Zajímavé Články

Nikdy jsem nepochopil, jak důležitý je den otce, dokud neztratím svůj vlastní táta

A teď žádný den roku nebude vůbec toto. Letos bude druhý den otců od chvíle, kdy můj táta zemře - Ztráta rodičů je mimořádně těžká a během let, kdy se sváteční dovolená podobá, se ještě ztíží a připomene vám vaši ztrátu. Byť kolem mých přátel a spolupracovníků, kteří sdílejí detaily o zvláštní plány na to, aby strávili den dělat něco zábavného nebo dokonce nudného s otci, stačí jenom myslet na to, že nebudou s mým.

Čtěte Více

5 Věcí, které potřebuji Můj vyčerpaný, zdůrazněný manželka, aby věděla

Krásná. Následující článek napsal Ben Stahl, manžel POPSUGAR Moms contributor Kate Stahl, editace z jeho gramaticky nadřazené manželky. Mám to: být matkou stresující, bez ohledu na to, zda pracujete mimo dům částečně, na plný úvazek nebo vůbec (a vy jste to zkusili tři, protože jsme měli děti!) Já, váš manžel, pravděpodobně vám neřeknu tolik, že vidím, co děláte, udržet náš dům běžící, někdy jako vyladěný stroj, jiný čas potápěč, který potřebuje změnu oleje, ale běžel, nicméně.

Čtěte Více

Podívejte se na tuto INGENIUS myšlenku pro rodiče v zoufalé potřebě data v noci

Někdy se hodí do romantiky vyžaduje trochu kreativní myšlení. před lety, když naše nejstarší dítě bylo vážným třepákem (tj. snažil se zničit naše duše svými nepřetržitými bitvami závětí, tvrdohlavostí a záchvaty) a náš syn se právě dostal z novorozenecké fáze, můj manžel a já jsem si uvědomil, že jen poslední noci, které jsme měli za poslední rok, byly svatby, pracovní akce nebo rychlé pití nebo večeře, zatímco naši rodiče byli doma s dětmi.

Čtěte Více

35 Veselý sexuální vzpomínky Nemůžeme dostat z

Jsou tak zábavné! Pokud o tom přemýšlíte, lidský styk je docela zvláštní věc. Existují všechny tyto rituály a procedury, které lidé procházejí, než se zapojí do sexu. Každý z nás je obeznámen s fázou, která později vede ke spánku. To může zahrnovat datum, večeři nebo jednoduchou pozvánku na "Netflix a chill.

Čtěte Více

3 MAJOR dělá a nedělá pro zvýšení emočně inteligentních dětí

Zvýšit dětem, které jsou jasné, věří, a lépe schopni orientovat složitosti života. v dubnu Eldemire , LMFT Jako rodiče chceme pro naše děti to nejlepší. Pracujeme tvrdě, abychom získali silné jedince, kteří budou pokračovat v šťastném životě a budou mít dobré morální postavení. Někdy se však ocitáme výslechu našich rodičovských volby, přes naše prsty a doufal, že děláme celou tu rodičovskou věc správně.

Čtěte Více

Co je to jako milovat Muž, který nemiluje mé děti

Do třetího dne mi řekl, co dělat s mými dětmi. Vyděsilo mě, když jsem věděla, co se zamiluje poté, co jsem to nedovolil mít tak dlouho, že mi to dělalo. To mě oslepilo. Oslabilo to, co jsem vždycky viděl jako svůj největší úspěch: být matkou. Vina mě utrácí, když o tom přemýšlím, protože společnost nás učí, že jako matky musíme dát se naposledy.

Čtěte Více

7 KRITICKÉ Body za rozhovor s vašimi dětmi O pornografii

"Potřebujeme mluvit," oznámil jsem mým bratrům střední školy poté, co jsem si přečetl článek, který hlásil dívku z 8. třídy, která odpověděla na otázku: "Jak víte, že člověk má rád ? "S:" Pořád vám chce s vámi mluvit po vás [dáte mu orální sex]. " Osmá? Moje nejstarší dcera je v 8. ročníku! Moje dívky slyšely intenzitu v mém tónu a navzájem si dali své patentované "musíme být v potížích" vypadat.

Čtěte Více

Přál bych si, abych nikdy neobřezal mé děti

Teď už ví o politice penisu mnohem víc. Maria Mora synové se narodili, rozhodl jsem se je obřezat. Nyní bych si přál, abych nechali své chlapce neporušené. Nakonec jsem zůstala v nemocnici tři celé dny po svém prvním narození dítěte, ne proto, jsme měli komplikace, ale proto, že chirurg nebyl k dispozici k provedení obřízky.

Čtěte Více

Proč jsem se přestal snažit, aby se moje dcera stala "hezká"

Moje dívka se nedá definovat podle svého vzhledu tak, jak jsem udělala. Způsob, jakým stále dělám. Moje desetiletá dcera Clare jen ráda nosí oděvy od chlapce. Přednostně je krabičkové, beztvaré tričko s obrazy Spidermanu nebo jakéhokoli jiného superhrdiny na nich. Vždy nosí dva copánky. Vždy. Dokonce i do postele.

Čtěte Více

ŘEkl jsem, že maminky nemohou mít všechno - ale maminka mě ukázala celkem špatně

Vždycky můžeme mít všechno, co jsme kdy chtěli. Od Katharine Stahl Nedávno jsem napsal příběh nazvaný Maminky Nemůžu mít to všechno a možná to budeme šťastnější, když ho přijmeme. Zjistil jsem, že v té době jsem se netěšila jako supermomanka. Následující den mi vlastní maminka, která je mým osobním superhrdina, mi to poslala a POPSUGAR souhlasil, že její moudrost si zaslouží být sdílena.

Čtěte Více

Proč '13 důvody, proč 'spuštěn pro mě a mohl být pro tebe příliš

Můj bratr Frederick sám ve vaně doma; šel do parku, aby to udělal. (Ed poznámka: Pokud jste neviděli 13 důvodů proč nebo jestliže sebevražda spouští pro vás, možná nebudete chtít číst tento kus.) Byl jsem nadšený, když Četl jsem, že Selena Gomez produkuje sérii Netflix 13 důvodů, proč . Četl jsem knihu a miloval jsem ji, ale nepamatovala jsem se, že jsem ji obzvlášť zasáhla.

Čtěte Více

Lidé, kteří zahanbují Starbucks Unicorn Frappuccino Alkoholické nápoje jsou SERIOUSLY Messed-Up

Jen málo jste RUDE, jste také špatní. " A my jsme viděli, že v minulých týdnech jako rýpáci jako Starbucks vydala svůj nejnovější oblečený milkshake, jednorožec Frappuccino přes Facebook Samozřejmě, všichni chtějí, aby naše děti byly zdravé, šťastné, soucitné a dobré občany. A my bychom neměli když jsme viděli, že rodiče špatně zachraňují své děti.

Čtěte Více

Jsem sexuální pracovník a to je to, co řeknu mému dítěti

Nejsem jako většina ostatních pracujících maminek a tatínků. Jak píšu toto, jste ve své ložnici, zabarvujete a hrajete. Ve středu budete čtyři roky. Požádali jste, abyste dnes viděli své nové boty. Byl to dárek od zákazníka. "Jsou tanečníci?" zeptal jsi se. Usmála jsem se: "Ano." "Jsou pro vaši práci?

Čtěte Více

Překvapivý způsob, jak vypnout střední dívky (a průměrné ženy) ve vašem životě

Nenechte je vyhrajte. Všichni se setkali s "dívkou" ve svém životě. Jsou to ženy, které ukradnou vaše přátele nebo vašeho přítele, který se může dokonce obrátit na šikanování, aby zničil něčí život. přes GIPHY SOUVISEJÍCÍ: 3 Důvody, proč dokonce i dobří lidé jsou ochotni smát se na ponížení jiných lidí šikanování a ignorovat ji, nebo udeřit zpět s vaší vlastní feisty sass, pravda je .

Čtěte Více

GENIUS důvod, proč byste měli udělat e-mailovou adresu pro vaše novorozené dítě

SO chytrý od Lauren Turner způsoby, jak v těchto dnech sledovat velké milníky vašeho dítěte. Ale dokumentování životů vašich dětí, když jste je zaneprázdněn, často spadá do dolní části seznamu úkolů. Dvě prázdné knihy, které jsem obdržel u sprchy, které sedí někde v šatně, mi přijde na mysli! To je důvod, proč radí můj přítel, aby spustil e-mailový účet pro každé mé děti, je tak geniální.

Čtěte Více

Jak mýtus "Perfektní rodič" udržuje vás z toho, že jste nejlepší rodič může být

Pravda vás osvobodí. Vážně. V okamžiku, kdy jsi poprvé držel své dítě v náručí, bylo to, jako kdyby vaše srdce prasklo. Nikdy jste se nenapadlo, že byste mohli milovat někoho tak silně, a vaše láska k tomuto dítěti stále roste. Ale jsou tu chvíle, kdy se někdy obáváte, zda jste dostatečně rodiči. dostal jste volání ze školy, abyste požádali o rodičovskou konferenci, která by mluvila o chování vašeho dítěte - nebo ještě horší - když se komunikace vypne, a stala se nepřítelem vašeho teenagera.

Čtěte Více

Jak můžete (náhodně) zvednout narcisistu - a jak ne

Od sedmdesátých lét je "sebevědomí" jedním z klíčových slov mezi rodiči, učiteli a psychology. Rodiče slyšejí, že potřebují naplnit sebevědomí u dětí, pokud chtějí, aby vyrostli, aby byli šťastní a produktivní dospělí. Pedagogové se domnívají, že sebeúcta je klíčem k akademickému úspěchu, a tak zkreslují kritiku chvály, aby nedošlo k tomu, Dále terapeuti a trenéři poskytují poradenství klientům s nízkou sebeúctou jen na to, aby "zfalšovali", než si to udělali, "jako by smysl pro sebehodnotu poch

Čtěte Více

5 Věci děti potřebují BESIDES Smarts

Moje děti jsou chytré. Mají genetickou predispozici. Byla jsem chytrá. Jejich otec byl chytrý. Měli jsme vysoké GPA. Měli jsme vysoké SAT. Absolvovali jsme školu s sum-cum-somethings. Byli jsme sen rodičů. Do doby, než Henry absolvoval, nemohl získat práci a musel si půjčit peníze od svých rodičů. Až jsem absolvoval a stal se servírkou po dobu deseti let, bydlím na 1400 dolarů měsíčně.

Čtěte Více
arrow