že jsou nepříjemné a nemají to pro vás negativní dopad.


Například pokud máte náročný čas navštívit stomatologickou službu, je nejlepší čas, abyste si zuby vyčistili. Pokud potřebujete rozbít nějaké smutné zprávy někomu, kdo víte, že má pomstychtivý pruh, dobře, že telefonní hovor nebude vybuchovat ve tváři dolů po silnici.

Emoční reakce nebo život v kolenou jsou odhodlané k odpočinku a po zatmění Měsíce v Leu mohla energie Panny s Vodnářem připadat trochu drsná. Panna je více zakotvená než Lev a je čas znovu získat perspektivu.

Když měsíc vstoupí do Libry, dostaneme šanci začít nový s obnoveným výhledem na život a možná i lásku.

Astrologie Takeaway:

Emoce a energie se někdy houpají jako kyvadlo a tam jsou časy, aby se pauza. Během těchto časů odpočinku chceme vědět, že věci budou v pořádku, když se odbereme ze života.

Aktivity, které jsou pro dnešní energetické předpovědi dobré, zahrnují zahájení nových organizačních projektů, plánování dalších kroků, investování do zlepšení domova a

Kde je váš dům na znamení zvěrokruhu umístěn na astrologickém zvěrokruhu a kde jsou planety umístěny v té době, vaše energie a reakce na toto umístění se mohou lišit od někoho jiného. Získejte šťastné zvýšení energie jsou Taurus, Panna, Štír a Ryby - Rakovina má dvojnásobný výkon!

Podívejte se na znamení zvěrokruhu níže, abyste viděli dnešní denní horoskop pro pátek 2. února 2018.

ARIES ( 21. března - 19. dubna)

Tarotová karta:


Císařovna

Aries, připravit se na Měsíc samozřejmě prázdnou, nosí fialovou. Pozvěte vesmír, abyste vytvořili energii vyváženého života. Podívejte se hlouběji do oblastí vašeho života, kde se soustředíte na to, abyste svou energii nasměrovali s jasnou přesností.

SOUVISEJÍCÍ: 13 Brutální pravdy o milování Aries (jak psáno jedním) TAURUS (20. dubna - 20. května) > Tarot karty: Lovci


Taurus, připravit se na Měsíc samozřejmě prázdný, nosit švestky a tmavě načervenalé purples. Pozvěte vesmír, abyste vytvořili energii k překonání problémů. Budete pečovat o druhé s úžasnými způsoby a zdroji, které pocházejí ze všech stran.


SOUVISEJÍCÍ:

5 Brutální pravdy o milování Býka (jak psáno jedním)

GEMINI (21. května - 20. června)


Tarot karta: Temperance Gemini, připravit se na Měsíc samozřejmě prázdný, nosí černé. Pozvěte vesmír k tvorbě energie bohatství z dob složitosti.Blázen


Rakovina, připravit se na Měsíc samozřejmě prázdný, nosí burgundské. Pozvěte vesmír, abyste vytvořili energii vášně, která je probuzena láskou. Přehrát hudbu a obklopit se pozitivní energií pro příležitost přichází vaše cesta

SOUVISEJÍCÍ:

5 Brutální pravdy o lásce k rakovině


LEO (23. července - 22. srpna) Tarot karty: Nejvyšší kněžka


Leo, připravit se na Měsíc prázdný samozřejmě, nosí tyrkysový. Pozvěte vesmír, abyste vytvořili energii empatie a silného a intuitívního ducha. [

SOUVISEJÍCÍ:

Tvrdá pravda o lásce a leo


VIRGO (23. srpna - 22. září) Tarotová karta: Hvězda


, která se samozřejmě připravuje na prázdnou měsíc, nosí aqua. Pozvěte vesmír, abyste vytvořili energii klidu a klidu. Nebojte se vyzkoušet něco, co vyžaduje praxi.

VZNIK:

7 Brutální pravdy o lásce k Panně (jak napsal Virgo)


LIBRA (23. září - 22. října) : Svět Libra, připravit se na Měsíc samozřejmě prázdný, nosí broskvici. Pozvěte vesmír, abyste vytvořili energii smíchu a radosti. Vaše cesta je chráněna a božsky vedena.


SOUVISEJÍCÍ:

11 Brutální pravdy o milování váhy (jak psáno jedním)

SCORPIO (23. října - 21. listopadu)


Tarot: Kolo štěstí


Štír, který se samozřejmě připravuje na prázdnotu Měsíce, nosí vícebarevných barev, jako je duha. Pozvěte vesmír, abyste vytvořili energii ducha. Buďte silní ve svých rozhodnutích a zvolíte opatrně kompromis

SOUVISEJÍCÍ:

14 Brutální pravdy o milování Štíra (jak psáno jedním)


SAGITTARIUS (22. listopadu - 21. prosince) Tarot:


Poustevník

Střelec, který se samozřejmě připravuje na prázdnou měsíc, nosí magenta. Pozvěte vesmír, abyste vytvořili energii hlubokého poznání. Věci, které věnujete čas, budete kultivovat hluboké poznání o sobě a ostatních. S VZTAZÍM: 7 Brutální pravdy o lásce ke střelci (jak psáno jedním)

CAPRICORN (22. prosince - 19. ledna)


Tarotová karta Císař Kozoroh, připravit se na Měsíc samozřejmě prázdný, nosí rubínově červenou. Pozvěte vesmír, abyste vytvořili energii zdraví a wellness.


AQUARIUS (20. ledna - 18. února)

Tarotová karta: Vysoká kněžka

RAKOVAT:


Vodnář, připravit se na Měsíc samozřejmě prázdný, nosí hnědé. Pozvěte vesmír, abyste vytvořili energii hranic a vnitřní síly. Udělejte si čas na modlitbu a meditaci.


SOUVISEJÍCÍ:

7 Brutální pravdy o milování vodnáře (jak psáno jedním)

PISCES (19. únor - 20. března)


Tarot: The Hanged Man Ryby, připravte se samozřejmě na prázdnou měsíc, noste třešňově červenou. Pozvěte vesmír, abyste vytvořili energii života, který žil v plném rozsahu. Žijte ve své pravdě a jemně přijměte upřímnost ostatních.


SOUVISEJÍCÍ: 7 Brutální pravdy o milování ryby (jak napsal A ryby)

Aria Gmitter získala titul v srovnávacím náboženském studiu na University of Miami a studoval astrologii více než 25 let. Když nerozumí smyslu života s pomocí vesmíru, může být nalezena hvězda. Sledujte ji na Facebooku!

arrow