Tyto 4 Znamení zvěrokruhu nemohou vzít kompliment zachránit svůj život

Jste typ člověka, který dokáže bezchybně flirtovat a ví přesně, jak jednat, když vás někdo komplimentuje?

Mohu nepochybně říci, že já nejsem jedním z těch lidí. Nevím, jak flirtovat, abych zachránil svůj život, a upřímně řečeno, nejsem si vždy jistý, když někdo

vlastně flirtuje se mnou, nebo pokud máme jen rozhovor Myslím si, že je to víc než "být tupé o vašich cítíchách nebo vůbec ne", ale ještě je to hezké, že můžu mít takový druh koketního chlapce s jinou osobou.

přes GIPHY

jsem našel že lidé, kteří nejvíce dokážou přijmout kompliment, jsou ti, kteří zvládnou jakýkoli rozhovor a jsou ve všech situacích poměrně jistí.

Nejsem ani jeden z těchto lidí. Pokud někdo říká: "Mohu se tě na něco zeptat?" Nebo něco takového, okamžitě jsem se snažil předvídat, co chtějí říct. nejsem tím nejjemnějším člověkem, který to přijal. Obrázek: spousta červení a koktání

SOUVISEJÍCÍ: Jeden znamení neměli byste datum, podle vašeho zvěrokruhu

A já vím, že nejsem sám s touto nervózní reakcí na kompliment, ale také vím že jsou lidé na opačném konci spektra

přes GIPHY

Ti, kdo mohou udělat něco tak nečekaného jako mrknutí v neformální, koketní konverzaci.

Viděli jste někdy někoho v reálném životě zatímco flirtovat s jinou osobou, aniž by to vypadalo divně nebo na místě? Ani já, ale předpokládám, že tito flirtovaní profesionálové jsou pravděpodobně opravdu dobří na tom, stejně.

Existuje spousta způsobů, jak vzít kompliment.

Ale ty, které nejčastěji vidím jsou červené a koktání ven děkuji. Někteří vykouknou oslnivý úsměv a udělají kompliment zpátky nebo zcela ignorují někoho, protože jim nevěří.

A pokud nevíte, jak vzít kompliment, který by zachránil život, jste pravděpodobně nejvíce obeznámený s první a třetí možností.

Nedostatek komplimentu není vždy špatný. Některé znamení zvěrokruhu budou mít vždycky problém s přijetím komplimentů, z nějakého důvodu nebo jiného.

SOUVISEJÍCÍ: Typ člověka, který si PŘIPRAVUJETE (založený na vašem znamení zvěrokruhu)

Někteří se mohou stát v rozpacích, zatímco jiní si myslí, ale podle jejich horoskopů jsou tyto příznaky TERRIBLE, když berou komplimenty, bez ohledu na to, jak jste je vyslovovali. A hej, pokud se jedná o astrologii, pak víte, že je tam nějaká pravda, že?

GEMINI (21. května - 20. června)

Největší problém s komplimenty Geminiho je, že nikdy neví, jak na ně reagovat.

Odpovídá člověku zpět nebo je to příliš dopředu? Říká jen díky? Co když to nestačí?

Všechny tyto myšlenky, které projíždějí touto myslí, jen ztěžují sebe sama, aby se o ni poklidlil samotný kompliment.

Toto překvapení může někteří lidé litovat, , ale upřímně, může to být legrační sledovat.

Chyť se jí z hlídky s komplimentem o botách a ona pravděpodobně půjde do velkého detailu o tom, jak to trvalo navěky, aby se rozhodla, která obuv bude dneska nosit. >Kromě toho, že Gemini není schopen přijmout kompliment, má také těžké odhalit komplimenty. Tento konstantní interní monolog může být neuvěřitelně ohromující.

SOUVISEJÍCÍ: Vše, co potřebujete vědět o Gemini Zodiac Sign (+ Denní Love Horoskopy!)

Rakovina (21. června - 22. července)

úplně odzbrojit rakovinu a snaží se je vyhnout co nejvíce (pokud je to vůbec možné).

Když někdo něco takového uvědomí, může to být naprosto ohromující, zvlášť pokud má člověka lásku.

Možná se pokusí zahrát to v pohodě, ale s Cancer, vidíte každý její výraz jasný jako den na její tváři.

Není to tak, že rakovina

není jako komplimenty - protože dělá - ale spíše, že komplimenty obvykle přicházejí s velkým koktáním, červením a jazykem vázaným poděkováním z Raka.

Má tendenci být s nimi pohodlnější, když pocházejí od přátel a rodiny, spíše než od úplných cizinců. > ČTĚTE: Všechno, co potřebujete vědět o rakovině Zodiac Sign (+ Denní láska horoskopy!)

VIRGO (Aug 23 - Sep 22)

Panna je velmi kritická vůči sobě, takže když ji kompliment a ona to není příliš šťastná.

Je to proto, že má asi 5 různých argumentů, proč její vlasy 't dnes vypadá dobře, nebo proč

není

skutečně tak chytrá.

Panna nemá absolutně žádný problém budovat své přátele a rodinu, ale když přijde vidět všechno dobré v sobě , taky je to takřka nemožné.

Samozřejmě nechce být taky hrubá, takže pokud uděláte komplice Pannu, pravděpodobně vám dává tvrdohlavý zvuk "děkuji" a odjedete.

Pokud je něco, co se Panna potřebuje učit, je to, jak se více milovat. Má dostatek lásky ke všem a sama, ale je tu něco o tom příliš kritickém mozku, který ji brání v tom, aby to viděl. S VZTAHOVANOU: Vše, co potřebujete vědět o znamení zvěrokruhu Virgo !) CAPRICORN (20. prosince - 19. ledna)

Kozoroh je pravděpodobně horší než Panna, pokud jde o komplimenty, pokud tomu uvěříte.

Důvod, proč Kozoroh nemůže vzít kompliment, Život je proto, že jí nevěří.

Mohl bys jí říct, že má nějaký nejkrásnější styl, jaký jsi kdy viděl, nebo že její domácí tiramisu má zemřít, ale bude s tebou vždycky nesouhlasit. Není to tak, že se Kozoroh pokouší být pokorný, ale opravdu si myslí, že neříkáte pravdu - nebo že se s ní potýkáte. Je to mnohem horší, když se ji cizinec pokusí pochválit, protože cítí, že to dělají jen proto, aby získala své číslo, nebo si vezme místo na zmrazené jogurtové lince. NIKDY to není tak vážné, ale zkuste to vysvětlit Kozorohu.

PŘÍBĚHY: Všechno, co potřebujete vědět o znamení zvěrokruhu Kozoroha (+ Denní Love Horoskopy!)

Emily Ratay je plnohodnotný spisovatel žijící v Pittsburghu. Je to vášnivá životní situace a feminismus, a ví, že všechno je v tom správném páru bot. Plánuje v budoucnu napsat knihu.
arrow