Pokud milujete svou dceru, ujistěte se, že zná tyto 7 neopomenutelné věci

Potřebuje vědět, že udělá chyby (a že chyby jsou v pořádku). moje boty a krást mou řasenku, v poslední době. Ačkoli to je jako včera jsem hledala svou oblíbenou vycpanou zebra, takže můžete usnout. Enrique Zebra žije v krabici ve vašem šatníku, a ty si na příští měsíc otočíš.

Samozřejmě, že jsem věděl, že ty mladé roky přicházejí. Možná jsem ztratil stopu o svém věku, ale nezapomněl jsem na tebe. Pokud jsem skutečně upřímný, cítím se nad tebou vzrušený. Toto je čas, kdy začnete objevovat a rozhodovat o tom, kdo jste a o čem jste všichni.

To však nebude hladká jízda, takže se připravte na to, abyste se drželi a řídili a používali brzdy!

Zjistěte, že tam budou slzy a zklamání, které, i když bolestivé, vás zesílí a zvednete. Budou zde také přátelství, zážitky a úspěchy, které si budete chtít po celý život. Bude tam smích, hloupost a výtvory, na které se budeš pyšnit.

Oh, a lidé se zamilují.

A ty se budeš milovat, víc než jednou, v těch letech, kdy

Takže předtím, než se to stane, myslel jsem si, že bych vám nabídl několik těžko vydělaných slov moudrosti.

Pokud jde o vztahy a lásku, vždycky si pamatujte:

1. Nikdy se nestavte.

Když jste v novém vztahu nebo v přítomnosti někoho, s nímž byste chtěli být ve vztahu, vyvarujte se upozornění na osobní nejistotu nebo vnímané nedostatky. Nenávidět na žádné části sebe před nimi! Držte hlavu nahoru a použijte plný oční kontakt (bez pohledu na zem)

Důvod je? Pokud chcete přilákat někoho, kdo je úctyhodný, musíte modelovat to, co od nich očekáváte. Neočekáváte, že byste o tom mluvili, nebo o tom, že vám řeknou negativní věci, nebo o vás, že? Takže nemluvte, ani nehovořte o sobě. Samozřejmě, jak čas běží, měli byste být schopni sdílet některé z vašich zranitelnějších věcí ve vašem vztahu, ale ne na začátku.

* Poznámka: Když máte nejistotu (a každý to dělá), promluvte si s přáteli nebo rodina, místo toho.

Related: 10 Důvody, proč je vaše dcera největším dárkem, který obdržíte někdy

2. Date někdo, o čem si nikdy nenapadlo, že bys měla být.

přes GIPHY

Pokračujte, udělejte to! I když to dokazuje jen to, že máš pravdu, nebylo to pro tebe.

Trávit čas s někým opravdu jiným, než že chceš vidět život (nebo alespoň pár zážitků) z nové perspektivy. Odchod z vaší obvyklé cesty vám pomůže seznámit se sami, o čem jsou tyto roky! Můžete lépe zjistit, kdo jste a co potřebujete, trávíte čas různými typy osobností a uvidíte, jak vás ovlivňují.

* Poznámka: Každý člověk, s nímž strávíte čas, vás může něco naučit. Držte oči otevřené pro to, co se můžete naučit.

3.

GIPHY

To se stane, když se stane více odrazem svého partnera než člověkem, se kterým jste byli, když jste se setkali (tj. , hudbu a sport. Můžete použít stejné slova a slova). Některé z nich jsou přirozené

, ale

nezapomeňte zůstat v souladu s vašimi vlastními zájmy! Pokud si nejste jisti, jaké jsou vaše vlastní zájmy právě teď, . Zůstávejte v tom, co vás přiměje klepat a co vás dělá, vy! Každý, kdo stojí za to trávit čas, by měl být otevřen tomu, co máte rádi a ochoten strávit čas účastí na těchto věcech. Vztahy jdou oběma cestami a neměly by být něčím, s čím byste prostě měli jít. * Poznámka: Pokud máte pocit, že se ztrácíte, nemusíte se obávat, že se k vám vždy můžete dostat.

4. Nenechte se zbavit svých přátel

přes GIPHY

I když jste ve vztahu a jste tak milovaní, že chcete trávit každou bdělou hodinu společně, nezapomeňte upřednostnit své vlastní přátelství. Protože prostě je život lepší, když jste obklopeni dobrými lidmi, kteří vás dostanou. Abyste se udrželi v obklopení dobrými lidmi, kteří vás dostanou, musíte s lidmi léčit a být pro ně. Znamená to, že si čas pro své přátele, bez ohledu na to, co!

* Poznámka: Dobří přátelé by se měli navzájem vzpamatovat, podporovat si cíle druhé a mít v srdci vzájemné zájmy. Ujistěte se, že to jsou vaše přátele. V opačném případě se přesuňte a vyhledejte nové.

5. Date kretén

přes GIPHY

Myslím tím, že se v žádném případě aktivně nepokoušíš vyhýbat k dnešnímu dni, ale pokud člověk s tendencími klepání skončí ve tvém životě, není to konec světa. Buďte si jisti. Zůstaň silný. A udělejte si laskavost, nezůstávejte příliš dlouho!

Seznamka s péro poskytuje skutečně nádherný dárek. Protože i když váš výlet na temnou stranu je občas lákavý a dobrodružný, vyjedete z hvězdných her s vědomím toho: Pokud jde o dlouhodobé vztahy, dobrý člověk, který vás dobře zachází, je to, kde je to u!

Nezdravý vztah vám přesto roztrhne jisté vrstvy. Takže si pamatujte toto: Jste nádherná a chytrá a zábavná a ... no, seznam pokračuje dál a dál. Každý, kdo si vás váží, o vás ví a je dostatečně přesvědčivý, aby vás v jejich přítomnosti cítil nádherný, chytrý a zábavný. Každý, kdo se vás snaží cítit něco méně než to, není hoden vašeho času.

* Poznámka: Čas uzdravuje rány, které zadlužují. Slibuji! To je další důvod, proč je číslo 4 tak důležité.

6. Rozhodnutí o sexu, nebo ne, je vždy vaše.

přes GIPHY

Často se rozhodnete, zda máte sex nebo ne. Kdy se to stane, jak se to stane, pokud se to zastaví - tvou volbou. Pokud změníte názor dříve, než začne, nebo chcete něco jiného během vašeho výběru.

Jste na starosti vašeho těla, bez ohledu na to, jaká je situace. Vyberte si, abyste byli intimní s lidmi, kteří vás respektují a koho jste spokojeni. Sex, se správnou osobou, může být pozitivní věc. Sex s někým, kdo tě netěší ... je naopak.

* Poznámka: Buďte v bezpečí. (Každé, zatracený čas.)

Související: 10 Chyby při rodičovství, které pravděpodobně děláte (a jak je opravit!)

7. Vaše chyby vás nedělují.

GIPHY

Nyní, pamatujte, uděláte chyby, pokud jde o lásku, sex a vztahy. Ale vězte to: tyto chyby nedefinují, kdo jste. Tato volba WTF, která byla myšlena, vám může skutečně pomoci růst. Někdy se život může cítit opravdu těžko a děsivě, a občas se budete cítit ztracení.

* Poznámka: Vaše chyby vám nedělují, ale pomáhají lépe definovat to, co chcete a budete potřebovat v budoucnu.

25 věcí, které musíte znát předtím, než jste se seznámili (9 obrázků)

Foto: WeHeartIt

Dina Colada

Expert Číst později Tento článek byl původně publikován v Huffington Post. Přetištěno s autorským povolením
arrow