Nové detaily o otci Keaton Jonesa, známý bílý supremacista s rasistickými tetováním

V současné době je ve vězení

minulý týden prakticky neznámý, příběh Keatona Jonesa a jeho virálního videa je ten, Internet je docela čas, aby se odhalil. 13letý chlapec, který hovořil o tom, že je šikanován, když slzami proudí po tváři, se stal virální a celebrity a sportovci skákali, aby podpořili střední školu. Krátce poté se objevily pověsti o tom, že jeho matka se snaží vydělat z bolesti jejího syna.

Nyní se objevují další zprávy o rodičích chudého dítěte

, jak se ukazuje, že jeho otec je bílý supremacista. Denní pošta Odcizený otec Keaton má na svém těle slova "Pure Breed" a "White Pride". Má také tetování na krku, které říká "CWB", v souvislosti s gangem Crazy White Boy.

Jeho otec, Shawn White, je odsouzený zločinec, který je v současné době ve vězení ve vězení v Knox County kvůli porušení jeho probace v květnu 2015 ve vztahu k zhoršenému odsouzení v roce 2012.

S DOTAZNĚNÝM: Nové detaily odhalené o tom, že máma z týrané 11leté Keaton Jonesové (a proč lidé myslí, že je rasistickým umělcem)

Podle Daily Mail White sdílel mnoho rušivých a rasistických fotografií a mémů na své stránce na Facebooku.

Racizisté posílali své fotky sportovní mikinu, která čte "SS", stejně jako obrázky zobrazující jeho tetování.

On také sdílel memy v roce 2014, jako "Svatý F *** miluji bílé", "Udržujte klid a buďte bílou pýchou" a "árijská pýcha".

Další obrázky ukazují, že Bílá a jeho přátelé vrhli ruční znamení, které je spojeno s velkým skupina bílých supremacistů ve vězení nazývaná Aryan Circle. Jaký typ vztahu má Keaton s h je otec neznámý, ale může být poznamenáno, že nese jeho příjmení jeho matky namísto Shawn Whiteovy.

Podle TMZ neexistují žádné důkazy, že by se White a Jones někdy provdali.

SOUVISEJÍCÍ: Horrifying New Details About The Sexual Zneužívání 3-rok-starý Mariah Woods údajně utrpěl přítele její matky před jejím vraždou Bílá nevyslovila fotografii svého syna od roku 2015. On je nastaven být propuštěn z vězení v roce 2018.

Keaton matka je pod ohněm za to, že má rasistickou historii a údajně se snaží vydělat peníze z jejího syna, je smutný údaj, že je šikanován.

Daily Mail

Jones zveřejnil dvě fotky s konfedovanými vlajkami, které zlehčila jako "legrační a ironické. " Víš, včera, byl to hrdina, "řekl Jones slzy v úterý na adrese Access Hollywood. "Včera nás svět miloval. Dnes nás svět nenávidí. "

Dále říkala, že stále povzbuzuje lidi, aby se seznámili s tím, co se děje v životě svých dětí, a to navzdory všem nenávistům, Chtějí mě nenávidět, myslím, cokoliv, to je v pořádku, ale stále mluví se svými dětmi, "řekl Jones. "Promluvte si se svými dětmi, protože to je - je to - je to epidemie."

SOUVISEJÍCÍ: 6 Úplné nové informace o sexuálním obtěžování Jami Cantor proti 7 NFL exeksům, vysílacím organizacím a síni známých

arrow