Redakce Choice

Jak Merkur se pohybuje do střelec ovlivní váš život v příštích několika týdnech

abychom se osvobodili.

Během prvního listopadového týdne se Merkur přesune do Střelce. Merkur je planeta komunikace a bude se pohybovat do expanzivního Střelce, který podle astrologie nás bude inspirovat a tlačit k všem, abychom se vyjádřili a vyjádřili.

Často se zdá, že slyšíme pouze o Merkuru, často kvůli chaosu, ale protože tato planeta je zodpovědná za naši písemnou a ústní komunikaci, ve skutečnosti to má velký význam pro nás všechny.

Listopad je jedinečný měsíc pro nás všechny, protože je to na konci roku, takže jestli je to děláno vědomě nebo nevědomě, děláme již inventář a děláme plány na to, jak můžeme skončit letos, abychom mohli začít s dalším ohňostrojem.

Ale velkou částí toho je, jak si nejen vytváříme tyto plány naše mysl, ale také, jak jsme schopni s nimi komunikovat s ostatními v našich životech.

Věc se Střelcem je, že to opravdu není jedno, jestli to někdo má rád nebo ne. Nezáleží na tom, zda porušuje některá nebo dokonce všechna pravidla, a určitě se nestará o to, co má dělat. Sags se starají jen o jednu věc: pravdu a svobodu za každou cenu.

Někdy to není vždy krásné filozofické dědictví, které Sags přitahuje; spíše je to náhlé a někdy i bolestné. Věc, kterou Merkur přechází do Střelce, je, že osvětluje světlo o problémech, které byly v pracích po značné množství času.


SOUVISEJÍCÍ: Klady a zápory zamilované se střelcem


Střelec je vždy na poslání růst, povznášet a rozšiřovat svůj myšlenkový proces, život a vědomí. Pro ně neexistuje žádná taková věc. V tomto okamžiku v roce, než vstoupíme do sezóny Sag, všichni, bez ohledu na znamení zvěrokruhu, se dívají na to, do jaké míry jsme přišli za uplynulý rok.

přes GIPHY

Co pro tebe stále hraje který byl v loňském roce přítomen? Co nebylo vyřešeno? Co je to ještě stále, nedokončeno?

Jsou to otázky, které mnozí z nás najdou, když se Merkur přeměňuje na Střelec, což je opravdu krásná věc, protože bez ohledu na to, co tam najdeme, bude to naše pravda.

Někdy se zdá, že existuje rozdíl mezi skutečnou pravdou a naší vlastní osobní pravdou. Říci něco je pravda, je to jako srovnání s faktem, ale naše vlastní osobní pravda je naše, protože to je prostě to, jak cítíme nebo myslíme.

Nemusíme nikomu dokazovat naši pravdu, ani nemáme podpořit to nebo nabídnout důkazy, proč se cítíme tak. Naše pravda je právě z našeho důvodu; není to nikdo jiný

přes GIPHY

To je přesně to, co tento tranzit nás bude učit, protože jak se můžeme skutečně posunout dopředu, pokud nemůžeme rozpoznat naši pravdu od všech ostatních? Někdy existují fáze v našich životech, kde jsme se chtěli spojit, abychom se vyhnuli chaosu nebo poruchám, a přesto existují i ​​jiné, kde se právě ty volby, které jsme udělaly včera, nyní cítí, jako by nás dusily tím, co jsme si mysleli, že chceme.

Někdy jsou největší chyby, které uděláme, když budeme mít na sebe pravdu někoho jiného. Děláme to nejčastěji proto, že si nedáváme čas na to, abychom se naučili své vlastní, nebo my máme jiné, aby se na nás naložili tak divoce, že cítíme, že neexistuje jiná volba.


SOUVISEJÍCÍ: Podle vašeho znamení zvěrokruhu


Ale právě tam přijde Střelec. Přemýšlejte o tomto znamení jako o válečníkovi nezávislosti a pravdy; trailblazer, který najde způsob, jakmile jim bylo řečeno, že neexistuje. Problém je v tom, že někdy, když se Merkur přesune do Střelce, taktak a záliby vystupují z příslovečného okna. Pravda se stává konečným cílem, a to znamená, že jsou povinni být ti, kteří ji nechtějí slyšet.

Jediným negativním aspektem tohoto průjezdu je, že Střelec už opravdu nezajímá. Nejedná se o to, že tento planetární aspekt je o tom, že ubližuje jiným lidem, ale spíše zastaví nás ubližování. Nemůžeme žít v naší pravdě a učinit každého šťastným bez ohledu na to, kolik si přejeme, abychom mohli, a zatímco Sag nemá v úmyslu ublížit pocity, nemůže to již dál popřít.

přes GIPHY

Pro mnohé z nás jsme viděli největší aspekt této hry v našich osobních vztazích, včetně rodinného a romantického partnerství. Pokud jsme cítili tlak žít podle pravdy ostatních, může to nakonec způsobit, že dosáhneme bodu varu, kde není nic co dělat, než jednoduše začít žít.

Během tohoto tranzitu jsou vztahy, které nejsou vyrovnané slabý základ může skončit, neboť jeden nebo oba lidé rozhodnou, že jejich pravda je vezme do nového směru. To může také znamenat diskuse nebo argumenty s rodinnými příslušníky, kteří očekávají, že někdy jedeme určitým způsobem, jen abychom byli zklamáni, když zjistí, že jsme vlastně našimi lidmi.

GIPHY

Šokující není? Jen proto, že se mnozí z nás již poučili, neznamená to, že ještě nemusíme skutečně realizovat to, co to znamená pro každého z nás v našem každodenním životě. Nejedná se o to, že neposkytneme f * ck; jde o zrychlení a převzetí kormidla našich životů.

Nikdo jiný není vedoucí hvězdou našich životů, ale nás; někdy musíme být připomenout.

Tam jsou vždy největší šoky, když vyšla pravda nejprve, nebo když jsme se dostali do různých rolí nebo směrů. Ale jediná věc, která je zaručena, je to, že se život stále pohybuje a nakonec se zdá, že to, co se zdá nepředstavitelné, stane normou.

Je to jen vědět, co je naše pravda, abychom mohli vytvořit vlastní verzi normálu, i když to vypadá bláznivě


Kate Rose je umělec, volná myslitelka, milenec, spisovatel, vášnivý jogín, učitel, trenér života, mentor, matka


SOUVISEJÍCÍ: Oops Zodiac's All Wrong - Zjistěte svůj pravý astrologický znamení! , pravidlo pro přerušení a rebel. Ona opravdu věří, že nejlepší je ještě přijít a čeká, se zakončeným dechem, vidět, co to může držet.

12 Úžasné Zodiac tetování budete chtít okamžitě kopírovat

Klikněte pro zobrazení (12 obrázků) Foto: Pinterest Emily Blackwood Editor Self Číst později
arrow