Perfektní narozeninový dárek pro přítele, který má všechno, podle jejich znamení zvěrokruhu

láska.

Jste oživeni na oslavu narozenin a nemáte ponětí, co se dostat k narozeninám? Tlak je na, ale astrologie vám může pomoci zjistit, co je nejlepší pro kamaráda, který má všechno.

Ať už je to den v roce, může to být pro vás, vaše narozeniny je den, kdy oslavujete začátek vašeho život a obvykle ho utratíte s těmi nejbližšími k vám. Dort a párty jsou součástí normy a také množství dárků a oslav je hezké, ale nejlepší část o tom všechno je láska, kterou cítíte od svých přátel a rodiny.

Když jsou vaše narozeniny nejlepšího přítele, dostanete se nadšení dostat příležitost ukázat jim stejnou lásku a ocenění, které dostanete za svůj den

To může být pro vás více vzrušující než vaše vlastní narozeniny dohromady

Neexistuje žádný dokonalý dárek, každý je jiný, a stejně jako přátelství, jejich zájmy a vášně jsou také různé. Být drahý nebo velký není to, co dělá darem smysluplné, je to spíše o myšlence, kterou jste vložili do něj ao povaze svého přátelství.


SOUVISEJÍCÍ: Jaký druh narozeninového dortu jste podle vašeho znamení zvěrokruhu


Je pravděpodobné, že už víte, co znamení zvěrokruhu spadá pod astrologii. Znalost toho, co má váš přítel rád a co těší, pomáhá zúžit to, co byste si měli dostat.

Byť přemýšlivý a snažil se najít dar, který vyhovuje osobnosti vašich přátel a celkovému bytí, je největší dar, který jim můžete dát.

prostřednictvím GIPHY

Všimnou si a uvědomují si, že jste si udělali čas, aby si opravdu mysleli, že jejich dárek proběhne a bude se ukázat, když ji otevřou. Určitě si můžete vzpomenout na své oblíbené narozeninové dárky, které jste obdrželi po celé roky a ty, které vystupují nejsou nejpříjemnější nebo nejsvětlejší, jsou to ty, které jste právě tak vy.


SOUVISEJÍCÍ: Toto je vaše Znamení zvěrokruhu opravdu chce od života


Pokud máte přítele nebo milujete své narozeniny, máte štěstí! Když se podíváte na různé znamení zvěrokruhu, existují nějaké nápady na dárky, které jsou ideální pro každé znamení zvěrokruhu.

Takže nehledejte další, seznam poskytnutý vám může dát dobrý nápad nebo skákací bod, který vám umožní získat Vášho kamaráda nejdokonalejšího narozeninového dárku, který kdy obdrželi:

Aries (21. března - 19. dubna)

Instagram

Aries je normálně rychlý a dynamický, nenávidí vše nudné a nudné. Sporty za normálních okolností vrcholí zájem o Berana, protože je to fyzické a vzrušující.

Získání nějakého cvičebního zařízení nebo předmětu ze svého oblíbeného sportu jistě získává od nich hodně ocenění. Pokud máte oblíbený sportovní tým, dres nebo košili je ještě lepší.

SOUVISEJÍCÍ: Vše, co potřebujete vědět o znamení zvěrokruhu (+ denní horoskopy!)


Taurus (20.4.

instagram

Taurus je všechno o smysích a pociťuje je všechny na maximum během života. Jeden smysl, který milují nejvíce, je chuť, takže budou milovat co dělat s vařením.

Získání nových varných materiálů nebo velké kuchařské knihy s lahodnými recepty jim jistě přinese radost.

Také předplatné e-mailu -v kuchyni, jako je Blue Apron, je něco jiného a zábavné!

SOUVISEJÍCÍ: 18 Úplně ADORABLE Food Puns, který vás povede rozesmát


Gemini (21. května - 20. června)

instagram

Gemini ocení dárek, ale dar vzpomínek a dobrodružství jim vynikne. Přijetí je na nějakou akci, jako je divadelní přehlídka nebo výstavy, bude něco, co ocení.

Pokud je místo nebo dvě, vždy mluvili o tom, že se na to bude věnovat pozornost a získání lístků nebo rezervací. Bude to dárek, na který nikdy nezapomenou.

SOUVISEJÍCÍ: 16 Cool dobrodružství (velká a malá) Každá žena by se měla pokusit!


Rak (21. června - 22. července)

instagram

vše o hlubokých spojeních a kořenech. Není jim nic víc posvátné než jejich domov, je to místo, kde se cítí nejpohodlněji.

Získání něčeho krásného nebo jedinečného, ​​které by bylo možno dát na své místo nebo použít jako dekoraci, bude darem, které mají určitě rád.

Soustředění, malba, rostlina nebo cokoli bude připomínat v jejich domě, že jsou milovaní.

S VZTAZÍM: 5 Brutální pravdy o lásce k rakovině


22. srpna)

instagram

Leo je někdo, kdo je o flashu a pazaazu, protože to odráží jejich sebevědomá a hlasitá osobnost.

Získání jim daru, který je stejně pyšný jako oni, .

Ať už je to funky a zábavný doplněk nebo barevné oblečení, Leo bude nadšený, že mají dar, který exhumuje tolik životů jako oni.

SOUVISEJÍCÍ: Vše, co potřebujete vědět o Znamení Leo Zodiac (+ Denní láska horoskopy!)


Panna (23. srpna - 22. září)

instagram

Virgo je neustále na cestách a jejich stren že je to unavený a možná i trochu běží dolů

Potřebují je den relaxace a to může být dáno v daru.

Ať už je to lázeňský den, koupelové soli nebo zklidňující Svatba a Panna bude ocenit dárek, protože jsou šance, že potřebují přestávku a jejich narozeniny je perfektní výmluva, aby si jeden.

SOUVISEJÍCÍ: Tyto 15 citátů dokazují, že začíná starší je zuřivost AWESOME


Libra (23. září - 22. října)

instagram

Váhy jsou obvykle život stranou, tak proč jim neposkytnout dárek, který je stranou v sobě.

Je to dobrý nápad dostat svůj oblíbený druh alkoholu, nějaký druh party laskavosti nebo horké oblečení pro svou příští noc.

Budou nadšeni, že jejich dárek je stejně zábavný jako oni. Chcete-li získat co nejvíce ze života, obzvláště na jejich narozeniny!

SOUVISEJÍCÍ: Ultimate Gift Guide pro dívky, které milují víno


Štír (23. října - 21. listopadu)

instagram


být vášnivý, jejich znamení je všechno o pocit hlubokých emocí. Ať už jsou ti nejvíce vášniví, budou nejlepšími průvodci, jaký dárek je dostat.

Pokud milují zvířata, pláž, práci nebo jiný hobby / aktivita, která jim zajistí, Jejich život má za normálních okolností poháněný účel a získává dárek, který je příkladem, který bude určitě darem, na který nikdy nezapomenou.

SOUVISEJÍCÍ: Feministická AF Gift Guide: 22 Dárky pro všechny Naaasty Ženy, které milujete

21. prosinec)


instagram

Není nic, co Střelci milují víc než cestovat. Být svobodný a prožívat zcela jinou kulturu a způsob života je pro ně víc než vzrušující.

Získání těchto darů, které mohou využít k cestě jako nějaká nová zavazadla, držitel pasu nebo něco, co jezdí, bude mít hodně ocenění

KAPITOLA (22. prosince - 19. ledna)

instagram


Kozoroh má normální zájem o něco společného s hudbou. Pokud nehrají nástroj, určitě si stále užívají hudbu a poslouchají hudbu.

Lístky na koncerty, staré nahrávky nebo dokonce i hudební lekce budou darem, který bude Kozoroh důkladně těšit a být vděčný.

SOUVISEJÍCÍ: 28 Sweet Taylor Swift Citáty o přátelství z její nejlepší písně

Aquarius (20. ledna - 18. února)

instagram


Vodnář nemá rád nic jiného než kulturní a intelektuální diskusi. Zvláště to milují dělat to s přáteli, takže dostat je dárek, který zapálí tuto diskusi by byl pro ně ideální.

Knihy, filmy, umělecké dílo nebo něco jedinečného a odlišného bude dárkem pro narozeniny pro ty, kteří stále dávají (9 února - 20. března)

instagram @ jacquelindeleon

Byť tak nápaditý a milující schopnost spravedlivé vytvořit je jam. Získat jim dárek, který jim umožní dělat tak, že z nich udělají nejšťastnější na své narozeniny.

něco podobného uměleckým potřebám; stojánek, malířské štětce nebo rozsáhlá barevná souprava s tužkou jim poskytne nástroje, aby získaly své tvůrčí šťávy.


VZTAHUJÍCÍ: Vše, co potřebujete vědět o Pisces Zodiac Sign (+ Denní Love Horoskopy!)

Získejte , Dívka! (9 obrázků)

Foto: weheartit

Kristin Granero

Blogger


Buzz

Přečtěte si později
arrow