Prosecco-ochucená poleva existuje, protože šampaňské Cupcakes

Bubbly cupcakes FTW

Svatý peklo. Nech mě chytit kabelku a skočit do auta právě teď, abych si koupil tyhle věci. Počkejte ... Je to rok 2017, takže jen sedím zpátky na laptop a objednám si tento zázrak produktu přímo k mému domu. To zní lépe.

Mám vážný sladký zub (vskutku jako všechny zuby) a lásku k Proseccu, takže teď, když vím, že je to prosecco glazura, jsem se rozhodl, že se chystám do pečení.

S šílenstvím chutných lahůdek a svačinek není velké překvapení, že glazura Prosecco je na regálech obchodů. Ve skutečnosti je to už skoro rok!

Debutujte v červenci roku 2016, společnost Lakeland, která produkt navrhla, říká, že je to dokonalý doplněk pro koláče, koláčky a sušenky.

Ale nenechte se zmást - můžete úplně uchopit lžící a jíst z krabice z postele. To je to, co budu dělat.

Zatímco existuje malá část skutečného Prosecco používaného při výrobě této námrazy, konečný výrobek není ve skutečnosti alkoholický. Ale nebojte se, to vám dává výmluvu koupit vlastní láhev Prosecco a používat ji, abyste si umyla košíčky, které budete dělat.

Pokud ji jedete s lžící sám, protože existují nekonečné možnosti využít. Jak perfektní bude prozacco glazura být pro dámské noční pečení, bachelorette párty nebo dokonce svatební sprcha?

Budete vážně chladný, tvůrčí a inovativní přítel tím, že uděláte tyto koláče Prosecco a přivedete je k partyzáním, letní grilování a oslavy narozenin. Pojď! Víte, že budete milovat pocit slávy, která přichází spolu s tím, že jste úžasným přítelem, který na večírek přinesl košíčky Prosecco. (9 obrázků)

Foto: Kuchyně Bewitchin '

Sloane Solomon Editor Číst později
arrow