Nové důkazy o Kalifornském mozku chirurgovi obviněné ze spáchání vícenásobných dětí a fantazírování o vytvoření "sexuálních rodin" zneužívání jeho vlastních potomků

Policie nalezla několik videí, které by mohly znamenat více vězení pro Jamesa Kohuta. nedávno proti lidskému monstrum, který je Jamesem Kohutem. 57letý mozkový chirurg z Kalifornie byl zatčen za 11 obvinění z dětského zneužívání poté, co policisté tvrdili, že sexuálně zneužíval několik dětí a představil si o vytváření "sexuálních rodin" impregnací žen a jejich dcer, aby mohl obtěžovat své vlastní potomky. Jak jsem řekl, lidské monstrum.

Kohut nyní čelí 36 dodatečným obviněním poté, co policie našla video důkazy, které údajně ukazují, že zneužívá dva mladé chlapce a malé dívky se svými dvěma obžalovanými. Stephens, 29 let, byli také zatčeni a původně byli obviněni ze všech čtyř zneužívání dětí. Stephens nyní čelí 45 zločinům a Brandon čelí 44.

SOUVISEJÍCÍ: Podivné detaily o vraždě Iany Kasianové, LA modelu mučeni, zmařeného a zabitého její ex v přední části svého dítěte

Podle policie, video z GoPro - tedy stejný druh fotoaparátu, který používáte k natáčení vašich roztomilých videí z dovolené - byl přijat od ledna do května tohoto roku. Ukazuje, že všichni tři obžalovaní mají několikrát sex s tříletým a desetiletým chlapcem.

Další video, které bylo nalezeno, bylo natočeno ve stejnou dobu a ukazuje, že tři obžalovaní se sexuálně činili se stejným 10-letý chlapec v motelu. Úředníci tvrdí, že to bylo přes 50 minut.

Také odhalili video s mobilním telefonem, které ukazuje, že žalované sexuálně zneužívají pětiletou dívku.

Nové obvinění také tvrdí, že obžalovaní zneužili celkem pět dětí, včetně další dívka a dítě, jehož pohlaví je zadržováno.

Policie nyní Kohutovi obvinila ještě více zločinů předtím, než pracovala se Stephensem a Brandonem. Tvrdí, že znásilnil desetiletého chlapce, který se v letech 2003 až 2005 choval s dívkou ve věku do 14 let a má v roce 2014 pátou oběti.

SÚVISIACÍ: Heartbreaking Details About the 8-Year-Old Boy Kdo zemřel při ochraně své sedmileté sestry od dítěte

Policie tvrdí, že Kohut po desetiletí vyžádal oběti.

Důkazem toho pochází žena, která tvrdila, že ve vztahu s Kohutem byla v letech 1997 až 2000. Podle ní chtěla, aby ji otěhotněla, aby mohla být sexuálně s dítětem.

"Řekl jí, že se nejvíce zajímá o děti ve věku od 6 do 8 let," píše soudní dokument. že byl ve vztahu se ženou na Floridě, která měla 13leté a 4leté dítě. Připustil, že má sex před těmito dětmi a miloval 13letého.

Vysvětlil, že chce "sexuální rodinu."

Požádá ji o získání přátel pro něho a chtěl, aby ji nazvala tátou. "

Další žena vyprávěla stejný příběh o Kohutu v roce 2003. Také údajně měl záležitosti s Brandonem a Stephensem.

Pokud by byl Kohut odsouzen, mohl - naštěstí - .

SOUVISEJÍCÍ: Horrifické nové detaily Vydáno O ČO Matka nechala svého přítele a jeho bratranec znásilnit a vraždit její 10-letou dceru, zatímco ona sledovala

Emily Blackwood je redaktor na YourTango, který se zabývá popovou kulturou, , datování, vztahy a vše mezi nimi. Každou středu v 10:20 hod. můžete se jí zeptat na všechny otázky týkající se sebeobžádání, datování a vztahů LIVE na Facebooku stránky YourTango. Můžete ji sledovat na stránkách Instagram (@ blackw00d) a Twitter (@emztweetz).

arrow