Jak Merkur v Retrograde ovlivňuje každý znamení znamení (protože ano, je to Baaaaack!)

Připravte se.Pokud se vše zdá hrozné ve vašem životě, ať už milujete horoskopy a věříte v předpovědi znamení zvěrokruhu nebo ne, můžete se ptát sami sebe, je to Merkur v retrográdním světě?

Máme špatné zprávy.

V našem životě jsou časy, kdy se všechno cítí jako chaotický nepořádek.

Rozbití mobilních telefonů. Bojujeme s našimi přítelemi. Letadla se zpozdí. Náš šéf se na nás zlobí bez jakéhokoli zjevného důvodu.

SOUVISEJÍCÍ: Merkur je opět v retrográdní a je to tak, jak se dostat přes to UNHARMED


Ty momenty "co jiného by se mohlo pokazit" obvykle zpravidla klesají v období, kdy Ortuť je v retrográdním stavu. Astrologové (a lidé, kteří hledají něco, na čem by mohli vinit svou sérii špatných dnů) věří, že čas může šíleně ovlivnit náš život v oblastech komunikace, jasného myšlení, cestování a pravdy.


Když tato planeta jde

zpět, to vše dělá. Data pro Merkuru v retrogradu v letošním roce jsou trochu složitá. Oficiální období začíná 3. prosince 2017 a pokračuje až do 22. prosince 2017 a může přicházet s mnoha dráždivými chaotickými okamžiky.

V podstatě se bude cítit, jako by vaše mysl nefungovala stejně dobře, jako obvykle

SOUVISEJÍCÍ: 13 Merkur v retrográdních pamětech ke sdílení během tohoto hrozného měsíce


Zatímco to by vás mohlo pokoušet skrýt se v díře, dokud neběží astrologická bouře, existují způsoby, jak to z retrográdního života .


Níže je to, co každý z znamení zvěrokruhu může očekávat od této rtuti retrográdní na planetě Panny a jak přežít, aniž byste zklamali svůj život.

ARIES (21. března - 19. dubna)

přes GIPHY

Je čas zpomalit to, Aries. Zatímco vaše znamení může být v náladě jít na plnou rychlost, přijetí příliš mnoho projektů, data večeří, pracovní úkoly a společenské výlety mohou způsobit zkrat.

Místo toho, abyste se řidiči snažili multitaskovat, použijte tyto několik týdnů jako čas zpomalit a zjednodušit. Uspořádejte svůj domov a svůj život a zjistěte, co chcete dělat priority, a co může být nyní položeno na zadní hořák. Důvěřuj mi, bude to hezké dýchat za změnu.

SOUVISEJÍCÍ: Co každý Znamení Znamení skutečně dělá, když říkají, že nemohou jít ven Tonight '

TAURUS (20. dubna - 20. května)


přes GIPHY

V poslední době se možná budete cítit jako jediná věc, která ve vašem životě je konstantní. Zatímco to může být vzrušující, je snadné se zachytit v nových a barevných věcech ve vašem vnějším světě a zapomenout se na soustředění.

Použijte tento retrográdní jako šanci jít hluboko a opravdu zpracovávat všechny emoce, které tyto změny přinesly . Mohli byste se oddávat nějakým samodestruktivním zvyklostem, které musíte potlačit. Podívejte se na terapeuta nebo si promluvte s někým, kdo vás dobře zná.

VZTAHUJÍCÍ: Tyto 6 zvěrokruhů jsou nejvíce emocionální

GEMINI (21. května - 20. června)


GIPHY

móda třást, Gemini. Tento retrográdní by vás mohl nechat pocit synchronizace s vaším vnitřním kruhem.

Spíše než vydělat a snažit se ujistit se, že se všichni drží, použijte tentokrát, abyste skutečně přemýšleli o těchto přátelstvích. Které z nich opravdu stojí za to, aby jste se snažili?

Je někdo, kdo vás přivedl nebo vás držel zpátky? Může to být výstup, který jste hledali, aby nechtěně umožnili komunikaci s touto osobou.

SOUVISEJÍCÍ: Kolik emočního psychopatu je, založený na jeho znamení zvěrokruhu

RACER (21. června - 22. července)


přes GIPHY

Tento retrográdní by mohl znamenat velkou změnu vaší kariéry. Zatímco to může nevyhnutelně vést k něčemu lepšímu nebo vhodnějšímu k vašim cílům, je tu možnost, že silnice by mohla být nerovná.

Připravte se na případné spiknutí spiknutí tím, že budete udržovat své věci v pořádku a budete mít ostražití z toho, že byste byli nepochopení. Ujistěte se, že nejlépe vyjadřujete co chcete.

SOUVISEJÍCÍ: 17 Šťastné pravdy z lásky a vztahů Odborníci

LEO (23. července - 22. srpna)


přes GIPHY

Všechny plány, které jste mohli učinit nebo jsou v procesu výroby může trvat déle, než se očekávalo. To neznamená, že se to nikdy nestane, Leo, ale vaše velké myšlenky potřebují ještě víc práce.

Udělejte si čas, abyste se zamysleli nad tím, co chcete, a určit další kroky, které musíte podniknout, abyste se tam dostali. Zapamatujte si: pomalé a ustálené zvítězí v závodě.

SOUVISEJÍCÍ: Messy People jsou v podstatě produktivní, imaginární geniové

VIRGO (23. srpna - 22.9.)


GIPHY

mít pocit, že jste se špatně rozhodli. Problémy s důvěrností a finančními prostředky vám mohou způsobit, že se cítíte tímto způsobem, ale nezaměřujte se.

Zjistěte, proč máte pocit, jakým způsobem děláte, a snažte se zajistit, aby vaše pocity nebyly vyřešeny z předchozí problém. Dávejte si trochu času, abyste dýchali a opravdu dáte situaci šanci, než odjedete.

SOUVISEJÍCÍ: Zvláštní způsob, jakým jste s penězi, založený na vašem znamení zvěrokruhu

LIBRA (23. září - 22. října) GIPHY


Vztah, ve kterém jsi, může být trochu dusivý. Zatímco možná budete toužit po svobodě, to neznamená, že byste se měli úplně dopřát. Dejte si navzájem nějaký prostor, který dýcháte, a pravděpodobně si uvědomíte, že to je vše, co potřebujete.

Je také čas, abyste se vyléčili ze všech starých ran, které se vynořují. Nezakládejte žádné špatné nálady pod koberec. Cítit své pocity a nechat je jít.

S VZTAHEM: Jak vaše tetování umístění říká o vaší osobnosti

SCORPIO (23. října - 21. listopadu)

přes GIPHY


Je čas se dostat do pohybu, Scorpio. Zatímco byste možná měli nejprve nějaké potíže, mohlo by to být doba, kdy najdete svou drážku, pokud jde o váš cvičební režim. Je to v pořádku, pokud se první nebo dva pokusy nezachytí, najdete cestu.

Pokud jste flexibilní s vaší rutinou, najdete úspěch.

SOUVISEJÍCÍ: 7 Ass Off Couch (a do tělocvičny)

SAGITTARIUS (22. listopadu - 21. prosince)

přes GIPHY


Drama královna, budete chtít sundat několik zářezů. Tato retrográdka nebude pro vás vhodná, pokud zůstanete v situacích, které se skutečně dostanou pod kůži.

Ujistěte se, že neděláte věci jen proto, abyste získali pozornost, protože se určitě vrátí zpět a budete vypadat špatně. Místo toho, abyste se zapojili do boje, ochlaďte a soustřeďte své dlouhodobé cíle.

SOUVISEJÍCÍ: 5 Znamení zvěrokruhu, které mají vždy problémy a dramu v jejich okolí (a proč)

CAPRICORN (22. prosince - 19. ledna)

přes GIPHY


toto období by mohlo změnit vaši životní situaci, Capricorn. Jděte s proudem a pokud vaše životní pocity chaotické a méně jako doma, použijte to jako příležitost najít nové místo.

Také byste opravdu mohli profitovat z přerušení sociálních médií během retrográdní.

DALŠÍ

AQUARIUS (20. ledna - 18. února)

přes GIPHY Existuje opravdu velká šance že se někdo z vaší minulosti vrátí. Zatímco by mohlo být lákavé vzpírat starý plamen, přemýšlejte o otevření těchto dveří dvakrát. Zvlášť, když tě ten člověk zanechal naposledy, když jsi mluvil.


Je to emocionální čas, takže se ujistěte, že se ochráníte. (9 února - 20. března)

přes GIPHY

Pokud jste v minulosti, nemusíte chránit vaše srdce jednáním, jako byste neměli jeden

přemýšlet o tom, že byste riskovali, ne. Tato retrográdní situace je zaměřena na plánování a další plánování, takže je třeba se vyhnout všemu, co se cítí jako hazard.

Tuto dobu také používejte, abyste byli opatrní při všech velkých nákupech nebo investicích. Stojí za to čekat.


SOUVISEJÍCÍ: Co je to Merkur v retrográdní přesně? 17 Fakty, data a tipy na přežití pro Mercury Retrograde 2017

22 Feministické AF Halloweenové kostýmy

Kliknutím zobrazíte (9 obrázků)

Foto: weheartit

Stefanie Leonel


Přispěvatel < > Přečtěte si později

arrow