Přesně jak dlouhý sex trvá pro většinu párů

Nastavit realistické očekávání.

Od Maya Khamala

Nejlepší milenec, pojďme mu říkat R), bylo docela zatraceně neuvěřitelné. Doslova bychom strávili 4 hodiny předzvěstí. Vážně. Pravděpodobně pomohlo tomu, že jsme žili 2 hodiny od sebe, ale i moji méně zapojené milenci, pokud chcete, obvykle trvaly asi hodinu nebo dvě.

Sex nebyl věc, kterou jste právě udělali s R. Quickies byl považován za nehodný . Měl rád, že mi pověděl o nějaké studii, kterou četl, že průměrný pár strávil pouhé 4 minuty sexu, a já jsem byl zděšený, ale ne překvapen.


SOUVISEJÍCÍ: To je, jak dlouho trvá průměrná sexuální účast (Ugh!)


Vidíme, že sex, který jsme měli, byl zážitek bez začátku a bez konce. Zatímco jsem si uvědomil, že tráví hodiny na to, aby to bylo vždy možné, a lidé ve vztazích se čas od času stávají kořistí rutin , Myslím si, že jestliže jsou dva lidé přítomni natolik, aby se mohli těšit na cestu, stejně jako (pokud ne víc než) cíl (čtení: vyvrcholení), čas je méně než nějaká myšlenka.

Tak jak dlouho strávit sex? A bylo to správné, pokud jde o to, jak dlouho průměrný pár tráví za to, aby se dostal na svůj podivín?

Časování sexu

přes GIPHY

Online prodejce sexuálních hraček Lovehoney prozkoumal 4,400 svých zákazníků a zjistil, že sex pro většinu hetero páry trvají 19 minut, skládající se z 10 minut předzvěstí a 9 z plného pohlavního styku. 52% dotazovaných párů bylo všechno v pohodě, ale 23% mužů a 19% žen uvedlo, že to není dost dlouho. Za prvé, jak oddělujete předbleh od takového sexu? Za druhé, považuji za zajímavé, že kluci byli méně spokojeni. A za třetí, 19 minut je lepší než 4, správně? Mohlo by to být velmi pravděpodobné, protože ti, kteří byli dotazováni, byli zákazníci sexuální hry, a proto se trochu více zaměřili na potěšení.

Špatné zprávy: ve srovnání s jinými nedávnými studiemi byla láska Lovehoney nadprůměrná. Studie z roku 2008 zjistila, že "adekvátní" sex trvá cokoli od 3 do 7 minut, zatímco 7 až 13 minut bylo považováno za "žádoucí".

Co říkáte? Um, pokud nejsme na této planetě těšit naše tělo, proč jsme funk? Jen mé 2 centy ...

Průzkum v roce 2016 požádal 500 hetero párů, aby manuálně časovali svůj styk se stopkami. Výsledky se divoce lišily od 44 minut do 33 sekund. Ale v průměru se páry pohybovaly za 5,4 minut, bez předehry. Studie byla hluboce problematická v tom, že definuje sex jako čas, který člověk potřebuje k ejakulaci, úplnou zastávku. Brendan Zietsch, chlápek za (ne) brilantním průzkumem, to měl říkat: "Vím, že existuje mnohem více sexu, než penis do vagíny a ejakulace, ale zbytek není vždy snadné definovat (líbání? ? Broušení?) Chcete-li, aby to bylo jednoduché a specifické, zaměříme se pouze na čas na ejakulaci. "Um. Líbání? Tření? Ženské potěšení, možná? Ženská vyvrcholení / ejakulace? WTF. Cítím se tak ... vymazána.

Studie z roku 2005 také zjistila, že sex trvá v průměru 5,4 minut. Ale hádej, co tato těžko získaná data také nezohledňuje předehra, ženský orgasmus nebo heterosexuální párování. Žádná biggie, ne? (poznámka můj sarkastický tón).

Zábavný historický fakt: Výzkum Alfreda Kinsey z roku 1948 zjistil, že 75% Američanů se ejakulovalo během prvních 2 minut sexu

Gap

GIPHY

Dostanu zálohu, možná se ptáte. Problém, jak ji vidím: společnost, jak ji známe, je posedlá jak vyvrcholením, tak mužským potěšením - jak společně, tak i odděleně. Jak pohodlné, že ženy trvají déle, než dosáhnou vyvrcholení v našem posedlém světě, a dokonce ani v roce 2017, často ne. Prieskum Lovehoney zjistil, že 75% mužů zkoumalo vyvrcholení pokaždé, když mají sex, zatímco jen 28% žen.

5 z důvodů, proč jsou muži v posteli (podle žen)

Podle průzkumu ženského orgasmu z roku 2015 společnosti Cosmopolitan, 1 z 3 žen má problémy s dosažením orgasmu a pouze 57% (přímých) žen má obvykle orgasmus, když mít sex s partnerem. Stejné ženy uvedly, že jejich mužské protějšky orgasmus 95% času. Přidejte k tomu skutečnost, že ačkoli to trvá déle v průměru pro ženu k orgasmu (někteří odborníci říkají až 20 nebo dokonce 40 minut), status quo porozumění je, že sex končí, když člověk přijde. Ahoj, hluboce zakořeněná misogyni, jak to děláš dnes?


Ale proč?


Takže jsou to lidé jen sebeckí, líní a nepřátelští k jejich privilegii? Zatímco bych řekl, ano, opravdu mnoho z nich je, jiní se zabývají předčasnou ejakulací problémy způsobené celou řadou fyzických a emocionálních problémů. Poznámka: "předčasné" zde znamená pohlavní styk, který trvá méně než minutu nebo 2. Myslím, že něco víc než 2 minuty je omáčka, že?

Problém je, když muži mají potíže s ovládáním své ejakulace (a věř mi , někteří jsou požehnáni s dokonalou kontrolou), musí něco udělat, na rozdíl od něčeho, opravit. Jinak jsou i nadále mizerní milenci, kteří opouštějí své dámy pocit, že jsou prázdné a nespokojené, mám pravdu?

Vyjádřete se

přes GIPHY

Jako ženy, myslím, že nejlepší, co můžeme udělat, doba sexu obecně trvá (a / nebo kvalita sexu / předehry), komunikuje naše skutečné pocity, aniž bychom se obávali, že by nám ublížili jeho pocity.

Přemýšlejte o všem ženám, které za vámi přijdou, požadovat více času a pozornosti v pytli. Já osobně jsem jedna z těch žen, které očekávají, že přijdou pokaždé, "jako člověk," a udělám to. Musí to vědět. Ať už jste v tomto ohledu jako já, nebo máte méně přísná kritéria, vyjadřte se. Z toho nemůže být špatné, věř mi. Pravda vám dá (a on) svobodu a má sílu rozpoutat nevýslovné radosti svého potencionálně mnohem plnějšího sexuálního života.

SOUVISEJÍCÍ: Existují 2 sexuální styly - a vaše znalosti mohou změnit váš sexuální život

Bellesa je platforma, na které jsou ženy oprávněny oslavovat svou sexualitu.

Tento článek byl původně publikován v Bellesa. Přetištěno s autorským povolením


arrow