Pozor Muži: 8 Typy žen, které potřebujete vyhýbat Seznamka

Muži, pozor!

Jdu jít ven na končetině a uvádějí, že mnoho, ne-li většina mužů, se setká s intimitou. Většina mužů, zvláště když dosáhnou určitého stádiu svého života, hledají toho "zvláštního člověka", se kterým se romanticky angažují, a doufají, že je to potenciální kamarád po celý život.

Pánové, pokud jste jedním z těch mužů kteří hledají "ten", který se usadí a vytvoří budoucnost a život společně, bude hledat tyhle osm typů žen, které byste se možná chtěly vyvarovat vztahu. V takovém případě bude s největší pravděpodobností výsledkem cvičení frustrace a zklamání.

Zatímco jste v seznámení hry, je zde několik značek, na které je třeba dbát:

1. Nadměrně feministka

Tento typ ženy předpokládá a věří, že člověk je příčinou všech bolestí a utrpení společnosti. Je to její silné přesvědčení, že ženy jsou mnohem inteligentnější než muži a jsou schopny dělat věci "správným způsobem."

Muži, buďte opatrní s těmito ženami, protože všechno, co se budete snažit dělat, bez ohledu na to, jak dobře zamýšlený a přemýšlivý, bude pro ně vždy negativní. Nemůže být nikdy potěšen člověkem.

2. Materiální dívka

Je hned za penězi! Tyto typy žen jsou "vysokou údržbou". Oni nejen očekávají, ale často požadují, aby člověk financoval celý svůj život v luxusu. Pro ni je muž zodpovědný za placení za večeře, nápoje, výlety, šperky, květiny apod., Zatímco se cítí naprosto nutkaní nebo viny.

Vím, že to může znít tvrdé a urážlivé, ale tyto ženy jsou jen chamtivá, bez vnímání pocitů druhých a její jediný zájem je dosažení a získání věcí, které chce. Nikdy se neopláchněte; někteří se na začátku velmi líbí, dokud nevědí, že pro ně něco uděláte. Pak začíná pátrání po hmotných věcech!

3. Hopeless Romantic

Tyto ženy žijí v dokonalém světě romantiky v románech, kde láska a vztahy jsou dokonalé a její noční a zářící zbroj vždy přicházejí a budou šťastně žít vždycky.

tyto ženy byly vždy hýčkané a považovány za "princeznu" mužů v jejím životě, takže nemají tušení, že to, co je skutečný život. Očekává, že se muž bude o ni neustále starat a že jí budou udělena všechna její přání. pokud ne, ona se změní v křik.

4. Angry Girl

Stejně jako feministka, ona skutečně nenávidí muže. Často se dívají dolů na muže, kteří si zapisují dlouhý seznam všech nespravedlností a přestupků každého člověka, se kterým mají vztah.

Pro ni jsou všichni lidé "plíživí", "prasata". a trpaslíci. Tyto ženy mají bolestivý vztek u mužů, kteří mohou kdykoli explodovat.

5. Nebezpečná slečna

Zdá se, že je velmi příjemná, milá a vstřícná. Později, když všechny její nejvnitřnější nejistoty vyrazí na povrch, bude nepříjemně zavolat muži, kterého ona je datování nejméně desetkrát denně, ptát se, kde jste, nebo že prostě vynechal váš hlas. Tato žena vyžaduje časté a trvalé ujištění, že ji milujete a najdete ji atraktivní; kvůli této nejistotě se neustále stará o její vlasy, make-up, oblečení atd.

Bude přilnavá, bude potřebovat neustálou pozornost a trpělivě vás trápí s jejími myšlenkami, že ji brzy opustíte, pokud zjistíte někoho lepšího.

6. Abstraktní nebo podivínský typ

Je romantická, ale s tajemně temnou stránkou. V předchozích vztazích byla ublížena a nemá potřebnou osobní práci, aby se uzdravila. Tyto špatné zážitky ji vedou k tomu, že podvědomě zůstává velmi citově nedostupná, a poškozuje potenciální nový vztah.

Bude velmi frustrující se vypořádat s tím, jako by to nejprve projevilo s tímto mužem hodně zájmu, ale pak rychle uteče; opakuje tento cyklus znovu a znovu. Narazí a flirtuje s mužem, ale bude trvat na tom, že oba zůstávají jako přátelé.

7. Zoufalá slečna

Je zoufalá, aby se oženila. Dokonce ani nezvolí toho muže; ona ho chce jen chytit a přivést ho k nejbližšímu oltáři!

8. Ovládací typ

Je velmi nepříjemná, ale když nastane příležitost, nasměruje každou fázi života člověka. Bude mít vždycky "řeč" o tom, co člověk nosí, kam má člověk jít, s kým má člověk mluvit, kdo může mít jako přátelé, co může a nemůže jíst; že člověk nemůže trvat na svých vlastních právech, nebo jinak, nebude tam žádný sex, hodně plakat, křičet, poutat a všechno jen tak, aby se člověk podařil.

Dámy, vím, že to, co jsem právě napsal, může být nějaká nepříjemná a obtížná pravda, která by byla uznávána, ale dlouho a tvrdě si přemýšlejte o tom, kdo jste v tomto světě prezentoval. Buďte si velmi dobře vědomi vnímání sebe samého, které vytváříte.

Pokud některá z těchto charakteristik, které jsem právě popsala, může být aplikována na vás, doporučuji vám být pokorní, uznat své oblasti růstu a zapojit se do nějaké osobní práce vy sám. Mohlo by být obtížné čelit těmto skutečnostem, ale kdybyste to udělali, mohli byste mi nakonec poděkovat.

Pánové, považujte se za varování a buďte opatrní!

arrow