Nové video ukazuje Blac Chyna Pokouší se napadnout někoho na šesti vlajkách s kočárkem, protože se pokoušeli Touch Baby Dream

Žena se zřejmě pokoušela dotknout svého dítěte. v neděli Six Flags a videa ukazují, že úplně zničila prázdniny někoho jiného Velikonoc.

Chyna ji ztratila na kolegyni a pokoušela se ji napadnout kočárkem, který se dotkl jejího dítěte. že se dostala do intenzivního argumentu s neidentifikovanou ženou na Six Flags Magic Mountain ve Valencii v Kalifornii, než se dostala na další úroveň a vytvořila scénu.

Podle TMZ, zdroj blízko Chyny řekl, že žena jí volala "

Zpráva od

Daily Mail

říká, že žena, která se stala soukromým uživatelem Twitteru, jí učinila soukromý účet, tvrdí, že je to ten, kdo měla na 1. dubnu hovězí maso s Chynou. Žena na Twitteru informovala o incidentu a tvrdila, že jí Chyna odešla, protože byla obdivovat sen. Podle "Lexo", poté, co řekla, že je to sen, někdo jí řekl, že ji Chyna vyhrožovala. Lexo se setkává s Chynou a věci se stanou ošklivými. SOUVISEJÍCÍ: Nové detaily o Blac Chynově propuštěné sexuální pásce a proč plánuje jít do policie

"Takže když ji znovu vidím, jsem jako 'omluvte mě máš problém s tím, jak se dotknete svého dítěte? " žena se tweeted. "A ty jsi řekla, že budeš porazit můj B * TCH GONE SAY 'yup a já jsem to udělal a začal jsem ji vzít z toho všeho."

"Viděl jsem první kontakt, "Svědka řekla

E! News

." Žena s růžovými botami se pokusila popadnout ruku dítěte Chyny a Chyna jí řekla: "Nechápej si mé dítě" a odešla. " Getty Images Další svědek vyprávěl, že hvězda" byla rozčilená, protože se někdo dotkl jejího dítěte. " Řekla: řekl očitý svědek. "

Dívka se jen pokoušela pochválit, jak rozkošné je dítě.

Nikdo neví, nebo si všiml, že to bylo Chynovo dítě, dokud Chyna neodešla."

Ona si vezme sako v horkém okamžiku, chystá se hodit ruce. Pak se pokusí jít po chudé osobě na druhé straně argumentu s růžovým kočárkem. S VZTAHUJÍCÍM: 9 Cringey Podrobnosti o vztahu Rob Kardashian & Blac Chyna, včetně Chynovy žaloby proti Kardashian rodině Dream a Král Káhira byl rychle vytažen ze scény, aby je udržel v bezpečí.

Naštěstí byla Blac doprovázena některými přáteli, kteří ji dokázali zadržet, aby se zhoršili. Bylo zapotřebí několik lidí, aby drželi bývalou přítelkyni Rob Kardashianové.

Boj byl postoupen všemi lidmi, kteří byli přítomni v zábavním parku, když věci šlo dolů.

Jsem na 6 vlajkách a vidím Blac Chyna a její posádka se snaží bojovat pic.twitter.com/iuEdiYKl95

Angie (@AliciaaAngiee) 2. dubna 2018

"Jsem na 6 vlajkách a vidím, Blac Chyna a její posádka se snaží bojovat," jeden uživatel zveřejněný na Twitteru

Následující den se šest vlaječů zabývalo "fyzickou hádkou".

Minulý večer vypukl slovní a fyzický rozklad mezi dvěma skupinami návštěvníků,

E! Novinky

. "Naše bezpečnostní oddělení okamžitě reagovalo a obě skupiny byly vyvedeny z parku. Bezpečnost a bezpečnost našich hostů a zaměstnanců je naší hlavní prioritou a my máme nulovou toleranci pro tento typ chování."

Instagram "Být slavný je dost obtížné zabývat se kontrolou, ale když se cítí příjemně, aby se vaše dítě dalo a dotýkalo se, je to úplně jiný příběh," napsal Blac po zdlouhavé zprávě na Snapchatu. "Nepodkouším násilí ani jsem násilnou osobou, ale křičet na všechny úžasné matky tam, které budou chránit své děti za každou cenu.

Láska, král a sny maminka."

Altercation theme park nestačilo na to, aby zničilo Blacův zábavný den se svými dětmi. Zveřejnila roztomilou fotografii na Instagram of Dream a Krále Káhiry, která se objala s nadpisem "All love", krátce poté, co téměř bojovala s někým.

Chyna byla nedávno na titulních stránkách pro skandály, včetně jejích sexuálních kapek a pověsti, které se snaží na "mimo-sexy" Kardashian ženy. SOUVISEJÍCÍ: Je Kris Jenner platit Travis Scott trávit čas s Kylie? Nová zpráva naznačuje, že dodržuje přísná pravidla, aby získal jeho výplatu

arrow