Podrobnosti o tajné plastické chirurgii a krásu od Marilyn Monroe

nemám tušení.

Měla jsem vyrůstajícího přítele, který absolutně zbožňoval Marilyn Monroe. Byla to jeho "dokonalá žena."

Naivní naivní dospívající dívka, která měla zmrzačený muž, nechápala, proč by chtěl starou dámu, která byla dlouho mrtvá. ? Gwen Stefani?

To byly ženy, které jsem myslel, že jsem potřeboval vypadat jako krásný.

Ačkoli tyto dámy jsou skutečně nádherné, nejsou dokonalé.

Nicméně, Marilyn Monroe vypadá, že stojí zkoušku času, pokud jde o kultovní krásy jít.

Můžete myslet na ikonu pop kultury více synonymem pro krásu než Marilyn Monroe?

Vím, že nemůžu. A zjevně Alicia Keysová měla pocit, že je to stejně.

Nedávno se vydala k Instagramu a poslala obraz Marilyn Monroe s nadpisem "Skutečné těla = úžasné".

Skutečné těla = nádherné

Alicia Keys (@aliciakeys) dne 15. dubna 2017 v 15:38 PDT

A samozřejmě, stejně jako se všemi informacemi na internetu, pokud něco pošlete, budou ti, kteří mají odlišné názory. její pozitivitu k tělu, zatímco jiné se vyslovily za to, že předvedla větší tělovou formu a další komentovali plastickou chirurgii Marilyn Monroe, falešné kozy a kosmetické ošetření ona podstoupila, aby dosáhla svého ikonického vzhledu

Neměli jsme potřeba,

Přiznávám, že nejsem odborník na Marilyn Monroe.

Rozsah mých znalostí je, že její skutečné jméno je Norma Jeane Baker a ona Měl jsem spoustu kluků

SOUVISEJÍCÍ: 9 Věci, které jste nevěděli o Marilyn Monroe's Love Life

Ale Marilyn Monroe s plastickou operací?

Já bych ztratil peníze, když jsem byl sázkařka. > Jak vysoká byla Marilyn Monroe a kolik jí váží? U 5'6 "a 115 liber bych ji nikdy nepovažoval za potřebu žádných změn, ale to by mohlo být mé problémy s tělem, které procházejí.

Takže samozřejmě jsem musel trochu kopat. (

Norma Jeane Bakerová / Marilyn Monroeová

)

Jak můžete vysledovat:

1. Marilyn Monroe's Nose Job

MarieClaire viz obrázek z předcházející fotografie,

před

nos je širší, zatímco nos


po je drobná.Mnoho zpráv naznačuje, že měla operaci brzy v její kariéře, v roce 1950, nos a její záznamy pitvy ukázaly malou zlomeninu na nosu, což bylo hodně spekulovaných buď kvůli dalšímu chirurgickému zákroku nebo domácímu zneužívání. Nos práce jsou v dnešní době spíše normou mezi celebritami, ale v té době? Ne tak běžné. (

)> 2. Hairline Elektrolýza MarieClaire ( Norma Jeane Bakerová / Marilyn Monroe )

Marily Monroe byla dobře známá pro to, že podstoupila elektrolýzu vlasů, aby se zbavila svého vdova vrcholu a změnila způsob, jak vypadá její tvář.

Podle WebMD je elektrolýza metodou odstraňování jednotlivých chloupků z obličeje nebo těla. Dnešní lékařské přístroje na elektrolýzu zničují růstové centrum vlasů chemickou nebo tepelnou energií. Po vložení velmi jemné sondy do vlasového folikulu se vlasy odstraní pinzetou.


3. Chrupavčitý implantát na její bradě Rumor má v roce 1949, když se snaží najít místo v Los Angeles jako model a herečku, Marilyn Monroe slyšela režisérka o oděvu odkazuje na ni jako na "chinless wonder". V roce 1950 navštívila hollywoodský plastický chirurg, který provedl rozšíření brady pomocí implantátu z vyřezávané bovinní chrupavky. Vzhledem k tomu, že jak technologie, tak materiály použité v 50. letech byly v porovnání s dnešními standardy primitivní, implantát se absorboval nebo rozpustil v roce 1958, což vedlo k návštěvě dalšího lékaře, aby opravil to, co říká "deformita brady".

4. Marilyn Monroe's Boob Job

Wordpress (

Marilyn Monroe

)

Hodně se spekulovalo o tom, zda Marilyn Monroe má falešné kozy. Ačkoli se nic nepotvrdí, říká se, že Marilyn Monroe měla v prsou infekci, která byla pravděpodobně způsobena kapalnými silikonovými injekcemi.

Zprávy říkají, že chtěla, aby její doktor něco udělal, aby si opravil její prsa, ale nebyl schopen


Expert Marilyn Monroe Gene London říká o ikoně: " Vždy nosila podprsenku do postele, protože nechtěla, aby jí prsa propadl ... Marilyn si udělala umístit mramory do podprsenky, nebo ona "Tlačítka a guličky způsobily, že vypadají, že její prsa mají tvrdé bradavky. 5. Hormonový krém

V stejný rozhovor s Gene Londonem, tvrdí, že Monroe by se snažila udržet bledou pleť s použitím zbytku produktů, jako je vazelína, hormonální krém, Erno Laszlo Active pHelityl Cream nebo Nivea.

"

nejtěžší broskvové fuzzy vousů jakékoliv herečky v Hollywoodu. Oni [šéfové studio] chtěli odstranit obličejové vlasy, ale Marilyn to naprosto odmítla. Řekla, že když světlo narazilo do fuzzu, způsobilo, že její tvář měla měkkou záři, takže ji nemusela fotografovat přes speciální čočky, krajky nebo vazelínu tak, jak to udělali s tolika hvězdami. " Příběh hormonální krému byl diskutován, další zprávy říkaly, že nenávidí broskvový fuzz, a mokrou holbou ožral její tvář holicí strojkou, aby ji odstranila. To je také známo k exfoliate kůži, dává jí mladou záři, že Marilyn byl také slavný.

6. False zuby

Pinterest (

Marilyn Monroe

) Říká se, že Marilyn Monroe původně měla překrývání (to bylo fixováno během její doby na Columbia obrazy), stejně jako falešné zuby, čas její smrti Marilyn Monroe zemřela v mladém věku ve věku 36 let z předávkování barbituates v roce 1962.

Zprávy ukazují, že v době její smrti byla nepoznatelná. nám něco, je to, že nezáleží na tom, jak moc pracujete na vaší straně, je to výhradně to, jak si sami sebe počítejte s tím, co se počítá.

Milujte se navzájem


Milujte se! 20 Téměř nerozpoznatelné fotky (9 obrázků) Foto: Instagram

Nicole Weaver

Blogger

Vlastní

Přečtěte si později

arrow