ŽIjící domácí zločinec se oženil se záchranářem, který zachránil její život

Její ex vražda 32krát ... a byl záchranář, který ji zachránil. > Pravá láska se objeví, když to nejméně očekáváte. A to byl jistě případ Melissy Dohme Hill, který našel lásku jejího života, když ji zachránil před hrozivým výskytem domácího násilí. Podle článku v The Daily Mail byla Melissa Dohme Hillová v roce 2012 bodnuta 32 krátce poté, co její bývalý přítel, Robert Lee Burton, po násilném fyzickém útoku.

Melissa mluvila o děsivé zkušenosti během rozhovoru s BBC News, ve kterém vysvětlila:

"

Mladý chlapec a dívka neviděla jsem to, protože mě slyšely křičet a dívka volala 911. Poté, co jsem je viděl, Robert šel a získal větší nož se zubatou čepelí z náklaďáku, který mě napadl s tím, že měl v úmyslu mě zabít. přicházeli a chtěl, aby to skončilo ... Nechal mě ležet na silnici a myslel jsem si, že zemřu. Jen jsem se modlil k Bohu, aby mě zachránil a dal mi šanci. "

Melissa dostala druhou šanci, díky záchranáři, který je teď její manžel, Cameron Hill. Cameron byl první t odpovídá na scénu. Vezme Melissu z sanitky na vrtulník, aby ji zachránil život, což naštěstí to udělal.

O deset měsíců později se tito dva setkali v Melissiném kostele a rychle se zamilovali.

Melissa pro Daily Mail, "

Byl jsem divně krutý, měl jsem o něm ten pocit." Po dvou letech společně Cameron překvapil Melissu s super romantickým svatebním návrhem v baseballové hře Tampa Bay Rays v roce 2015. A v březnu 4, 2017 se oba hrdličky oficiálně stali manželem a manželkou na farmě The Lange v Dade City na Floridě. " Nechtěla jsem ani otevírat své srdce, "říká 25letá nevěsta Časopis. "Bál jsem se, ale pak jsem se setkal s Cameronem."

Když byl Cameron požádán o jeho svatební den, odpověděl: "Bylo to krásné, oženil jsem se s dívkou mých snů." Jsme tak šťastní, že se tito dva navzájem objevili navzdory obtížným okolnostem, za nichž se setkali. Jsou to důkaz, že láska vás může dostat do nejtemnějších časů. Melissa a Cameron, přejeme vám život lásky a štěstí


21 Nejvíce nezapomenutelných milostných příběhů všech dob

Klikněte pro zobrazení (9 obrázků)

D'Vaughn McCrae

Editor

Láska


Přečtěte si později

arrow