Strašidelné nové detaily o chybějícím 5letém autistickém chlapci, jehož otec byl právě zatčen za jeho vraždu

Jeho otec přiznal vraždu, ale oni dosud nenalezli tělo Joe Clyda Danielsa.

Otec chybějícího pětiletého chlapečka z Tennessee byl zatčen a obviněn z vraždy.

Joe Clyde Daniels, který je autistický a neverbální, byl hlášen chybějící 4. dubna jeho otcem Joseph Ray Daniels, který vyvolal obrovské hledání dítěte. Řekl dispečerovi 911, že Joe musel utéct.

Joeův otec, 28 let, byl zatčen v sobotu a obviněn z jednoho "Během vyšetřování bylo zjištěno, že otec dítěte, Joseph Daniels, úmyslně zabil svého syna v jeho bydlišti a pak schoval jeho tělo," zástupce ředitele TBI Jason Locke řekl:

Od té doby údajně přiznal, že porazil svého syna na smrt, repo rss

Tennessean TBI

Joseph údajně porazil 5letého muže v hlavě, horní části těla a tváří, dokud nezemřel ve středu. kufr auta a likvidaci chlapcův zbytků v "vzdálené oblasti", řekl Joseph údajně policii.

Podle zprávy Fox 17 byla vydána ohrožená dětská výstraha.

SOUVISEJÍCÍ: Nové detaily odhalené o vraždě tříleté Belly Edwardsové, která byla brutálně zabita na smrt jejího Stepdadu

Třídenní vyhledávání se v pátek stalo trestným vyšetřováním, které vedlo k zatčení otce chlapce. Vyšetřovatelé nezjistili, co způsobilo, že se vyhledávání stalo zločincem. TBI vedla hledání, doprovázené kanceláří šerifa Dickson County a mnoha místními dobrovolníky.

Nicole Cederoth, 25 let, která byla sousedem rodiny Danielsových asi rok, řekl

Tennessean

, že nebyla překvapená, že ho Joeův otec zavraždila. " Chtěla jsem se mýlit, "řekla. "Chtěla jsem to tak špatně." I když hledá tělo chlapce s blond vlasy a modrýma očima, dobrovolníci byli odvoláni. " Jízda po silnicích, jsme byli pěšky ... děláme všechno, co můžeme ... pokusit se najít toho malého chlapce, "prohlásila Amanda Curtisová dobrovolnice pro CNN. "Hledali jsme a prohledávali, a bohužel se jedná o špatný konec." SOUVISEJÍCÍ: Smutné nové detaily o šestiletém chlapci, který byl zničen - a proč jeho rodina je šílená Muž zodpovědný

šerif Dickson County Jeff Bledsoe chtěl nechat všechny, kdo se podílejí na hledání chybějícího chlapce, vědět, že jejich pomoc je vítána.

"Chtěl bych se ujistit, že všichni v Dickson County ví, jaké požehnání máme s vylivem dobrovolníků a komunitou, která vychází a shromažďuje kolem nás, "řekl Bledsoe. "Vím, že všechny srdce se lámou, stejně jako naše, s informacemi, které jsme obdrželi."

UPDATE: Hledání pokračuje za chybějící pětiletou Joe Clyde Danielsovou. Inteligentní analytici na místě, podporující úsilí místního vyhledávání. Náš Command Post je na scéně a také používáme naše letadlo jako další vyhledávací nástroj. "Policisté hledají možných kompliců, včetně matky chlapce."

"Lidé se zastihli s obavami, že se mohou účastnit další , "Řekl Bledsoe. "Mám důvěru [vyšetřovatelé TBI] se dívají na každou cestu."

Jelikož se jedná o probíhající vyšetřování, úřady nemohou diskutovat o konkrétních případech.

"Nemůžeme mluvit o specifikách týkajících se svědků, důkazů nebo potenciální dodatečné poplatky v této době, "uvedla mluvčí TBI Susan Nilandová.

Joe byl hlášen chyběl dříve, ale byl vždy nalezen,
Tennessean

hlásí.

Joeovi sourozenci, 8 a 3, byli umístěni do péče o členy rodiny, řekl mluvčí ministerstva dětských služeb .

Zdá se, že Joseph nemá záznam o trestním rejstříku. Otec byl držen na dluhopisu ve výši 1 milionu dolarů ve vězení v Dickson County.

Má být naplánován na soud v pátek ráno.

SOUVISEJÍCÍ: Úplné nové detaily o 9leté dívce nucené k pití toaletní vody Spánek ve vaně u Tennessee pár, který tvrdil, že byla mentálně nestabilní

arrow