Jak pomoci někoho, koho milujete, prostřednictvím jejich deprese

"Deprese" - deset dopisů, tři slabiky a jedno žijící peklo, které nikdo nedokáže pochopit. Je to chemický a duševní smutek, který jí duši, takže člověk se cítí izolovaně a osamoceně.

Spojte to s úzkostí a spoustou dalších problémů duševního zdraví a může být ještě těžší pokračovat každý den. Pokud máte dostatek štěstí, že netrpíte depresí nebo úzkostí, může to také způsobit zmatek vašich vztahů. Máte-li kamaráda, člena rodiny nebo partnera, který byl diagnostikován depresí, musíte být opatrní, jak se k němu blížíte.

SOUVISEJÍCÍ: Výkonné fotky lidí, kteří uvažují o sebevraždě Dokázat, že deprese nemá tvář

Musíte mít na paměti, že máte na starosti víc než jenom člověk, ale démony, které je pronásledují. S tak velkým utrpením již v životě svého milovaného člověka, nechcete se k tomu přidávat.


Je důležité, abyste byli tam pro ty, které milujete, když bojují s něčím, co nemusíte vidět. je to pár věcí, které můžete udělat, abyste se ujistili, že se vaše milované cíti pečlivě a podporují.


S VZTAHUJÍCÍM: 10 Věcí, které byste měli říci někomu s duševními problémy

Chcete-li pomoci tomu, několik tipů, které budete následovat.

1. Zjistěte, jak se deprese dotýká osoby


prostřednictvím GIPHY


Pokud jste nikdy nezažili depresi, je důležité, abyste udělali další nejlepší věc: přečtěte si o tom. Bez správného pochopení toho, jak je oslabení deprese nepořádku, jste povinni nesprávně interpretovat a dokonce podrývat pocity druhé osoby.


Pochopením příčin depresivních symptomů budete lépe zvládat zákruty a závratě deprese a dokonce je dokonce zastavit.

Ve věku informací existují miliardy zdrojů deprese. Množství však není stejné jako množství. Ujistěte se, že najdete spolehlivé webové stránky o duševním zdraví, které jsou profesionální a snadno srozumitelné.

Koneckonců, nechcete přetížit váš mozek tolik klinickým žargonem, který se rovná DSM-V. Čtení těchto článků by vás mělo inspirovat, nemělo by vás přemoci.

S VZTAHUJÍCÍM: 3 nejlepší (a nejhorší) věci, které říkají někomu s depresí

2. Komunikujte se svým blízkým, ale pochopte, že je těžké vás slyšet.

GIPHY


Každou lidskou bytost, se kterou se setkáte, je jako zkoumání jiného světa. Každá osoba má své vlastní rány, nepřátele a chování. Z tohoto důvodu každá osoba reaguje odlišně na různé typy podpory.


Když se setkáte s epizodami deprese, někteří se raději rozptýlí s dobrou relací s Netflixem nebo s maloobchodní terapií, zatímco jiní mohou chtít mluvit o svých myšlenkách a pocátech přátelé a rodinu

Komunikujte se svým blízkým a zjistěte, jakou podporu najdou nejvíce pohodlí. Nikdy se nebojte se zeptat, co můžete udělat, abyste se cítili lépe.

Časem se dozvíte, co dělá nebo se rozbije pohodlí ve vaší blízké, což z vás dělá mistra.

Psychoterapeut Caitlin Cantor říká: "Vy a váš partner se můžete naučit novému jazyku, který vám pomůže komunikovat způsobem, který vás cítí slyšen a potvrzený a současně podporujete blízkost . "

SOUVISEJÍCÍ: 10 Bezpečné a zdravé způsoby léčby deprese ... BEZ použití medu

3. Buďte soucitní, ale uvědomte si, že jsou v temném prostoru

přes GIPHY


Pokud jste nikdy netrpěli duševní poruchou, je snadné zapomenout, že poruchy jako deprese ovlivňují chování jednotlivce.Z tohoto důvodu musíte být vždy vnímáni přítomnosti deprese v myšlenkách a činnostech svého blízkého. Dokonce i v případě, že se rozhazují nebo vzlykají, neodpovídají na špatné chování se špatným chováním.


Buďte větší a lepší člověk tím, že vždy projeví sympatie, empatii a soucitu.

Ačkoli to může být obtížné vypořádat se nebo rozpoznat symptomy deprese u vašeho blízkého, představte si, jak těžké musí být žít s depresí samotnou. Vyžaduje tolik síly a odvahy žít s takovým ochromujícím onemocněním a rozhodne se, že i nadále pokračuje.

Cantor říká: "Nezapomeňte, že váš partner má onemocnění. "

SOUVISEJÍCÍ: 9 jemné příznaky deprese (že jsem byl příliš depresivní, abych si všiml)

4. Nastavení emočních hranic pomáhá.

GIPHY

I když je důležité poskytnout mu pohodu a podporu, musíte se o sebe postarat. Nejste službou horké linky, takže nemůžete vždy k dispozici pro ně 24 / 7.


Informujte je brzy, že když máte rádi a starají se o ně, máte také další priority. Jako náhražku za vaši nepřítomnost poskytněte jim služby, které mohou používat, když jsou ve špatném stavu.


Pokud však vaše blízké prostě hledá chatovat s jiným jedincem a dostane radu,

7 šálků čaje

a

Žádáním Jude

jsou skvělé webové stránky pro méně než naléhavé problémy. 5. Buďte pozitivní i přesto, že existují věci, které zůstávají nejasné. přes GIPHY Když se setkáte s depresivní milovanou osobou, je důležité, abyste zůstali pozitivní a povzbuzující pro vás. přiveďte déšť, ujistěte se, že vybíráte stříbrnou podšívku. Připomeň jim, jak krásná a krásná osoba jsou a jak krásný a nádherný svět žijí. Buď jejich průvodcem, který jim pomáhá nalézt radost v tomto životě. To nejen pomůže vaší milované osobě, ale pomůže vám při rekvalifikaci mozku, abyste našli dobro ve všem.


Cantor říká: "Záměrně se zaměřit na kladné atributy vašeho partnera je jedním ze způsobů, jak se ve vašem vztahu podpořit."

Udržování vztahu s někým diagnostikovaným depresí nebo úzkostí není nikdy snadné. Ale pokud jde o opravdovou lásku, neexistuje žádná překážka, která by nebyla překonána.

Dokud se vy a váš milovaný zůstanou oddaní k sobě a lásce, kterou sdílíte, nikdo nebo věc nemůže mezi vámi přicházet.

Síly soucitu, lásky a věrnosti jsou některé z nejvíce podceňovaných sil na této planetě. Nikdy nezapomínejte sdělit svému blízkému a sobě toto: Pokud je to možné, je vše možné.

Cantor uzavírá: "Ale učení, jak se spojit v našich rozdílech s ostatními a učit se spojit s naší bolestí a bolestem našeho partnera, je Důležitá, protože tyto prvky existují ve všech vztazích. "

SOUVISEJÍCÍ: 10 Bolestné pravdy Depresivní lidé nikdy neříkají o

Pokud vy nebo někdo, koho víte, uvažuje o sebevraždě, národní preventivní lifeline a textová krize jsou cennými zdroji, (9 obrázků)

Foto: weheartit

PopSugar

Partner


Self


Přečtěte si Později

arrow