Jak Chiron Turning Direct ovlivní vaše vztahy a život v prosinci

Nemůžeme opravdu milovat druhého, dokud nevíme, jak milujeme.

Během prvního týdne v prosinci, kdy máme na planetě tolik planet, působí malá a zdánlivě neznámá kometa velký krok, který nás všechny ovlivní. Když se Chiron okamžitě otočí, je čas jít dopředu.

Chiron je zraněný léčitel a představuje jádro zranění pro každého z nás - naše Achillova patu, pokud chcete.

GIPHY

Je důležité uznat oblasti, ve které jsme zraněni, protože pokud zůstáváme slepí, jednáme z nevědomosti a bude pravděpodobnější, že obviňujeme ostatní za naše pocity nebo vzorce chování.

Ve skutečnosti existuje několik oblastí našeho zranění. Máme zranění, do něhož jsme přišli do tohoto života a kvůli tomu, co jsme zažili v minulých životech, se nazývá Karmické zranění. Druhým je zranění, ke kterému dochází z důvodu naší rodinné podmíněnosti během naší výchovy, což je rodinné zranění. A třetí je to, co jsme zažili, což lze považovat za učené zranění.

Zní to docela bolestně, ale skončíme tím, že se více zraníme, když se snažíme ignorovat vše, co v sobě neseme. neradi ignoruje zranění; namísto toho se rád dostává přímo do tlustého místa, aby to nejen dokázal rozumět, ale co je důležitější, léčit ho. Přesto se to neděje, když opustíme naše okénka a předstíráme, že všechno je v pořádku.

Tento retrográdní proces začal v červnu. Přemýšlejte o tom, abyste se pokoušeli zapamatovat, co se děje za vás. Byl jste vyzván k tomu, abyste udělali něco jiného? Chcete-li vzít novou cestu? Začněte nový vztah? Ukončit vztah nebo práci, která vám již nebyla poskytována? Více než pravděpodobné, že jste nekonal a místo toho jste se zastavili, nehýbejte se vpřed, ale zůstáváte klidní nebo dokonce uvíznutí v jakékoliv situaci, se kterou jste se potýkali.

GIPHY

SOUVISEJÍCÍ: Co se tajně bojíte nejvíce, podle vašeho Znamení zvěrokruhu


Od června jsme podvědomě vykopali hlouběji do našeho zranění, nevěděli jsme jen to, co jsme do tohoto života přišli, ale také uznáváme to, co jsme v tomto životě získali


. To znamená, že jsme měli víc než pravděpodobné, že jsme v posledních několika měsících udělali nějaké těžké problémy opuštění, připoutanosti, sebeúcty a sebevědomí, sebehodnocení, nezávislosti a dokonce i příjemných chování lidí, které se v nás v posledních měsících objevují. nebylo to snadné, ale něco nás prosazovalo, skoro jako kdybychom mohli vidět světlo na konci tunelu, i když se stalo rozmazané z zdánlivě nekonečné řady zákrutů a obratů. Chiron se otočí přímo a je v Pisces, to znamená, že rok končíme na velmi odlišném místě, než jsme začali. Nejen, že jsme se dozvěděli o našem zranění, ale také jsme učinili kroky, abychom uzdravili vše, co jsme prošli. GIPHY

V některých případech můžeme zničit naše zranění, s prázdnou břidlicí, avšak ve skutečnosti nic z našeho vědomí nebo našich duší není skutečně vymazáno. Nemůžeme skutečně vyjasnit žádné zkušenosti a nerozdělovat žádné vazby, protože všechno, v němž se podílíme, se stává součástí toho, kdo jsme a osobou, kterou budeme.

Ale můžeme se z ní naučit, uvědomovat si naše spouštěče, nakonec změníme nejen to, jak se cítíme v jistých věcech, ale také, jak se k nim chováme kvůli nim.

Chiron, který se během prvního prosincového týdne obrátil přímo, nás žádá, abychom zničili naše zranění jednou provždy. Ukazuje nám zrcadlo našich nejvnitřnějších pocitů, že jsme uzdravili ty části sebe samy, o kterých jsme nikdy nepomysleli, a že po celou dobu jsme skutečně přišli mnohem víc, než jsme očekávali.

přes GIPHY

Někdy se zdá, že se nám dostáváme do určitých dějů, které nám nevidíme, nebo si uvědomíme, že už jsme. Tento okamžik nás žádá, abychom se posadili a uvědomili si, že to, kdo jsme, není tím, čím jsme se stali, že chyby, které jsme udělali v minulosti, nejsou určeny k opakování a že jsme se skutečně naučili ze všeho, co jsme

SOUVISEJÍCÍ: Můj horoskop mi řekl, že ignoruje můj milostný život - a já jsem poslouchala

Stali jsme se ti lepšími lidmi, o kterých jsme si snili stát, jsme si prostě nedali sebevědomí, pokud máme,

Někdy, když se obrátí planety nebo nastane významná událost měsíce, mohou změny trvat týden nebo měsíce, jako například v případě zatmění v srpnu, kdy jsme neviděli výsledky až do října . Ale tentokrát to je jiné, hlavně proto, že jsme skutečně změnili tento čas.

Od června jsme udělali tolik práce na uzdravení naší minulosti, při různých volbách a chtění stát se lidi, o kterých jsme věděli, že máme v nás. Takže když se tato kometa tentokrát otočí přímo, je to jen zvedání bran a říká nám, že jsme připraveni jít. A není to závod, není to ani maratón, ale spíše cesta bez konce. GIPHY Vždy se neustále pohybujeme vpřed, vždy se zlepšujeme a rosteme v nejlepších situacích, ale někdy se dostáváme v okamžiku, kdy jsme si skutečně uvědomili tyto změny, a Chiron se obrátí přímo je jedním z těch okamžiků.

Stejně jako v posledních několika týdnech letošního roku se bude vyměňovat spousta angažmá a odhodlání, a změny adres, jak se pohybujeme s těmi, které mají být součástí naší budoucnosti.

Není to tak, že se cítíme spěcháni, nebo že se nám nelíbí čas v lásce, ale když si uvědomíme, že jsme konečně uzdravil vše, co jsme prošli a jsme si vědomi toho, jak chceme vypadat jako náš život, chceme, aby to okamžitě začalo.

GIPHY

zelené světlo, aby se vpředu do naší budoucnosti.

Kate Rose je umělec, volná myslitelka, milenec, spisovatel, vášnivý jogín, učitel, trenér života, mentor, matka, pravidlo breaker a rebel. Věří, že to nejlepší přichází a čeká se s dechem, aby se ujistil, co se může stát.

20 Citace Dokážete, že se necháte unést, můžete změnit svůj život

Kliknutím zobrazíte (20 obrázků)


Tess Griman


Editor

Láska

Přečtěte si později
arrow