Jak prognóza astrologie na leden 2018 ovlivní váš život lásky Tento měsíc

do našich pocitů.

Jak začíná Leden, máme hladší astrologické nebe než předchozí měsíc, což bude mít velký rozdíl, pokud jde o naše blízké a osobní vztahy. Naštěstí váš horoskop lásky v lednu 2018 může vyčistit některé věci.

Věděli jsme, že rok 2018 bude mít od roku 2017 velmi odlišný pocit, ale i během tohoto prvního měsíce budou změny zřejmé. Číslovými slovy 2018 je 11 let; 11 je velkým stavitelem, který se rovněž hluboce spojuje s novými začátky, synchronicitou a dvojitými plameny.

Začátek roku máme prvního měsíce prvního měsíce za 11 let 11.01. Takže řekněme, že začneme rok s bangem, je to mírně řečeno.

Měsíc bude v rakovi, ale proti našemu slunci v Kozorohu, který nás nejen nechá se všemi pocity, ale my "bude také chtít, aby je pracoval pro nějaký vyšší účel nebo cíl.

Během většiny měsíce bude Venuše, planeta lásky, v Kozorohu, takže je určitě smysl pro budování toto období nebo pokračování něčeho, co se s největší pravděpodobností začalo v roce 2017.

GIPHY

Minulý rok byl rok 2017 stanoven rokem nových počátků, protože to bylo 1 rok v numerologii, takže se mnozí z nás očekávali to přeložit jako rok nádherných možností a magických událostí. Ale jaká realita byla velmi odlišná. Pro mnohé to vypadalo, že jsme byli uvízli v žlabách naší minulosti nebo v našich předchozích rozhodnutích a bez ohledu na to, jak moc jsme pracovali, nebo jak tvrdě jsme se snažili, prostě jsme nemohli učinit věci v cestě.


SOUVISEJÍCÍ: leden 2018 Planetární změny a měsíční horoskop pro každou znamení zvěrokruhu


Připadalo to jako zoufalá bitva a my jsme jen přemýšleli, kdybychom konečně skončili, abychom mohli skutečně mít svůj nový začátek.

Pravda je, že v loňském roce bylo to počátek, ale zřídka jsou počátky snadné. Často jsou obtížné, protože přecházejí z jednoho způsobu života do druhého. Jsou to mezitím, zákulisí a momenty, které jsou odděleny od zbytku světa.

Ale to vše se změní v roce 2018, protože i když se může zdát, že změny a nové vývoje se náhle objeví na horizont, byly dříve zpracovávány nebo vyvíjeny - prostě nebyly připraveny pro oči zbytku světa.

Toto je energie, kterou se chystáme projít do roku 2018: myšlenka budování na již stabilním základě. Většina z nás nebude náhle začínat něco nového, ale spíše vidět něco, co jsme již začali, se v příštích týdnech stane plodným a jasným.

přes GIPHY

Od začátku ledna do 17., kdy Venuše změní příznaky , bude to všechno o oddanosti, tvrdé práci, věnování a pohybu na cestě, což znamená, že se budeme cítit stejně jako o našich romantických vztazích. To není čas na stánky s jednou noční dobou nebo scénáře "hit 'em a quit' em".

Prosinec viděl, že jsme viděli spoustu závazků a závazků, když rok skončil. Pro některé z nich tato energie přenese kvůli silné energii Capricorn, což je znamení, které podporuje závazek a usazování. Může to být ve více netradičních termínech, ale pro většinu z nás budeme mít touhu po spojení a pocit domova uvnitř jiné osoby, silnější než vzrušení, abychom se dostali ven a vyzkoušeli každou chuť.

Další aspekt, který by mohl také hraje důležitou roli v jemném zatlačení nás k romantickým vztahům je to, že všechny planety se začnou přímo na začátku měsíce, opravdu nám dávají velké palec nahoru na pohybu vpřed v našich životech, zejména naše milostný život.

Vždycky se budeme snažit začít něco nového na začátku každého roku, jak často vidíme s usnesením a členstvím v tělocvičně, ale oblast našich srdcí se cítí stejně sama, ačkoli o tom často nehovoříme. Je to pojem opuštění minulosti, abychom mohli užívat všechno, co přijde.

Jak stárneme, všichni shromažďujeme bolest a vztahy, které skončily, protože byly určeny, ale největší a nejtěžší úkol pro jakoukoli z nás je rozhodnout se opustit je jednou za čas, abychom se mohli přesunout do nových situací, vztahů a být v místě, abychom mohli přijmout nové příležitosti.


SOUVISEJÍCÍ: Co planety váš horoskop vždy zmíní skutečně


První polovina měsíce se bude týkat pocitu.

GIPHY

Budeme se skutečně ponořit do toho, co v našich vztazích cítíme, nebo být jediný. Jen proto, že nejsme ve vztahu, neznamená, že tato astrologie je pro nás ztracena; to jen znamená, že to bude mít vliv na nás jinak.

Pro ty, kteří jsou nepřipojeni, bude větší pravděpodobnost, že půjde uvnitř a uvažuje o jejich romantické historii, ne potrestat sebe, ale jako bychom cítili, (nebo dva), které jsme možná poprvé postrádali.

Mohli bychom dokonce být v pozici, kdy se opravdu dají uzavřít nad předchozími vztahy a situacemi, o kterých jsme si mysleli, že jsou uzdraveni. Je to čas, aby ti, kteří jsou jednotní, skutečně odrážejí a cítí všechno, co je přineslo do tohoto okamžiku, protože jen díky tomuto procesu bude každý z nás na tomto nepochopitelném novém začátku.

Po 17. lednu , Venuše se pohybuje do Vodnáře, což znamená, že bude nezávislá, bude hledat svobodu a bude podporovat individuální aspekt naší cesty, i když budeme přiloženi.

přes GIPHY

To neznamená, že nebudeme cítit láskyplné vibrace, ale pouze to, že přijdou z místa hlubšího přátelství a přijetí.

Je to jen začátek roku, který si budeme pamatovat na zbytek našeho života. Zatímco 2017 může být těžké, 2018 nám usnadní dýchání s úlevou, protože konečně jsme schopni přivítat ten nový začátek, který se tak těžce snažil vytvořit.


SOUVISEJÍCÍ: Planeta Uran se přímo otočí! To je to, jak to ovlivní váš milostný život. Kate Rose je umělec, free myslitel, milenec, spisovatel, vášnivý jogín, učitel, trenér života, mentor, matka, pravidlům a rebelům. (9 obrázků)


Perfektní datum pro vašeho partnera (podle jejich znamení zvěrokruhu)

Kliknutím zobrazíte (12 obrázků)

Fotografie: weheartit Jacqueline Treboschi Blogger Láska Přečtěte si později
arrow