Jak váš astrologický 12. dům odhaluje minulé životy každého znamení zvěrokruhu

Astrologie je poměrně přesná věda, ale nemůže nám to říci každý jednotlivé podrobnosti o vašem životě, o svých pocátech nebo o vaší budoucnosti. Jedna věc, kterou může

dělat, je hodně o minulém životě každého znamení zvěrokruhu a o tom, o čem byste se měl soustředit v tomto. Znamení Slunce je samozřejmě důležité, ale mnoho lidí si neuvědomuje, že všech dvanáct znamení zvěrokruhu hraje roli v každodenním astrologickém make-upu. Narozeniny jsou rozděleny do dvanácti segmentů nazývaných "domy". Každý dům je ovládán alespoň jedním z znamení zvěrokruhu a energie tohoto znamení ovlivňují konkrétní oblast života spojenou s tímto domem. Například 4. dům popisuje domov a rodinný život, zatímco 9. dům odhaluje, jak přistupují k dobrodružství a světovému průzkumu.

Vzhledem k tomu, že domy mění označení každých pár hodin, mohou mít dva lidé se stejnými narozeninami velmi různé grafy.

Graf zobrazuje hodně o celoživotních výzvách člověka - opakujících se vzorcích chování a negativních osobnostních rysech, z nichž prostě zřejmě nevyrůstá. Někdy tyto rysy mají smysl vzhledem k jejich výchovným a planetárním aspektům, ale častěji se zdá, že nemají žádnou souvislost s životním postavením někoho: neustálý iracionální hněv, když není nic špatného, ​​zvyk krást, i když to nepotřebujeme, nebo tendenci příliš důvěřovat, i když víme, že to bude bolet.

To je, když se astrolog změní na 12. dům. Astrologický 12. segment domu je spojen s energií a karmickou nerovnováhou, kterou stále přenášíme z předchozích životů.

Pokud má někdo v tomto segmentu spoustu planet (zvláště pokud je zde Slunce nebo Měsíc), to obvykle znamená, že nebyli schopni vyřešit některé důležité problémy v předchozí inkarnaci. Zdá se, že jejich opakující se problémy nemají žádnou souvislost s jejich současnou situací, protože jejich duše se stále ještě zabývá vážnými duchovními ranami.

SOUVISEJÍCÍ: Znamení zvěrokruhu, které jsou staré duše (a ty, které nejsou)

Protože astrologický 12. dům má co do činění s problémy a problémy, znamení tohoto segmentu má sklon vyjadřovat své negativní črty častěji než pozitivní.


Ale já jsem hodil spoustu grafů, které ukazují mnoho pozitivních aspektů pro 12. Domovní planety. Ne každý byl strašný nebo mizerný ve svém minulém životě - někteří lidé tentokrát jen cestují světlem a těší se dobře zasloužené karmické dovolené! Záleží na astrologovi a na klientovi, aby zjistil, co "se cítí správně" při zkoumání 12. domu.


Zde je seznam všech negativních aspektů každého znamení a jak by se mohli vyčíst ve vašem vlastním minulém životě. Použijte jej jako vodítko nebo meditační zaměření, když se soustředíte na vaši karmickou energii. Vaše duše si pamatuje, co se stalo ve své vlastní dlouhé historii, a informace jsou tam, když jste otevřený k jejímu přijetí.

ARIES

Solitérní, rebelní, válčící. Neschopnost uspokojit se s jinými lidmi vytváří obtěžování a oběti.

SOUVISEJÍCÍ: Charakteristiky znaku Aries Horoskopu, který vytváří astrologickou kosatku BOSS

TAURUS


Stálý, materialistický, nadměrně ochranný. Nebezpečnost a chamtivost přinášejí příliš velké zaměření na bohatství a nedostatek vztahů.


SOUVISEJÍCÍ: 12 Memy, které dokonale sumarizují, co je to být Taurus Žena

GEMINI


Letecký, neupřímný, nečestný.


SOUVISEJÍCÍ: 6 důvodů Gemini je nejlepším přítelem, o kterém jste nikdy nevěděli POTŘEBA

RAKOVINA


Neutrální, pasivní agresivní, neurotický. Nepohodlné rodinné prostředí, zejména v mateřství.


SOUVISEJÍCÍ: 5 Brutální Pravdy o lásce k rakovině, jak napsal jeden

LEO


Sobecký, egoistický, nadměrný. Někdo dostal příliš mnoho pozornosti, nebo ne dost, takže teď vystupují a nemůžou se dobře spojit s ostatními.


SOUVISEJÍCÍ: Průvodce kompatibilitou Ultimate Leo: Porozumění lásce a vztahům

VIRGO


Obsessive, critical , pesimistický. Řídit problémy dělat to těžké získat zvládnout věci a dělat pokrok.


S tím souvisí: To je to, co je opravdu ráda mít sex s pannou

LIBRA


Plytké, nerozhodný, odklad. [


] SOUVISEJÍCÍ: 9 Citace, které dokazují, že Libras prostě chce (a zaslouží) být milován

SCORPIO


tajný, kontrolní, sadistický. Potřebuje zůstat skryté, ovládání nebo ovládání, možná sexuální deviace.


SOUVISEJÍCÍ: 16 Citáty, které dokazují, že Štír ženy jsou QUEENS Sass

SAGITTARIUS


Nespolehlivý, denní, bezcílný. >


SOUVISEJÍCÍ: 20 Pravdy o ženách Ženy, které potřebujete vědět

CAPRICORN


Nepružné, náročné, příliš závažné. Pevná přilnavost k plánu, tak zaměřená na cíl, který je zapomenut na každodenní potěšení.


SOUVISEJÍCÍ: 7 Brutální pravdy o milování Kozoroha, jak je napsáno jedním

AQUARIUS


Unemotional, matoucí, chaotický. Obtížnost, která se vztahuje na někoho, nebo se vejde do skupiny.


S VZTAHUJÍCÍM: 10 Sultry Sex Quotes Zaručuje Zapnutí Žena Vodnář

PISCES


Delusional, citově křehký, lstivý. Nelze pochopit skutečný svět, příliš závisí na systému emocionální podpory.


SOUVISEJÍCÍ: 5 důvodů Pisces Lidé jsou nejvíce NEDOSTATEKOVÝ Značka k pochopení

Trudi Mentior vyrostl v Great Falls v Montaně, kde ona strávila své formativní roky a přemýšlela, co přesně může být za obrovskými pláněmi, na druhé straně těch vzdálených hor. Nyní žije ve Vancouveru, ve Washingtonu, se svým manželem, třemi kočkami a hnědou hyacintovou papouškou (která miluje vyděsit kočky).


12 Amazing Zodiac Tattoos, které si budete chtít okamžitě zkopírovat


12 obrázků)

Foto: Pinterest

Emily Blackwood Editor Self
arrow