Denní astrologie Love Horoskop For Today, čtvrtek, 22.3.2018 Pro všechny Znamení zvěrokruhu

Láska je kolem nás všech, a je čas, abychom hravě prozkoumali, co to znamená! <3

Váš denní láska horoskop je tady, milovníci astrologie! Všechny znamení zvěrokruhu získávají lekci o lásce, která je opravdu energická, trochu bláznivá, ale spousta zábavy.

přes GIPHY

SOUVISEJÍCÍ: Astrologie Horoskop & Tarot Card Reading For Today, čtvrtek 22. března 2018 Pro každou Znamení zvěrokruhu


Slunce je v Beranu a Měsíc je v Blížencích. Abych byl upřímný, Aries a Blíženci jsou pravděpodobně na obloze tancovat s (yeah). Dvě dětské síly jsou nyní na dosah, a pokud máte rádi trochu jiskry, je to skvělý den pro hraní.

Oheň a vzduch spojují něco, co Beran má více, než se mu líbí přiznat .

Aries se to líbí tak, protože si vzít přední sedadlo a je v centru pozornosti, zatímco Gemini je energií, která pohybuje plachty a udržuje věci zajímavé.

Tyto dva hrdličky mají něco jedinečného a zvláštního. A kvůli všem špatným rapům, které se BOTH dostanou k tomu, že jsou trochu zainy a příliš horké na to, aby spolu zvládly, jsou to dynamické duo, které je obtížné přizpůsobit, když je každý z nich spárován s další energií v lásce. holka, chlapec Gemini zápas je šéf. Miluje výzvu. Je neuvěřitelně komplikovaná. Nemůže ji vymyslet. Je energická a stále se vyvíjí. Nemůže dovolit někoho jiného, ​​aby dovolil, aby byl odvolán.

V kostele Aries, Gemini dívka zápas ... je navždy dynamická a vyvíjející se. Nemůže dostat dost tajemství. Je zajímavá a vícevrstvá; on se nikdy nesetkal (a nikdy se setká) s jinou ženou jako živou (s výjimkou možná dalšího Berana), a on je poražen!

SOUVISEJÍCÍ: Ultimate Power Couple Match pro váš Znamení znamení


Zatímco nemusí být Aries nebo Gemini, nebojte se. Zde je lekce pro všechny znamení zvěrokruhu o lásce. Kdysi se jednalo o manželský kurz, který jsem si vzal, a mluvilo o tom, že "vystupuje na něčí vzduchovou hadičku". Já vím, ta fráze je trochu hloupá, ale myslíš na to takhle. Když jste někdo zamilovaný do něčeho ... nebo když je někdo do tebe zamilovaný, staneš se na nějaké kosmické úrovni svou energetickou cestou. Vaše energie obnoví a oživí jejich na několika úrovních.


Pokud jste vodní značka datovaná zemským znamením, vaše energie pomáhá růst a podporovat kreativitu uzemněné duše. Vzpomeňte si, že zelená tráva pochází ze zalévání trávníku, že? A pokud jste vodní značka v lásce s leteckou značkou, co je krásnější než přátelský bílý oblak v krásném dni. Voda a hloubka duchovní energie poskytují leteckému znamení pohledy na skutečnost a připomenutí, že na světě existují kromě myšlenek i jiné věci.

Jsme síly přírody a energetických prvků, které jim připomínají své protiklady prostřednictvím své přítomnosti v životě jednoho druhého. Stejně jako Beran potřebuje vzduch od Blíženců, aby byl více ohnivý. Nemysli si, že ... jen se dívat na Geminiho, že se snaží dostat ven pod Ramem, který právě vyštěkal rozkazy. Její tempera se rozjasní, když se odvážně rozzáří s úsměvem a mrknutím říkat ... "Vím, že mě miluješ" a rozzuřený, že bude litovat, že má pravdu, dokud si v ložnici neučiní dynamiku. by to nutně neměl jiný způsob. Je to síla přírody, která ji cítí naživu a její oheň zkouší sílu svého vlastního prvku. Stejně tak, železo někdy musí zkoušet železem a když je to provedeno s láskou, je to o to víc lákavé, že?

Je to stejné pro všechny znamení zvěrokruhu, jejichž energie se krmila navzájem a tak dnes je svátek energie pro všechny. Prozkoumejte, kdo jste, a uvidíte světlo v ostatních, když rozšiřují svou životní sílu do svého života a odhalují nejen to, kým jsou vám, ale kdo jste ve světě.

Chcete-li zjistit více, podívejte se na své zvěrokruhu podepsat níže a zjistit, co je v obchode podle vašeho láska horoskop pro astrologii dnes.

ARIES (21. března - 19. dubna)

Tarot karty dne: císařovna


Aries, dnes je chvíle pro nový začátek v lásce. Možná budete muset stisknout tlačítko resetování, ale nemyslete na to moc. Prostě jdi s proudem. Sledujte své srdce a poslouchejte svůj vnitřní hlas.

SOUVISEJÍCÍ: Znamení zvěrokruhu, kteří jsou nejkompatibilnější s barákem (a ti, kteří nemají šanci)

TAURUS (20. dubna - 20. května)


Tarot karta dne:


Lovci

Taurus, je to den pro dobrodružství. Dokonce i vy budete chytat malým způsobem s touhou dělat věci trochu jinak. Možná budete riskovat nebo dvě, která dokazuje, že vaše srdce se uzdravuje z minulosti a můžete jít kupředu s větší odvahou. SOUVISEJÍCÍ: Znamení zvěrokruhu, které jsou nejvíce kompatibilní s Býkem (a ti, kteří by měli zůstat daleko od Tento tvrdohlavý býk)

GEMINI (21. května - 20. června)


Tarotová karta dne:


Kolo štěstí

Gemini, tak dlouho nevinnost. Cítíte se víc víc než předtím? Možná rozpoznáte vzory v milostném životě, že jste se někteří předtím vyhýbali. Takže teď, s moudrostí a odvahou, nastavte nové záměry. Nechť se to stane vaším přetečením. Nechte vnímání toho, co jste považovali za lásku, odeberte od vás a přesuňte se směrem k vám pravdu, kterou jste předtím neviděli. SOUVISEJÍCÍ: Fakta o znamení zvěrokruhu Gemini, které vysvětlují tyto hluboké, dětské lidi Perfektně

Rakovina (21. června - 22. červenec)


Tarot kartičky dne:


Vysoká kněžka

Rakovina, dnes můžete mít ponaučení o božském načasování a je to o duchu jemnosti a nechat jít. Jak můžete být jemnější a milější vůči druhým? Jaké obavy můžete dát na břeh a žít v duchu lásky a míru? Je to tam, pokud chcete. [ ]

LEO (23. července - 22. srpna)


Tarot kartičky dne:


Temperance

Skutečně známý znak osobnosti z Raka Znamení zvěrokruhu, Leo, jestli láska je odpovědí na každou otázku. Pak to znamená, že máte koneckonců lásku. Ve všech cestách, které chcete být milované a nadané, jste již, ale je na vás, abyste to v sobě rozpoznali. Možná budete muset ustoupit do soukromé svatyně, abyste cítili tuto realitu pro sebe. Vidíš cítit energii uvnitř tebe? Proveďte to, co můžete, abyste zvýšili vibrace pro sebe.

SOUVISEJÍCÍ: Průvodce kompatibilitou Ultimate Leo: Porozumění lásce a vztahům


VIRGO (23. srpen - 22. září)


Tarot karta dne: The Chariot

Panno, zasloužíš si pocit svobody lásky. Je to dárek pro všechny a pro vás také. Možná jste ji v minulosti nedostali způsobem, který jste pochopili. Ale dnes jsou ve vašich životech ve všech formách přátelé duchové, přátelství a noví milovníci, kteří vám ukážou cestu k vašemu osobnímu osvícení. Buďte otevřeni přírodě a průvodci, kteří jsou tam s otevřenou náručí, aby vás dostali.

SOUVISEJÍCÍ: ULTIMATE Průvodce znamení zvěrokruhu Panna - Nejvíce dolů k Zemi Přihlásit Astrologie


LIBRA (23. září - říjen 22)


Tarot karta dne

: Spravedlnost Váhy, slaví malé vítězství a drobné způsoby, jak se láska odhaluje ve světě. Jako pozorovatel si ctít rytmy života všude kolem sebe. Když tak učiníte, zažijete jednotu s vesmírem, který je těžké popsat. Poslouchejte pravdu a držte oči, uši a duch otevřené.

SCORPIO (23. října - 21. listopadu)


Tarot karta dne


Skutečná láska je všude kolem.

SOUVISEJÍCÍ:: Ďábel Štír, krása je tam. Je to ve vás a ačkoli jsou chvíle, kdy se možná nebudete cítit krásně, vy jste. Pocity vás mohou zradit v době, kdy jste na místě změny. Nechte věci se valit jako voda, když je to záporné a není pro vás určeno. Místo toho počkejte, aby se urovnání uskutečnilo. Připomeňte si, že se zaměříte na dobro a uvidíte více ve svém životě.

SOUVISEJÍCÍ: Průvodce kompatibilitou Ultimate Scorpio: Porozumění vztahům lásky podle zvěrokruhu


SAGITTARIUS (22. listopadu - 21. prosince)


Tarot karta dne:

Slunce Střelec, věnujte pozornost svým snu; jak sny pro bdění, tak spící. Možná zjistíte, že kolem vás je hojnost, že když škrábete povrch, je tu ještě víc, než vás zažijete. Kde jste nejlepší v tomto okamžiku ve vašem životě, je to, co vám přišlo přirozené.

SPOJENÁ: Klady a zápory zamilované se střelcem


CAPRICORN (22. prosince - 19. ledna)


Tarot kartičky dne:

Kouzelník Kozorožci, ukažte milosti ostatním a dostanete více milosti. Vaše láska je místem, kde se nejvíce vyjadřuje vaše síla. Možná zjistíte, že to, co jste si mysleli, že je důležité, je méně. Jste duchovně rostoucí?

AQUARIUS (20. ledna - 18. února)


Tarotová karta dne:


AQUARIUS (20. ledna - 18. února)

Hierofant Vodnář, vyjadřujte se otevřeně a upřímně. Možná zjistíte, že to vyžaduje, abyste byli transparentní a zranitelní, ale není to, že se nachází skutečná síla? Vaši strážní andělé vás dovedou. (9 února - 20. března)

Tarotová karta dne:KARTA dne:

Lover Pisces, někdy naše stínové já přichází, abychom nám ukázali, kdo dáváme přednost tomu, abychom nebyli, a ne kdo jsme opravdu. To může být matoucí, ale dnes si můžete dát poděkování za to, co vidíte jak dobré, tak špatné. Cvičíš svobodnou vůli, abys byl cokoliv a každý, koho chceš být. Vyberte si lásku

SOUVISEJÍCÍ: Osoba Každý Znamení Znamení želá, aby byli kompatibilní s (ale nejsou)


Aria Gmitter získala titul ve srovnávacích náboženských studiích z University of Miami. Když nerozumí smyslu života s pomocí vesmíru, může být nalezena hvězda. (9 obrázků)


Foto: weheartit

Jacqueline Treboschi

Blogger Láska Přečtěte si později
arrow