Zajímavé Články

Dr. Bonnie doporučuje způsoby, jak se vypořádat s konfliktem a zůstat spolu

Nejnovějšími zprávami z kardashského tábora je to, že Kim je konfrontována s nedávným rozvodem a přelétla do Minnesoty, aby viděla svého manžela Krista Humphriese. "To, že má druhé myšlenky, je dobré znamení," říká doktorka Bonnie Eaker Weilová. "Věřím, že téměř jakákoliv manželství může být zachráněna, pokud je pár ochoten dát práci a vypadá to, že by mohla být naděje pro Kim.

Čtěte Více

4 Známky, že má poruchu osobnosti osobnosti (a potřebuje pomoc nejrychleji)

Pokud si nechce pomoct, nemůže mu ani pomoci. Ashley Berges Máte pocit, že jste v pasti s někým, kdo trpí poruchou osobnosti osobnosti? Chci tím myslet tím, že druhá osoba tvrdí, že nemají problém, a že ve skutečnosti jste problém a vyžadují určité věci od vás. BPD by mohl být slon v místnosti, kde nikdo rozumí tomu, jak zjistit, což vám může způsobit, že ztrácíte svou mysl - jako byste každodenně používali blender.

Čtěte Více

Jak a proč lidé podvádí

To se může stát v jakémkoli vztahu. Je důležité si uvědomit, že lidé mají různé definice toho, co jim znamená podvádění. Například někteří lidé se domnívají, že flirtování je nevinný čin, zatímco jiní lidé mohou mít pocit, že je to znamení mnohem více. Existují různé druhy podvádění, které zahrnují: Fyzické podvádění: Fyzické podvádění je kdy se osoba ve vztahu chová sexuální aktivitou s jinou osobou mimo vztah.

Čtěte Více

10 Sad-ale-opravdové příznaky je doslova neschopný lásky

Láska je něco, co by měli všichni udělat, ale někteří prostě nemohou. Bez ohledu na to, jak moc se snažíte s některými lidmi, nikdy nebudou schopni lásky nebo dokonce projevovat empatii ostatním lidem. Muži, kteří jsou takto, jsou jen tam pro sebe, a v okamžiku, kdy se stanete nevhodnými, neužitečnými nebo jinak to není zajímavé, oni jsou hotovi s vámi nebo ještě horší, mohou vás skutečně jen dát, protože vás ubližují nebo vás ovládají, aby se cítili lépe.

Čtěte Více

12 Druhů kluků, kteří prostě nejsou schopni dospělých vztahů

Bytí s těmito kluky je jistá cesta k neštěstí. Stejně jako všichni si myslíme, že vztahy jsou něco, co je neodmyslitelně součástí lidské zkušenosti, nejsou. Existují lidé, kteří mohou svá snadno jednat, a pak jsou lidé, kteří prostě nejsou schopni být šťastní ve vztahu bez ohledu na to, jak dobře jsou jejich partneři.

Čtěte Více

11 Lidí odhalilo nejhorší způsob, jak zjistili, že jejich partner byl podvádí

žEna na něm. " Řekli bychom, že muži jsou psi, ale to je opravdu příliš zjednodušující. Mnozí kluci podvádějí a zatímco někteří z nich budou nějaký skrytý a stinný, někteří dělají opravdu mizerný úkol skrývat to, co se děje. A jestli je to chlapík, který má hnědé Facebookské rozhovory s jinou dívkou, někdo se házení že jste druhá dívka a doma těhotná máma, tyto smutné podvádějící příběhy jsou tak šokující a šílené, že nikdy nemůžete svému chlapci znovu důvěřovat.

Čtěte Více

13 Známky není "jen přítelem"

Kamaráde ... "- Každý podvodník někdy. Chci to začít tím, že muži a ženy mohou určitě být platonickými přáteli a někteří z mých nejlepších přátel jsou muži, s nimiž jsem nikdy nespal. Tento článek se však netýká platonických přátel. Je to o druhu ženských přátel, které by mohly představovat legitimní hrozbu pro váš vztah.

Čtěte Více

Lidé s tímto typem osobnosti jsou nejtěžší lidé k lásce

Většina lidí se setká s těžkým člověkem a nazývá je "bláznivým" nebo "hrozným", ale existují skutečně klinické pojmy, které terapeuti používají k jejich popisu. Pokud osoba demonstruje vzorek obtížného, ​​frustrujícího chování v průběhu času, existuje velká šance, že dotyčný jedinec má to, co terapeuti nazývají "poruchou osobnosti".

Čtěte Více

REAL Důvod nemůžete nechat jít z Ex, kteří nechtěli vás

Je to tak těžké - a to je důvod, proč. "Nevidím, že bych se oženil s tebou." Byla to výmluva, kterou mi přítel příšerný přítel dal za zlomení. Bylo to tak přímé a brutální, jak si člověk dokáže představit rozchod. Mohl by to také říkat: "Čekám na něco lepšího. Čekám na někoho, kdo není vy. " Samozřejmě, to neznamená, že není báječná a úžasná, i přes její příčiny, proč ji nechtěla.

Čtěte Více

Jak přestat být závislí na toxických vztazích

šEptávají jí v noci, zatímco ona vedle jejího spícího, nezapojeného, ​​potápějícího se, ztrácejícího zaměstnání, přítulného přítele: "Zatímco jeho sperma stárne jako dobré víno, skrývají se jako slunečnicová sušenka. Zkus to dohromady, Chica, nebo pro tebe nebudou děti! " Margaretův cyklus zneužívání s Colinem vypadá takto: přes GIPHY Potlačuje ho, aby se zavázal, , prosil, plakal, dráždil ho v úzkostlivém, manipulativním sexu, dokud konečně .

Čtěte Více

Nejlepší věc, kterou můžete udělat, když jste v lásce s Assh * le

Vydejte se, dokud to dokážete. Vím, že je pro mě špatný. Vím, že se nezmění. Jsou to chvíle, kdy jsem z něj tak špatně, nikdy nechci vidět jeho tvář znovu! Tak proč je myšlenka, že ho opustím, abych cítil, že můj svět skončí? " Klient, kterého budu nazývat Gruzínsko, chce ze svého toxického vztahu, jako jsou gangbustery.

Čtěte Více

Proč se snaží zastavit z podvádění jen dělá věci mnohem horší

Bonus: > Jak těžké byste měli zabránit tomu, aby se vaše manželé podváděli? Měli byste zkontrolovat jejich e-mail a jejich textové zprávy? Projděte své auto a kapsy a kabelku, kontrolujte nevysvětlené účtenky nebo spodní prádlo, které nejsou vaše? > Zavolejte je v lichých časech, abyste se ujistili, že jsou to, kde se říkali, že budou a dělají, co říkali, že budou dělat?

Čtěte Více

11 Známky Jste typ žen Ženy se cítí nuceni tolerovat

Ano, to jsou ukazatele, že jste Karen skupiny. Vzpomínám si, když jsem byl na střední škole; bylo to pro mě velmi osamělý čas. Byl jsem osamělý geek, který neměl vůbec žádné přátele, a upřímně, to je vše, co jsem vlastně chtěla mít. Po šikanování na střední škole jsem se rozhodl, že zdvořilé odmítnutí a občas zbohatnutí bylo pravděpodobně znamením, že lidé byli jen velmi zaneprázdněni.

Čtěte Více

10 Známky, že není láskou svého života, je to jen láska pravdy

Jste hlava - nad patami, zpívající ve sprše, s úsměvem, až se vaše tváře změní na otupělé a červené. A přesto je to skutečné: my a já oba víme, že tato romantika není pro dálkovou dopravu. Spontánní tanec a výbuchy radosti jsou v této chvíli krásné, ale je tu deset důvodů, proč tato láska vašeho života může být jen láskou k vašemu životu právě nyní : 1.

Čtěte Více

Crying to Your Favorite Smutné písně mají překvapivý přínos

Vytvořil záchrannou lanovku mezi hudebníkem a posluchačem. Často nám pomáhá vědět, že nejsme jediní, kdo prochází situacemi, hudba nám pomáhá lépe pochopit toto. v žádném případě není žádná situace v životě, která by vám neměla píseň, a hodně času, jaký si výběr playlistu dále ovlivňuje naši náladu, podle této studie.

Čtěte Více

6 Jemných příznaků, které má v úmyslu zažít

Ugh. Ghosting. Těsně před svými 40. narozeninami jsem vyrazil do Itálie, abych si trochu pobavil. Okamžitě jsem se setkal s hezkým šarmem, který mi šest let byl mladší. Slíbil jsem, že s ním budu mít jen hodně štěstí a užiji si to. Později jsme se po návratu do Států rozvinuli vztah a zamiloval jsem se do něj.

Čtěte Více

6 Snadno zmeškané příznaky podvádění manželů

Chyťte se na jejich hloupé hry. Není vždy snadné říct, kdy váš muž podvádí vás. Jistě, můžete mít nějaké podezření, nebo možná pocit, že je něco vypnuté, ale podvodníci jsou obvykle skvělí, když skrývají své záležitosti nebo manipulují s situací, aby vypadali, jako byste jen představovali věci. Samozřejmě, jsou chvíle, kdy podivný pocit nemusí mít žádný podklad, ale pokud se nemůžete zbavit myšlenky, že se něco děje s vaším manželem, pak vám mohou pomoci tyto 6 jemné známky podvádění níže.

Čtěte Více

Co dělat, když jste připraveni na manželství - a váš partner není

Několik věcí, které je třeba zvážit, když jste připraveni svázat uzel a vaše partner není. Liz Higgins, LMFTA Slovo "manželství" má pro mnoho lidí negativní konotaci. Jedním z faktorů, které přispívají k tomu, je vysoká míra rozvodů mezi dětmi, která ovlivňuje způsob, jakým se tisíciletí zabývají institucí manželství jako celku.

Čtěte Více
arrow