Já nechám svého otce oblékat mě za týden a zjistí, otec neví, co je nejlepší

Otec opravdu ví nejlépe?

Cestoval jsem po celém světě tři roky a nyní žiji doma, s otcem, ve svém suterénu. Ano, je to typický tisícletý scénář, že se vrátím domů, abych čelil hromadě vysokoškolských dluhů, zatímco jsem se umístil v nejsmutnější části domu tátu otce, dokud mi to nevyplácí dost, abych se zase vydal.

Ale není to tak špatné a Vlastně se mi líbí moje nastavení. Chyběl jsem s ním hodně času při cestách, takže jsem si myslel, že to, že jsem ho nechal do svého života a šatníku, by byl zábavný nápad. Zatímco netušil, že je to teplé a rozmačkané při jeho příležitosti vybírat si oblečení, cítím se, že se mu to alespoň trochu líbilo.

Musím říci, má táta má své vlastní "Styl", který se skládá z džínů, mokasínských mokasínů a triček, které odtáhne rukávy (to znamená, že má dokonce i košili). Takže jsem se docela zajímal o to, jaký výběr oblečení by

První den jsem se zeptal svého otce, aby mě šel za běžný den bez závazků. Vrhl se do mého skříně a začal se klouzat kolem závěsů. Vytáhl opálený, knoflíkový knoflík, zakrytý květinovými výtisky. Je to jeden z mých oblíbených oblečení a ten, který jsem koupil z vinobraní v Melbourne, Austrálie.

Proč si to vybral? No, protože si myslel, že to vypadá "pohodlně" a "lehce."

Zatímco to držel, podíval se na něj s zmateným výrazem. "Je to přední nebo zadní?" Zeptal se. Jsem si jistý, že si ani neuvědomil, že je to romper.

Celkově je to oblečení, které nosím po celou dobu, protože je super-roztomilé, snadné a pohodlné! Dobrá práce, tati.

Den 2: Šaty pro mě strana

Byla to doba na večírku a doufal jsem, že můj táta vybral něco, co bych se necítila úplně rozpaky. Jako obvykle jde o nejjednodušší volbu v šatně si vybral dlouhé pruhované šaty s vestavěnou špičkou bez rukávů. Byla to ruka-dolů od mé sestry a nebyla lichotivé na mém bláznivém břicho u všech!

Pokusil se o to obléknout.

"Máte bílý svetr?" zeptal se. Ne, to ne.

"Máte nějaké klobouky?" Zeptal jsem se, že jsem měl jeden klobouk a prošel skrz můj šatník, abych vytáhl černý turban, který jsem koupil z Číny . Podíval se na to a řekl: "Nemůžu si představit, že klobouk s ničím ... No, myslím, že tento klobouk bude fungovat, protože je to všechno, co máte."

Klobouk byl vlastně jediný, co se mi líbilo výběr oblečení. Jakmile skončila večírek, vzal jsem si šaty a daroval mi to - můj bláznivý břicho zůstal skrytý odtud venku.

Den 3: Oblékni mě za práci

Pustit můj otec, aby mě šel za práci, mohl být katastrofální, ale dovolil jsem tomu, aby se tak stalo. Nyní se seznámil s mým šatníkem a začal procházet věšáky a nechal mě vědět, "dneska se cítím modré džíny."

Bohužel pro něj nemám jediný pár modrých džínů, vyskočil z Kohlových pár hubených černých džín. Když jsem hledal špičku, našel mé olivově zelené tričko s dlouhým rukávem, které jsem si koupil v obchodě, který si ani nezapomenu na jméno.

"Mohl bys to nosit?" Zeptal se. > "Ne," odpověděl jsem.

"Tak proč to máte ve svém šatníku?" Mumlal.

Řekl jsem mu, že bych samozřejmě nosil košili samostatně, ale ne s džíny. Když jsem se podíval do zrcadla, začal jsem si uvědomovat, že jsem tohle oblečení už dříve nosil. Byla to taková neohrabaná nálada, kterou jsem nosil pěší turistiku, nebo nejnedávnji pod mými sněhovou kalhotou a sako na výcviku na sáňkování psů

Celkově byl výstroj neohrabaný a neohrabaný, nebylo to něco, co jsem se cítil pohodlně na sobě.

Den 4: Šaty pro mě A Date

Byla to noc a neměla jsem čas čekat, pro velkou událost.

"Máte rovnou bundou?" zeptal se. Je to opravdu zábavný chlap.

Začal hledět skrz můj skříň a zeptal se: "Je to všechno oblečení, které máte?" Začal se ponořit hlouběji do části svého přítele ze skříně, zjevně si neuvědomil rozdíl ve velikosti, barvě a rodičovský žánr.

Přesměroval jsem ho a on začal šílené hledání v mé věci, přísahal, že viděl nějakou "věc", kterou bych mohl zakrýt přes ramena. On si myslel, že se zblázní a pak vytáhne drobné koberečky. Uvědomuje si, že to neudělo s plynulými květinovými šaty, které si vybral, dal si ji zpátky a podal mi šaty, trochu poražen. Dostal jsem tyto šaty jako ruku od mého kamaráda a jen jsem ho jednou nosil na pohřbu. Šaty byly roztomilé, ale nemyslím si, že bych je někdy nosila na rande. Pěkný pokus, tati.

Den 5: Šaty pro mě Koncert

Poté, co jsem našel v zásobníku několik párů letních šatů, dal jsem svému otci více možností, jak si vybrat moje koncertní oblečení. Dostal mi jeanové šortky jednou dobrou, ale pak řekl: "No, chtěl jsem si vybrat džíny, ale ty jean krátké šortky jsou příliš krátké." Není překvapení.

Nakonec se usadil na dlouhé černé sukni od H & M polka dot plodiny a svetr z Forever21. Když jsem se ho zeptal, proč si zvolil sukni, jeho odpověď zní: "Vybrala jsem si dlouhou sukni, protože vypadá jako něco, co byste nosili na Woodstock, což je koncert." (Ano, já vím, díky.)

Vlastně se mi to líbilo, protože to bylo roztomilé a pohodlné, ale pravděpodobně to nebyla moje první volba na koncert.

Den 6: Oblékni se za prohlídku města

Strávil jsem den (nejbližší město k mému rodnému městu) a požádal mého otce, aby našel pro mě dobrý oblek.

Vytáhl z šatníku modré, květinově-vytištěné šaty, které jsem vlastně nosil po celou dobu. Byla to ruka-down-down od přítele (vlastně ten stejný přítel, který mi dal květinové šaty, které jsem nosil ve dne v noci) a řekl: "To právě vyskočilo na mě ... Jdu na

Annie Hall vypadá

. Vždy nosila skvělé věci. Chtěli byste to. "

Líbí se mi, i když stále nevím, kdo je Annie Hall. Oh, a ačkoli on vyjádřil, že on nenáviděl můj turban klobouk, on se stále rozhodl to jako hlavní příslušenství pro moje vyhlídkové outfit.

Den 7: oblékat mě za chodit do třídy

Poslední den vyžadoval můj táta vybrat můj oblečení pro třídu. Zdálo se, že má nějakou vizi. " Hledám knoflíky a džínsy. "

Ukázal jsem jej směrem ke košili, který odpovídal jeho popisu, ale když to bylo do džín , všechno, co jsem měl, byly černé štíhle džíny z pracovního oblečení. " To je, že potřebujeme džíny, "řekl.

Na poslední chvíli si položil oči na hnědé kalhoty Capri a ale místo toho je našli. "Podívejme se, jak vypadá ten špinavý blázen," řekl. Tohle špatné bradavice? Vypadalo ... hodně špatně. Celý oblek se opravdu neodpovídal a celkově byl neohrožený. "A" pro úsilí, i když. Nechal jsem můj táta šaty mě na týden a nebylo to tak špatné. Když se podívám zpět na jeho výbavy, nejsem překvapený, jak mírní a konzervativní oni skončili.

Talk About Oversle There! (9 obrázků)

Foto: Fotografie PR

Amy Sciarretto

Blogger

Buzz

Čtěte později

arrow