Příběh znepokojujícího lásky o muži, který ukradl tělo ženy a přeměnil ji do mumie nevěsty

Nejoblíbenější příběh lásky

Příběhy o lásce mají být zdrojem inspirace. Důvod k životu; ale v případě muže, který se zamiloval do mrtvého.

V Carlu Tanzlerovi - kdo je také hloupě známý jako gróf Carl von Cosel - obrana, Maria Elena Milagro de Hoyos byla naživu když se setkali.

Krásná 20 let stará kubánská žena šla do nemocnice, kterou Carl pracoval jako vyšetřující radiolog. Byla diagnostikována tuberkulóza, která byla v roce 1930 velmi fatální.

Atlas Obscura

Ale Carl se kvůli prognóze nevzdával. Viděl, už léta zřejmě měl sny o nádherné tmavovlasé ženě, která měla být láskou k jeho životu, a on věřil, že je Elena tou ženou.

Vyndal všechny zastávky, aby zachránil život. Vypustila peníze na experimentální ošetření, dala jí domácí tonikum a přelila ji láskou a náklonností. Její rodina byla pro to všechno asi, myslím, ignorovat skutečnost, že je hodně, mnohem starší než ona. Ve věku 22 let zemřela v roce 1931 ...

Atlas Obscura

Samozřejmě, Carl zaplatil pro její pohřeb a neříkala nikomu z její rodiny, že by byl jediným člověkem s klíčem k jejímu drahému mauzoluu. Dva roky navštívil hrob, ačkoli stále plížil spoustu lidí. Nakonec byl propuštěn z práce kvůli své posedlosti s nyní mrtvou Elenou a přestal jít do její hrobky.

Věděli jen málo, že Carl vzal tělo své lásky, vložil ji do hraček a vzal si ji do laboratoře vytvořil uvnitř starého letadla.

Atlas Obscura

"Přivedl ji zpátky k životu" pomocí omítky z Paříže, vosku mortiků a skleněných očí. Vzal ji zpět do svého domova, kde žili sedm let společně. A tady je to opravdu hrubé.

Udržoval ji společně s drátěnými závěsy, aby si zachoval svůj rám, nacpal si břicho dutiny hadry, nepřetržitě znovu použil obličej voskem a postříkal dezinfekční prostředky a oleje, aby maskoval ten otravný zápach lidského úpadku . Stále ještě hrál roli dobrého cukrového otce kupováním dárků, oděvů a parfémů. Nakonec se lidé začali ptát, zvláště když ho chlapec viděl tančit s "obří panenkou" oknem. > Elena sestra šla do Carl doma, a ona našla to, co si myslela, že je vosková figurína její sestry. Policie se brzy dozvěděla, že je to její mrtvola. Nejhorší část to všechno bylo, když policie zjistila, že Carl vložil do svého milovaného papírového tubusu, aby sloužil jako vagína na DIY. Nikdy nebylo oficiálně řečeno, že s Elenou skutečně udělal něco, ale zdá se být docela zřejmé.

Byl zatčen za zničení hrobu a odstranění těla a pokus byl mediální senzací. Z důvodů, které nikdy nevíme, většina z veřejnosti ho podpořila a říkala, že je excentrický romantický.

Gag.

Zákon o omezení jeho zločinu vypršel a nakonec byl vyčištěn. Elena tělo bylo vystaveno na veřejném displeji v místním pohřebním domově, dokud nebyla znovu zrestaurována v neoznačeném hrobě, aby mohla - konečně - odpočívat v klidu.

Můžete sledovat toto video, abyste viděli další detaily a fotky této dementní milostné záležitosti .

arrow