Tyto 5 Znamení zvěrokruhu nikdy nedovolí člověku je ovládat, někdy

Vítejte v době silných žen. Už ne sedíme a čekáme, až muži udělají první kroky. Nemůžeme zůstat doma, když zvedáme rodinu, zatímco muži půjdou do práce a přivezou peníze.

Už neudržujeme jazyky, když máme pocit, že máme co říct. Už nemůžeme nechat muže - nebo kdokoliv jiný - mít úplnou kontrolu nad námi.

přes GIPHY

Nedělej mě špatně. Někdy se rozhodně chceme dozvědět, co máme dělat a dostat nějaké pokyny.

Vím častěji než já, dokonce hledám někoho, kdo mi dá směr, nebo mi řekni, jak něco udělat, než to zjistit sám . To může být také v každém aspektu mého života; v lásce a vztazích nebo ve škole a v mém profesním životě.

Ale je příjemné vědět, že mám možnost ovládat sebe sama, pokud to je to, co chci.

Related: Zodiac Sign je nejdůležitější Emocionální spoušť

Určitě se mi líbí pocit svobody. Mám rád myšlenku, že někdo neudrží, protože se mi nelíbí rozhodnutí, které dělám. Mám rád myšlenku, že mohu dělat to, co chci, se svými penězi, protože to jsou mé peníze, získal jsem ji.

A já se rozhodně nelíbí myšlenka, že se neříkám, jak se chovat nebo jak se oblékat v určité situaci. Jsem velká holka a dokážu to přijít sám.

přes GIPHY

Možná někdy dokonce necháme muže v našem životě myslet, že jsou na starosti a pod kontrolou nás, víš, aby je udělali cítit silný a mužný. Koneckonců, vztahy jsou o trochu dare a take.

Co budeme dělat pro lidi, které milujeme. Ale víme, že tihle kluci nikdy nemají moc nad našimi vlastními životy. Stejně jako my nemáme moc nad jejich.

Nicméně, tam jsou některé nezávislé znamení zvěrokruhu, které nikdy nechat člověka ovládnout ji. Pokud se podíváte na astrologii a váš horoskop, můžete získat značné množství vhledů do něčí postavy a věcí, které žijí v jejich životě, a tyto znamení zvěrokruhu se nevzdávají svému pocitu svobody nebo svých cílů pro cokoliv a rozhodně ne pro muž, který se chce cítit pod kontrolou.

Aries (21. března - 19. dubna)

Beran neustále hledá způsoby, jak dokázat, jak silná je v každém aspektu svého života. Ona také hledá příležitosti k tomu, aby se ujala vedoucích rolí, takže byste měli věřit, že nikdy neřekne, co má dělat, chce být odpovědným.

Je jistá a nenechá nikoho nechat nebo si ji uvědomte, že stojí za to méně, než je skutečně.

Beran je silný a nikdy nevidíte muže, ani někoho, kdo by ho mohl ovládat. (+ Denní láska horoskopy!)

Taurus (20. dubna - 20. května)

Na první pohled byste si možná mysleli, že máte horní ruku na Taurus, ale vy byste se mýlili. Zatímco ona si určitě užívá hmotných potěšení, má také sílu a pocit, že ji má.

Takže si nemyslete, že jí získáte kontrolu tím, že ji budete sprchovat s ozdobnými a drahými dary.

ČTĚTE: Vše, co potřebujete vědět o Taurus Zodiac Sign (+ Denní Love Horoskopy!)

To je prostě to,Gemini (21. května - 20. června)

Možná si myslíte, že máte kontrolu nad Gemini, ale vy byste se mýlili. Gemini jen ví, jak hrát karty správně, a ona je vždy ta, kdo má kontrolu nad tím, zda to víš nebo ne.

Ví, kdy se ti daří, aby tě udělala šťastná a zdálo se, že máš kontrolu nad situací , ale ona ví, jestli to jde příliš daleko, nebo jestli to bude ten, kdo skončí, aby udělal kontrolu zpět.

READ: Vše, co potřebujete vědět o Gemini Zodiac Sign (+ Denní Love Horoskopy!)

Sagittarius (22. listopadu - 21. prosince)

Střelec je cíleně řízen, takže pokud vaše plány neodpovídají s jejími, nechte se!

Nenechá nikoho, aby se dostal do cesty, opravdu chce ze života. A co je důležitější než sledování jejích cílů, má ráda celkový pocit svobody.

Má ráda myšlenku, že se může rozhodnout nebo dělat cokoliv, co chce, a bude mít kolem sebe lidi, kteří to budou podporovat spíše než kontrolovat (9)>

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

Kozoroh je již mistrem sebevražedného zločinu, ovládání, takže nepotřebuje někoho jiného, ​​kdo by ji ovládal. Ví, co je pro ni nejvhodnější a to je to, co plánuje dělat. A i kdybyste se ji snažila ovládnout, je tak tvrdá, že slibuji, že se vzdáš, než se dokonce ukážeš, že ji přesvědčíš.

Je to silná dívka a to je něco, co byste měli respektovat, nezkusit se měnit.

ČTĚTE: Vše, co potřebujete vědět o znamení zvěrokruhu Kozoroha (+ Denní Love Horoskopy!)

arrow