Proč Slut-Shaming nemá nic společného s promiskuitou

Výzkum poukazuje na to, že šílenství je spíše o společenské třídě než sexuální volby. U žen po celém světě je myšlenka "zastrašování" nešťastnou skutečností, že mnozí museli čelit méně než ideálním podmínkám. Známý dvojitý standard, který přeměňuje muže na příznak mužnosti a ženy do lascivious miscreants, vyústil v nespočetné hanlivé poznámky, urážky a nedůvěra.

Čtěte Více

10 Citace tetování Pro páry, kteří se úplně navzájem doplňují

Když váš partner ukončí své věty Byl jste se snažil zjistit způsob, jak si připomínat svůj vztah? A co tetování? Lepší ještě pár tetování . Ne, vážně přemýšlejte o tom. Jaký lepší způsob, jak zpevnit a oslavit svou lásku s vaším významným jiným než získáním odpovídajících tetování! Získání dohromady není jen skvělá zkušenost s lepením, ale ukazuje, že vaše láska je silná a schopná vydrží.

Čtěte Více

Pokud ho miluješ, musíš ho všechno milovat - dokonce i ty neodstranitelné součásti

Chtějí mít s někým dlouhotrvající, šťastný vztah, přichází s některými nesexy částmi spolu s těmi báječnými a dobrými aspekty. Být s někým dlouhodobě znamená zbavit se všech nejistot a hranic. Znamená to, že se otevíráte všem, včetně nepríjemných zvyklostí. Osobně to nemohu vydržet, když můj partner rozkročí vousy a ponechá hromady hnědé kožešiny po celém dřezu.

Čtěte Více

Jak soustředění přitahuje mnoho pozitivních může Sabotage váš vztah

Všichni jsme slyšeli výrok: "Každý oblak má stříbrnou podšívku." A zatímco tato metafora někdy pomáhá lidem, kteří jsou v pesimistickém myšlenkovém vzoru, snaží se vidět pozitivní stránku života, může být nezdravá Obzvláště pokud jde o lásku a vztahy. Každý vztah má své vzestupy a sestupy, stejně jako každý člověk má své vlastní silné a slabé stránky.

Čtěte Více

Co chlapci oznamují o ženách okamžitě (není to jen kočky)

No, převážně prsa - ! Jsou muži, kteří nedůstojní a neposuzují svou přitažlivost k ženě založené výhradně na jejích vzhledech? Jistě. Ale bez ohledu na to, zda to přijmou, když člověk nejprve na vás položí, tam jsou věci, které si o vás všímá, a mohou vás informovat, jestli tě má rád. , sportovní vozy a obří hodinky budou vždycky v módě: Muži jsou v podstatě jen džbánky, které jsou přitahovány k velkým, jiskřivým (a v případě prsů) jiskřivých věcí.

Čtěte Více

10 PŘEČTĚTE SI ZNÁMY, ŽE JE V LÁSKOU S ODDĚLNOU Osobou

Stop ztrácet čas. 1. Nemáš pocit, že můžeš být sám sebe TENOR Tví přátelé ti říkají, že ses změnila. Vždy se díváte na to, co říkáte, nebo na to, jakým způsobem jednáte, protože váš partner má tendenci dostat se k vašemu případu nebo byl v minulosti kritický vůči vám. Prostě se nikdy necítíš úplně uvolněná kolem nich, dokonce i po datování za dobré měsíce.

Čtěte Více

Lidé v otevřených vztazích jsou šťastnější (říká věda)

Nedávná studie ukazuje, že lidé v otevřených vztazích jsou šťastnější než lidé, kteří mají monogamní vztahy! JS, JK, myslím, Vědci z Michiganské univerzity analyzovali vztahy 2 100 účastníků starších 25 let (proto, že se na počátku 20. let zbláznili) s asi 1 500 z těchto lidí v monogamních vztazích a kolem 600 v oddaných nemontogamních vztazích.

Čtěte Více

9 Způsobů, jak bychom chtěli kluci, kdyby to bylo lásky

Nepotřebujeme "mužského muže". Potřebujeme skutečného člověka. Vishnu Subramaniam Pořád nemám tušení, co jsem přemýšlel. Kdo byl ten muž, který se objevil během 10 let svého manželství? Abych byl upřímný, nebyl jsem muž, ale nezralý teenager jak v chování, tak v postoji. Není to tak, že my muži nechceme vyrůstat - je to prostě to, věděl jsem to.

Čtěte Více

6 Věcí, které byste přestali dělat, pokud chcete šťastné, zdravé vztahy

Stop sabotovat sami. " je otázka, kterou mám po celou dobu od žen, které se potýkají s datováním v digitálním věku. Ghosting, přemisťování a posunování cest do DTR (definice vztahu) způsobují, že se hodně žen cítí stresované a frustrované. Zdá se, že se to dělá špatně ve světě datování, neznamená to, že na něco něco selžete, ale vy jste pravděpodobně omezující se na mnoho možností, které by mohly otevřít dveře k šťastným a zdravým vztahům.

Čtěte Více

Co se stane s páry, kteří si dokonce udržují TINY tajemství od sebe

Má žena mít její tajemství ? Žena musí mít tajemství. Je to tak, jak zachovává své tajemství. Dokonce i když jsem byla vdaná, vždycky jsem měla své tajemství. Jednalo se o jednu z mnoha nugetů, které mi babička dala, když jsem byla malá holčička. Tajemství se zdá být součástí standardního shromáždění věcí, které všichni máme - máme naše myšlenky, naši svobodu, naše touhy a naše tajemství.

Čtěte Více

7 Způsobů Radikální přijetí vás činí lepším partnerem

Protože každý by měl pracovat na tom, že je lepším partnerem. jejich inspirace z jejich životních zkušeností, víte. Jednou za čas budeme číst nápady, které mají naši kolegové - a to je právě důvod, proč jsem si vzal Radikální přijetí: Tajemství do šťastné a trvající lásky Andrea Miller. můj život, určitě jsem se stal rozhodnějším, jak roky uplynulo.

Čtěte Více

Proč lidé, kteří byli skrz peklo, jsou nejlepší lidé, kteří mají rádi lásku

Někdo citoval zavazadlo jako důvod pro rozloučení s vámi? Kolikrát jste se pustili, protože jste byl příliš komplikovaný, příliš špatný nebo prostě těžce milovat? Ouch. Můj odhad je mnoho, mnohokrát - možná ne s tímto přesným zněním, ale lidé se zavazadly používají k tomu, aby se potenciální partneři dostali do kopce, když je považují za příliš složité, emocionálně se snaží nebo obtížné.

Čtěte Více

10 Důvodů, proč stará školní láska zvítězila (a ztrácíte)

Láska. Romantika. Námluvy. Etiketa. Způsoby Jaké jsou tyto cizí pojmy, které se zdají být nalezeny pouze v prašných stránkách historických knih? Zdá se, že jsme ztratili zrak, co je zapotřebí k budování skutečných, pevných a zdravých vztahů a věřím, že ti z nás, kteří je skutečně oceňují, pocítí bolest.

Čtěte Více

Máte ZERO šanci nalézt lásku, pokud neuděláte tohle první

Najít lásku, kterou chceš. Jsme všichni zoufale z lásky. Zoufalé může být silné slovo, ale chceme skončit ve vztahu s opravdu báječným člověkem. Chceme někoho najít, žít romantickou pohádku a vyrazit do západu slunce s naším princem Charming. Problém s touto mentalitou spočívá v tom, že se příliš soustředí na hledání lásky a vůbec na to, že se milujete.

Čtěte Více

7 Věcí, které vypadají jako láska (ale jsou vlastně emocionální zneužívání)

Dávejte pozor na tyto červené vlajky. Elizabeth Laura Nelson Když myslíte na ženu ve zneužívajícím vztahu, co dělá vypadá jako? Má černé oko? Žije v přístřešku, možná s několika dětmi, které se jí lpí, možná s různými modřinami, jizvy a popáleninami, které pokrývají její tělo? To je stereotyp, který mnozí z nás byli vychováni, a někdy je to přesné Ale když se domníváte, že více než jedna ze tří žen a jeden ze čtyř mužů bude v určitém bodě svého života zneužívat, musíte udělat matematiku a divit

Čtěte Více

Jedna věc, která se vám brání Nalezení spřízněnou duši (a jak to opravit)

Udržujte veškerou energii. Najdete-li svého soužití, může být jako nejtěžší a nejvíce stresující věc na světě. (Který zní docela proti-intuitívní, že?) Ale se všemi různými typy lidí tam je to hrozný úkol, snaží se najít "The One". To staré dilema je přesně to, co Vedoucí viceprezidentky expertů společnosti YourTango Melanie Gorman požádala panel v našem nejnovějším Expertním videu.

Čtěte Více

Jestli chceš, aby tě políbily znovu, nedělej to 20 věcí

Pravidlo # 1: Nezapomeňte na dechové mincovny Někdy je jednodušší poskytnout sexuální techniku ​​tím, že se soustředíte na to, co neudělat - zejména pokud jde o něco tak variabilního jako líbání, kde existuje tolik různých stylů, technik a preferencí, které mnoho lidí užívá. Takže se zaměřením na negativní - věci, které téměř všichni lidé NIKDY nemají - doufáme, že vám pomůžeme oscilovat stylem.

Čtěte Více

3 Věci, které musíte zvážit před přesunem do domova, které sdílí s Ex

Je to divné, nebo přežíváte? Začátek po rozvodu nebo rozpadu může být úžasná věc. A když se vám podaří udělat další krok a najít někoho, kdo by sdílel váš život s Opravdu, ve skutečnosti není nic lepšího. Studie Pew Research Center ve skutečnosti ukazuje, že obecně je starší člověk, když se oddělí od svého partnera, tím větší pravděpodobnost, že se oženil znovu.

Čtěte Více

15 Věci Dívky Slyšte kluci říkají - a co skutečně znamenají

> Kluci často obviňují ženy z toho, že mluví v kódu, ale pravdou je, že jsou stejně vinní z nuancovaných výroků jako ženy. Ať už se nám to líbí nebo ne, většina lidí má chvíle, kdy mohou potřebovat překladatele, aby pochopili komunikaci s opačným pohlaví. Je to naprosto v pořádku. Všichni máme ty momenty, kde si přejeme, abychom pochopili, co vlastně znamená někdo.

Čtěte Více
arrow