Jak se neztrácejí ve vztahu

Ale počkejte, jak se vaše fantazie rozrůstá, jak si všimnete, že takový hnusný hlas ve vaší hlavě a že vzrušení dává přednost strachu a pochybnostem.

Uvědomujete si a slyšíte sami sebe, když říkáte, že jste měli tento pocit dříve a pamatujete si to byli jste zklamaní a zranění, vážně zraněni! Ten malý hlas uvnitř vás začne zesílit a hlasitěji vám připomínat špatné věci, které se staly poslední dobou, kdy jste se cítili tak nadšeni. Tvoje hlídka stoupá nahoru a dolů je tvoje vzrušení a nadšení.

Tak jak se dostaneš a zůstáváš vzrušen nad možnou láskou svého života a neztrati se v procesu?

Věřím, že ženy se nestrati ve vztahu, stejně jako dávají! Když jsou ženy vzrušeny o možnostech lásky, opravdové lásky, druhu, o které snila, že mají tendenci k tomu, aby se nadále dali o sobě a ohrozily své hranice v nadějích lásky.

Mnohokrát to chceme zoufale dělat to funguje, možná zčásti proto, že cítíme elektrickou chemii, nebo si myslíme, že by tento muž mohl být ideálním otcem pro mé děti, kompromisujeme naše hranice.

Zde jsou dvě důležité věci, které si musíte být vědomi, abyste se ujistili neztrácejte jiskru, aniž byste se ztráceli.

# 1

Pochopte, že láska a dávání nejsou stejné jako dávání. Vědět, co potřebujete a chcete ve vztahu, a to, co jste ochotni udělat a dát si sám, je prvním krokem.

Je důležité, abyste věděli, co vás udrží, že vás oživuje ve všech oblastech vašeho život se svým partnerem není jen jedna oblast jako v sexu nebo jeho schopnost poskytovat pro vás. Mnoho žen se zde dovoluje kompromitovat, protože mají pocit, že jsou dostatečně spokojeni, a pak se dávají sobě, aby se snažili udržet člověka zájem, aby se zamiloval. Toto není nikdy dobrý recept. # 2

Věřte ve své schopnosti rozhodovat správně. Pokud nemáte pocit, že můžete věřit sobě, nikdy nemůžete cítit, že člověku můžete věřit. Vaše pochybnosti jsou vaše #! Nepřítel! Musíš tě znát! Musíte znát a milovat sebe natolik, abyste pochopili, že nejste stejná osoba, která udělala minulé chyby. Tolikrát si myslíme TEĎ, jako bychom byli naše staré já se svými starými schopnostmi a omezeními. Naučili jste se v životě mnoho lekcí. Nejste to stejné úctyhodné děvčátko, které jste se vrátil, když jste byl 19.


Musíte být schopni se spoléhat na sebe a mít hranice, abyste měli milující vztah, o němž sníte. Příště, kdy vaše srdce zpívá a dostanete to vzrušený pocit v žaludku, můžete věřit, že můžete jít na to! Užijte si to a buďte připraveni na všechno, co vám přichází, protože vám může věřit! Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak důvěřovat sobě a vytvářet efektivní hranice, které vám umožňují být ještě úžasnější, www.FindLastingLoveNow.com


Neváhejte a pošlete mi e-mailem kdykoli na adrese: [email protected]
arrow