Jak Feng Shui svůj život pozvat lásku

Vytvořte místo pro váš život pro lásku.

Před několika měsíci se můj přítel začal stěžovat na můj byt. Jeho seznam šel takto: Můj prostor chyběl jídelní prostor (zřejmě není gauč ideální volbou pro posezení na krk na krk); Nevlastnil jsem konferenční stolek (nebo nějaké postranní stoly), na kterém by mohl umístit nápoj, talíř nebo předmět, a tok mého bytu byl všechno špatný. Jak se ukázalo, můj malý, minimalistický byt v Brooklynu byl navržen s jediným člověkem na mysli: já. Kde měl jíst? Nebo sedněte do práce? Nebo položte jeho věci? Kde bylo pro něj prostor?

Odpověď je jednoduchá. Nebylo to. A tak jsem se musel přizpůsobit. Musel jsem ho vejít do svého bytu a navíc do mého života - život, který jsem nevědomky navrhl pro jednu osobu, ne pro partnera.

Změnil jsem svůj nábytek. Koupil jsem si stůl na bistro a tanečníky. Dokonce jsem si koupil televizi (nákup, který bych si nikdy nedokázal představit), protože rád vidí filmy o víkendu. Upravil jsem svůj prostor nejen proto, abych ho uklidnil, ale proto, že je důležité položit si otázku, co se týká našeho osobního prostoru: Je to příjemné pro jiné lidi, nebo jsme založili naše domovy takovým způsobem, jedna osoba (s jedním nočním stolkem, pracovním prostorem pro jeden nebo prostorem pro jednu zásuvku)? Existuje nějaký fyzický prostor pro někoho, kdo vstoupí do našeho života, nebo je tam docela doslova žádný prostor pro partnera?


SOUVISEJÍCÍ: 25 Známky Jsi skutečně, opravdu, konečně připravený na vztah


Myšlenka feng shui, což je systém pro uspořádání našeho prostředí, aby se zohledňoval energii, tok a rovnováha prvků, přesahuje rámec toho, jak jsme si založili naše domovy nebo zda orientujeme naše lůžka na dveře nebo ne. Myšlenka účtování našeho fyzického prostoru jako prostředku ke zlepšení své energie (a naopak, naše energie) a dokonce i jako nástroj pro projev lásky či hojnosti, mě přemýšlí o jiných oblastech nebo prostorech v našem životě, které můžeme posoudit, jako jsou naše plány, naše rodinné a platonické vztahy, stejně jako to, zda jsme vykreslili emoční prostor tím, že jsme se zbavili minulosti.

Když se zamyslíme nad tím, zda existuje prostor pro partnera (bez ohledu na to, zda máme jednu v tuto chvíli), můžeme se zeptat, zda existuje prostor pro vstup partnera, a doufejme, že se bude držet. Často toužíme po partnerovi, ale když se objeví, jednáme se, jako by nám bránily svobodu nebo byly náročné, když ráno žádají o šálek čaje a máme skříň plnou tmavé kávy. Jeden z důvodů, proč bychom nemuseli mít nebo neměli v našich životech lásku, je to, že si to nemyslíme natolik, aby nám to dali prostor.

Takže jak můžeme feng shui, nejen naše fyzické prostředí, ale náš život, za účelem přijetí v lásce? Nejprve musíme posoudit, kde potřebujeme vytvořit prostor pro romantiku.

Zde jsou oblasti:

Náš domov:

přes GIPHY

 • By byl partner příjemný? Je to čisté a příjemné? Existuje prostor pro své věci?
 • Existuje rovnováha mužských a ženských energií? Nebo je náš obytný prostor fuschia-barevný s třpytivými akcenty a krajky záclony?
 • Je to povznášející, nebo je naplněn smutnými obrazy a melancholické obrazy solitérních postav?

Chceme obklopit sami sebe obrazy věcí a lidí doufáme, že přivítáme do našeho života, protože naše podvědomí se neustále vychylují na našem okolí.


S VZTAZÍM: 7 Feng Shui Tipy, které budete milovat úplně Zen Boudoir


Náš emotivní prostor:

 • Jsme držení se do minulosti tím, že drží fotky a jiné sentimentální objekty exes kolem? Jednou jsem narazil na někoho, kdo držel rámovanou fotografii sebe s jeho bývalou přítelkyní a skupinou svých přátel na svém plášti. Pokaždé, když jsem šla do jeho domu, připomněla jsem, že namísto oslavování našeho vztahu byla jeho minulost stále přítomná v jeho okolí. Jeho fyzický prostor nebyl odrazem jeho současného romantického života a fotografie mi slouží jako připomínka na jeho dlouholetý vztah, který nechtěl opustit.
 • Odráží to život, který doufáte, a energii, kterou doufáte, že se bude kultivovat? Je to inspirativní?
 • Odráží to, kdo jsme dnes nebo kdo jsme byli v minulosti?

Náš plán:

přes GIPHY

 • Máme dosud čas? partnera, aby se vešel do našeho rušného plánu?
 • Pokud nemáme čas na partnera, co bychom si museli nechat jít nebo posunout v našem plánu, abychom si udělali čas?
 • Naše další vztahy:

Jak můžeme náš partner cítit vítaný, když trávíme čas s ostatními lidmi?

 • Můžeme se vyhnout našemu způsobu, jak zajistit, aby se náš partner cítil pohodlně kolem našich přátel nebo spolupracovníků? Například nám náš nejlepší přítel snooty mluví k nám v tajných kódových slovech a sdílí soukromé vtipy, nebo je prostor pro další stranu, aby se připojil? Nebo pokud máme děti z předchozího romantického partnera, přemýšleli jsme o tom, jak můžeme provést úpravu přijetí někoho nového do našich životů?
 • Jak může náš partner zapadnout do dalších vztahů, které máme s přáteli a rodinou?
 • Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa. Náš fyzický prostor odráží to, kde jsme emocionálně, a můžeme se podívat na náš fyzický prostor, stejně jako prostor, který máme emocionálně a v našem plánu, jako nástroj pro zjišťování, zda jsme v lásce opravdu přátelští. Můžeme aktivně kultivovat prostor v našich životech, abychom se ujistili, že jsme připraveni a přivítat romantického partnera, protože se může jen ukázat (a držet se), když se cítí uvítáni - fyzicky, emocionálně a jinak. : 5 způsoby Dobrý mužský "držet prostor" pro ženy, které milují

Jessie Leon píše o myslitelném životě, vztazích a duchu

na


Rebel Hippie Soul. Sledujte ji na Instagram. Tento článek byl původně publikován v katalogu myšlenky. Přetištěno s autorským povolením

arrow