Redakce Choice

Přestat být nejlepší varianta pro sebe za špatnou osobu

Seznamka by neměla být jednostranná věc. Kristen Buccigrossi

Nebyl tvojí osobou. Nebyl laskavý. Nebyl štědrý. Nebyl pravý. Nebyl dost dobrý, aby byl nazván tvým. Nebyl to dobrý člověk obecně.

Nebyl ani blízko muže, který jste si myslel, ale stále se na něj díváte jiným objektivem. Stále se rozhodujete, že ho uvidíte jiným způsobem než tím, čím skutečně je, protože jste přesvědčeni, že se bude ubírat. Ale nebyl. Nebyl tvoji osobou

Když tě někdo zachází, jako by ti to nevadí, neznamená to, že bys měl vynaložit větší úsilí

přes GIPHY

Když někdo nesleduje přesně s tím, co říkají, že hodlá dělat, neznamená to, že se na to budete i nadále vyhýbat. Když někdo z vašeho života zmizí, neznamená to, že vyděláte navíc, abyste se pokoušeli udržet krok s nimi. Když vám někdo dává méně, než si zasloužíte, neznamená to, že byste se měli snažit více. To všechno znamená, že je čas jít dál a čas, abyste je nechali jít.

Zastavte se sami sebe. To nebylo o vás. Nikdy nebylo o tobě. Vždycky se o něj díval. Byl vždycky o tom, že vzal všechno, co mohl z vašich rukou. Vždycky o něm hledal všechno, co je v něm k dispozici, a on vám nedal nic na oplátku.

Věděl, co dělá, a věděl, že jste snadný cíl. Zkusil jste příliš těžké pro někoho, kdo nikdy nebyl dost dobrý, abys začal s tím.

Nemusíte mu dávat víc času nebo vašeho úsilí.

přes GIPHY

Nejste nuceni poslouchat jeho problémy nebo čelit jeho záležitostem, se kterými by mohl být špatný. Nemusíte se smát jeho vtipy nebo pokračovat ve své arogantní cestě. Nejste ani nuceni přemýšlet o něm, pokud nechcete. Nejste povinni zůstat na místě, které vás činí nešťastnou právě proto, že vás tam dal.

Jediným závazkem, který máte, je pro sebe a znovu se zase celý. Nyní je váš čas, nyní je vaše místo, nyní je váš hlas. Použijte to.

Zastavte se být tou nejlepší verzí pro sebe pro všechny špatné lidi.

Podívejte se na ty, kteří vynesou to nejlepší z vás. Hledejte ty, kteří se chtějí stát kolem vás a učinit váš svět světlejším místem. Uchovávejte ty kolem sebe, které vám půjčují sluchové ucho a jsou pro vás v době vaší potřeby. Přijměte ty, kteří vás přijmou za všechny vaše úspěchy a porážky.

Nejprve se ujměte a vězte, co je pro vás to pravé. Jste teď nejvyšší prioritou. Vy jste ten, který si zaslouží tuto extra lásku. (9 obrázků)

Přispěvatel

Vlastní

Přečtěte si později Toto se vám bude líbit. článek byl původně publikován na Unwritten. Přetištěno s autorským povolením
arrow