Není to jen vy, dámy! Následujících 9 věcí se dějí pro muže, příliš

Některé věci nejsou jen ženy.

Práva žen mají dlouhou a dlouhou cestu - ale opět, rovnost pohlaví jako celek má dlouhou cestu. Ačkoliv je určitě mnohem více problémů, pokud jde o získání rovnocenného postavení jako ženy, faktem je, že jde o duální genderový boj.

Problém, který jsem si všiml, je, že mnoho žen ve skutečnosti nevěří, že také muži čelí problémům sexuální diskriminace kvůli našim rigidním společenským konstrukcím a institucionálním předsudkům. Důvěřuj mi, když říkám, že se muži stali, i když je méně diskutováno než s ženami.

1. Muži mohou být znásilňováni a sexuálně napadeni. znásilnění muži a pro muže, aby byli znásilňováni i jinými muži. RAINN ve skutečnosti poznamenal, že přibližně 1 z každých 10 obětí znásilnění jsou muži. To jsou miliony mužů po celém světě. Skutečná sazba může být dokonce vyšší, protože většina mužů se stydí, když přiznává, že byli sexuálně napadeni.

2.

Muži mohou být také diskriminováni za to, že jsou muži. Věděli jste, že mnoho škol administrátoři varují učitele před dotykem studentů nebo dokonce mluvit se zavřenými dveřmi? Důvodem, proč je to, že u mužských učitelů vzrůstá ostražitost kvůli mediálnímu pokrytí mužských dětských mladičů, kteří byli zaměstnáni jako učitelé.

Homosexuálové, kteří rodí mladé dcery, často dostávají komentáře, otázky a zastávky od cizinců kteří převezmou nejhorší. Pro mnoho kluků to často připadá jako "vinný až do prokázané nevinnosti."

3.

Muži mohou být také zděšení tělem GIPHY

Většinu času, když si ženy myslí, že se tělo obtěžuje, myslí na muže, kteří jim ukazují a smějí, nebo jim nazývají tuky. Zatímco se jedná o nejčastější způsob, jakým se to stane, ženy tělem zahanbují muže, když dělají legraci z velikosti penisu chlapců.

4.

Pokud si myslíte, že muži nemohou být vyděšeni, Osobně jsem slyšela, že ženy mluví o chlapcích, kteří byli promiskuitní, a říkali jiným ženám, jak to chlapíci "pravděpodobně mají HIV." Není to v pohodě, dámy. Muži

mají pocit hanby, pokud nemají vztahy.

Mezi obyčejné skupiny mezi ženami je, že jsou to bláznivé vztahy kvůli strachu z jediného stigmatu. K věci je spousta pravdy, protože se obáváte, že společnost bude považována za podivnou nebo vadnou, pokud jste žena v určitém věku. Věřte tomu nebo ne, muži často cítí stejné množství tlaku. Někteří dokonce zlobí, že mají děti. Společnost se nám tak pod tlakem

6.

Muži se mohou zneužít a většina lidí jim nebude věřit, pokud se policie dostanou na volání.

GIPHY Překvapivě vysoký počet mužů byli v emocionálně, finančně nebo fyzicky zneužívajícím vztahu, ve kterém byli zneužitou stranou.

7.

Většina lidí zapomíná, že muži mají tendenci být zasaženi i do společensky schválených rolí. ideální člověk je buď milující poskytovatel a otec, playboy, nebo vůdce nějakého druhu. Pokud chce člověk být manžestrem domu, tanečníkem nebo spisovatelem, často se mu vysmívá jako "slabý", "líný" nebo "unmaskulinský." To jim ubližuje stejně jako ženy, které jim říkají, že jsou "Měla být matkami."

8. Muži mohou být také obětí šílených standardů.

Legrační věc o mužích spočívá v tom, že je často povídáno, že dělají všechno za ženu a zároveň jim nic nedělají. Pokud se chovají k dívce, jsou varováni, že ženy odnesou vše od nich. Stlačují se, aby dostali šest balíčků a vypadali sexy.

Takže standardy nejsou problémem pouze pro ženy; kluci to trpí také. Co je divné, je, že je mnohokrát, když lidé mají tendenci být toxičtější a kritičtější než ženy. 9.99> 9. <9999> Nakonec se muži vysmívají a posmívají se, pokud skutečně vyjádří své obavy. přes GIPHY

Víte, jak se hodně ženských obav odmítá jako hormony a my jsme jen kvílení? Kluci to taky dostanou, kromě toho, že to přijde v podobě, že je řečeno, že "člověk nahoru." Neříkám, že muži jsou dokonalí nebo že nejsou věci, které by měly dělat. To, co říkám , je to, že sexuální diskriminace a hloupé sociální očekávání nás všem zraněly mnohem víc, než si uvědomujeme, a že o tom musíme mluvit. Koneckonců, nemůžeme opravit věci, pokud nemůžeme připustit, že máme problém.

21 Aww-indukující citace, které vám připomenou, proč tatíci jsou TOTAL hrdinové

Kliknutím zobrazíte (21 obrázků) Estee Kahn

Blogger

Rodina

Přečtěte si později

arrow